Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kobiety (dziewczyny) w rajstopach

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> HydePark -> Kobiety (dziewczyny) w rajstopach
Autor
Wiadomość
phanick
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Warszawa

Post#1 Post autora tematu 16 Mar 2011 17:15   

Witam.
Od dłuższego czasu zauważyłem pewną dziwną modę wśród dziewczyn (kobiet) - w zasadzie w każdym wieku, zarówno -naście lat, jak i -dzieścia.

Otóż kobiety lubią chodzić w rajstopach (to się chyba nazywa fachowo leginsy / ledżinsy). Nie byłoby w tym nic złego, ale do tego ubierają koszulę krótszą niż do pasa i w zasadzie na tyłku mają same rajstopy. Nie wiem co o tym sądzi męska część użytkowników, ale ja za przeproszeniem nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira. A może teraz już żadne dobre obyczaje w modzie nie obowiązują i każda się ubiera najbardziej wyzywająco jak się da?
Powrót do góry

Ronin64
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: EBR

Post#2 16 Mar 2011 17:30   

Re: Kobiety (dziewczyny) w rajstopach

Yyy... Na pewno właściwe forum wybrałeś do swoich przemyśleń? :)
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 16 Mar 2011 17:30   

Powrót do góry

galil3
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: piaski

Post#3 16 Mar 2011 17:36   

mi to nie przeszkadza :D
Powrót do góry

Czebu
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: a raczej kraj Polska

Post#4 16 Mar 2011 17:58   

Ronin64 napisał:
Yyy... Na pewno właściwe forum wybrałeś do swoich przemyśleń?

Ronin64. W czym masz problem. Widziałeś opis tego działu? Elektronicy, informatycy, przecież mają swoje życie, mają dziewczyny itp.

phanick napisał:
Nie wiem co o tym sądzi męska część użytkowników, ale ja za przeproszeniem nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira.

Nie założyłbyś? A co myślisz o sportowcach (mężczyznach)? :D
Ty masz problem. Dla mnie ta sytuacja może być. I bardzo Cię proszę nie obrażaj dziewczyn.
Powrót do góry

sq6ade
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: Południowo-zachodnia Pomroczna

Post#5 16 Mar 2011 17:58   

Cytat:
nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira.

Weź załóż leginsy i wrzuć fotkę jak wyglądasz - ocenimy czy jak ździra :)

Fajnie że lato za pasem :)
Powrót do góry

Czebu
Poziom 18
Poziom 18

Post#6 16 Mar 2011 17:59   

sq6ade napisał:
Cytat:
nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira.

Weź załóż leginsy i wrzuć forkę jak wyglądasz - ocenimy czy jak ździra :)

sq6ade. Tak jest. I to jest dobry pomysł.
Powrót do góry

kazimierzbrejta
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Sanok

Post#7 16 Mar 2011 21:27   

Witam. Sposób ubierania się przez kobiety /dziewczyny/ jest to tylko pewien skutek , należało by odszukać przyczynę . Przyczyna wydaje mi się leży w tym , że każda osoba niezależnie od płci posiada jak gdyby umownie 50% seksapil . Tutaj , aby nie było żadnych domysłów należy zdefiniować sobie co to jest ten seksapil . Za seksapil należy uważać zespół cech danej osoby powodujących podobanie się stronie o płci przeciwnej . A więc każdy ma 50% drugie 50% musi wypracować sobie sam . Jak by z tego wynikało te kobiety /dziewczyny/ , aby uzupełnić te brakujące 50% idą na pewne uproszczenia , na pewne wygody nie szukają wartości nie przemijających jak /kształcenie się czy dokształcanie się czy wiele innych/ , a wybierają pewne uproszczenia bardzo proste i szybko przemijające . Tak wyglądała by tego logika . Pozdrawiam .
Powrót do góry

arti13
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Moje 6m2...

Post#8 16 Mar 2011 21:28   

Jak dla mnie to zależy jakie to leginsy, moja dziewczyna nosi takie grubsze, i do tego tunika bądź spódniczka. Podobno są cieplejsze niż spodnie :)
Jeśli któraś zakłada same leginsy to dla mnie to też z tych na z jak to autor określił, tak naprawdę to to samo co by w samej bieliźnie wyszła....
Powrót do góry

Ronin64
Poziom 22
Poziom 22

Post#9 17 Mar 2011 00:49   

piotr_kadlubowski napisał:
Ronin64 napisał:
Yyy... Na pewno właściwe forum wybrałeś do swoich przemyśleń?

Ronin64. W czym masz problem. Widziałeś opis tego działu? Elektronicy, informatycy, przecież mają swoje życie, mają dziewczyny itp.

A mógł zabić jak mawiają Rosjanie ;) Wyluzuj i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma.
Powrót do góry

Jerzykowski
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Czadrów, Kamienna Góra

Post#10 17 Mar 2011 01:04   

phanick napisał:
Witam.
Od dłuższego czasu zauważyłem pewną dziwną modę wśród dziewczyn (kobiet) - w zasadzie w każdym wieku, zarówno -naście lat, jak i -dzieścia.

Otóż kobiety lubią chodzić w rajstopach (to się chyba nazywa fachowo leginsy / ledżinsy). Nie byłoby w tym nic złego, ale do tego ubierają koszulę krótszą niż do pasa i w zasadzie na tyłku mają same rajstopy. Nie wiem co o tym sądzi męska część użytkowników, ale ja za przeproszeniem nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira. A może teraz już żadne dobre obyczaje w modzie nie obowiązują i każda się ubiera najbardziej wyzywająco jak się da?
A co chciałbyś żeby się ubierały tak? Kobiety (dziewczyny) w rajstopach
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 17 Mar 2011 01:04   

Powrót do góry

luke666
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Łódź

Post#11 17 Mar 2011 01:08   

sq6ade napisał:

Lato za pasem, więc dziewczyny zaczynają pokazywać brzuszki

Powrót do góry

phanick
Poziom 21
Poziom 21

Post#12 Post autora tematu 17 Mar 2011 01:29   

Mam na myśli coś takiego:
Powrót do góry

gargeliach
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Wrocław

Post#13 17 Mar 2011 01:42   

Hm, wg mnie jest to ogromnie przegięcie. W ogóle nie wygląda to kobieco!

No chyba, że ktoś lubi dziewczyny które na wstępie pokazuje dupę, co dla mnie jest bądź co bądź jednoznaczne.

No chociaż niech ma te mini szorty, czy inne paski na biodra, które zasłaniają część tyłka i sprawiają pozory przyzwoitości.
Powrót do góry

Jerzykowski
Poziom 24
Poziom 24

Post#14 17 Mar 2011 01:58   

phanick napisał:
I co w tym złego? Kolega taki pruderyjny?
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 17 Mar 2011 01:58   

Powrót do góry

gargeliach
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Wrocław

Post#15 17 Mar 2011 02:20   

Chce zaznaczyć: Tyłki są piękne! Wszyscy uwielbiamy tyłki!

Chodzi mi o to, że koncepcja przyzwoitej kobiety burzy mi się z pokazywaniem tyłka.

Co prawda jest coś takiego jak LEGGINSY JEANS, które wyglądają niemal identycznie jak obcisłe spodnie, więc trudno założyć na to "coś" jeszcze, choć może dłuższa koszula była by odpowiednia.

Po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że trzeba korzystać, ze współczesnej mody, z rozsądkiem. Być może, przez to, że niektórym kobietom, pupy prezentują się pięknie w obcisłych ciuchach, chcą to pięknie wyeksponować i są na najlepszej drodze ku temu, a nam pozostaje jedynie podziwiać. Choć czasem pozory tego, że wyglądają pięknie, są mylące, a nam na sam widok chce się odwrócić wzrok.

@up, Kolega ma racje, w tym akurat nic złego nie ma. Chcę zaznaczyć jedynie, że autor postu pytał o zdanie, ja swoje mniej lub bardziej wyraziłem, ale z przykrością muszę stwierdzić, że "Wszystko zależy od sytuacji" i "De gustibus non disputandum est"
Powrót do góry

Chris_W
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Siedlce

Post#16 17 Mar 2011 15:26   

Jak ma dziewczyna co pokazać to niech pokazuje - z punktu widzenia biologii to nami kieruje instynkt podtrzymania gatunku i facet patrzy na tyłek kobiety jako znamię wysokiej... khm jakby to powiedzieć - rozrodczości (na piersi tak samo) - pewnie nikt tego nawet nie zauważa jak nami kierują geny - bo na przykład dlateczego łokieć albo kolano nie podnieca tylko akurat to co ma związek - wiadomo z czym.
Powrót do góry

Ronin64
Poziom 22
Poziom 22

Post#17 17 Mar 2011 15:57   

W końcu sensowna i normalna odpowiedź.
Powrót do góry

phanick
Poziom 21
Poziom 21

Post#18 Post autora tematu 17 Mar 2011 16:25   

Ale jak ją kto złapie albo poklepie w ten tyłek, to zaraz wielkie oburzenie że zboczeniec, że molestowanie seksualne...
Powrót do góry

Aldoro Draxy
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Lublin

Post#19 17 Mar 2011 17:00   

Zależy czy ma chude nogi. Jak to baryła co wazy z 90kg, to kiepsko. Ale jak chudziutka dziewczynka to ładnie to wygląda ;)
Powrót do góry

jankolo
Zasłużony dla elektroda
Zasłużony dla elektroda

Post#20 17 Mar 2011 17:02   

phanick napisał:
Ale jak ją kto złapie albo poklepie w ten tyłek, to zaraz wielkie oburzenie że zboczeniec, że molestowanie seksualne...

A możesz wytłumaczyć, z jakiego powodu ma to zrobić, i co/kto ma mu na to zezwolić?
Powrót do góry

Czebu
Poziom 18
Poziom 18

Post#21 17 Mar 2011 17:17   

Nie rozumiem, po co te dyskusje? Dla mnie dziewczyny mogą chodzić w leginsach, a nawet w bryczesach. Mi to nie przeszkadza. Chodzenie w leginsach, ma swoje wady. Na pewno wszystko widać, ale do tego można się przyzwyczaić.

arti13 napisał:
Jak dla mnie to zależy jakie to leginsy, moja dziewczyna nosi takie grubsze, i do tego tunika bądź spódniczka. Podobno są cieplejsze niż spodnie :)
Jeśli któraś zakłada same leginsy to dla mnie to też z tych na z jak to autor określił, tak naprawdę to to samo co by w samej bieliźnie wyszła....

No właśnie cieplejsze niż spodnie.

Dlaczego dziewczyny chodzą w leginsach? Bo im jest wygodnie w nich chodzić.
Dlaczego sportowcy zakładają leginsy? Chcą mieć lepsze osiągi.
Kojarzycie takie ubrania, jak kalesony, albo rajtuzy? No właśnie. To proponuję Wam chłopakom zrobić taki mały eksperyment.
Do eksperymentu potrzebne są:
Rajtuzy, takie które z wyglądu przypominają leginsy.
Spodnie, najlepiej, żeby to były takie szerokie spodnie.
Proszę się przejść po swoim domu, mieszkaniu w samych rajtuzach. Potem proszę się przejść w samych spodniach.
Wniosek: Jeżeli chodzimy w samych rajtuzach, to mamy wrażenie, że szybciej się w nich chodzi. One naprawdę są wygodniejsze w chodzeniu. Nie ciągną się jak spodnie.
Do leginsów można porównać też bryczesy. Mam na myśli, te bardziej przylegające bryczesy, nie te z szerokimi nogawkami na uda. Dlaczego w jeździectwie nie zakłada się szerokich spodni? Właśnie dlatego, że one się ciągną oraz mogą trzepotać. A to może spłoszyć konia.
Teraz proponuję Wam chłopakom zrobić następny eksperyment. Oczywiście w miarę Waszych możliwości.
Wybierzcie się, na stadninę koni. Spróbujcie dosiąść konia w samych spodniach bojówkach (jednych z tańszych, te z dużą ilością kieszeni). Następnie spróbujcie dosiąść konia w bryczesach, w ostateczności w leginsach. Wniosek: Dosiadanie konia w spodniach bojówkach jest męczące. Jest męczące zwłaszcza dla osób, które nigdy tego wcześniej nie robiły. O wiele lepiej dosiada się konia w bryczesach.
Nie rozumiem Was. Pomagacie na tym forum, macie wyobraźnię, a tak trudno to Wam zrozumieć. To nie jest takie trudne.
Popieram również akcję: Faceci w leginsach. To wcale nie jest głupie. Z resztą projektanci mody, już takie pomysły urzeczywistnili.:|
Powrót do góry

Jerzykowski
Poziom 24
Poziom 24

Post#22 17 Mar 2011 19:12   

Popieram również akcję: Faceci w leginsach. To wcale nie jest głupie. Z resztą projektanci mody, już takie pomysły urzeczywistnili.:|
Ja bym w takich legginsach na ulice nie wyszedł. Co innego kobiety.
Powrót do góry

Urgon
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Garwolin

Post#23 17 Mar 2011 20:07   

AVE...
phanick napisał:
Nie wiem co o tym sądzi męska część użytkowników, ale ja za przeproszeniem nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira.

Faktycznie, facet w czymś takim wyglądałby jak zdzira. A tak BTW, to zepsułeś mi mózg - jako humanista automatycznie wyobrażam sobie wszystko to, co przeczytałem. Gratuluję, mam nadzieję, że będziesz w rajstopkach pomykał do końca świata!
Powrót do góry

Czebu
Poziom 18
Poziom 18

Post#24 17 Mar 2011 20:12   

Jerzykowski napisał:

Ja bym w takich legginsach na ulice nie wyszedł. Co innego kobiety.

Urgon napisał:
AVE...
phanick napisał:

Faktycznie, facet w czymś takim wyglądałby jak zdzira. A tak BTW, to zepsułeś mi mózg - jako humanista automatycznie wyobrażam sobie wszystko to, co przeczytałem. Gratuluję, mam nadzieję, że będziesz w rajstopkach pomykał do końca świata!

Wy naprawdę tak myślicie? Czy może to jest zdanie narzucone przez innych ludzi? Widzę, że jesteście bardziej tchórzliwi jak dziewczyny. Nie rozumiem tego.
Powrót do góry

bartosz789
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Krakow

Post#25 17 Mar 2011 20:42   

No sorry, ale ja też bym nigdy nie wyszedł w takim czymś ..
Powrót do góry

Lolek130
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: wawa

Post#26 17 Mar 2011 20:55   

phanick napisał:

Moja dziewczyna też ma takie i wygląda super :D
Powrót do góry

Futrzaczek
Admin Grupy Retro
Admin Grupy Retro

Miasto: Piotrków Tryb. / Warszawa

Post#27 17 Mar 2011 22:42   

Te ubiory są be z jednego powodu.
Można zbyt łatwo rozproszyć swoją uwagę podczas spokojnego przejazdu z prędkością 120km/h przez środek miasta.
Niektóre egzemplarze są wręcz gałoklejne, takich się wystrzegać wówczas należy.

A poza tym - może być, widziałem już gorsze pomysły ;)
Powrót do góry

1078231
Usunięty

Post#28 17 Mar 2011 22:45   

Strój osoby na fotografii jest jakiś dziwny-buty śniegowce i liche dolne wdzianko. "Bes sęsu" , jak by to skomentował jasiu_smietana z forum onetu.
Powrót do góry

Futrzaczek
Admin Grupy Retro
Admin Grupy Retro

Miasto: Piotrków Tryb. / Warszawa

Post#29 17 Mar 2011 22:48   

Te kapcie (EMU się chyba zwą) to insza inszość.
Powrót do góry

badboy84
Poziom 21
Poziom 21

Post#30 17 Mar 2011 22:51   

Wszystko zalezy od rozmiaru tych leginsów ;)
Jeżeli chodzi o czarne to jestem na tak, pani w różowym raczej nie polecam.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 17 Mar 2011 22:51   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> HydePark -> Kobiety (dziewczyny) w rajstopach
Strona 1 z 3 Idź do strony 123  Następny