X

Kobiety (dziewczyny) w rajstopach

phanick 16 Mar 2011 16:15
  • #1 16 Mar 2011 16:15
    phanick
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Witam.
    Od dłuższego czasu zauważyłem pewną dziwną modę wśród dziewczyn (kobiet) - w zasadzie w każdym wieku, zarówno -naście lat, jak i -dzieścia.

Otóż kobiety lubią chodzić w rajstopach (to się chyba nazywa fachowo leginsy / ledżinsy). Nie byłoby w tym nic złego, ale do tego ubierają koszulę krótszą niż do pasa i w zasadzie na tyłku mają same rajstopy. Nie wiem co o tym sądzi męska część użytkowników, ale ja za przeproszeniem nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira. A może teraz już żadne dobre obyczaje w modzie nie obowiązują i każda się ubiera najbardziej wyzywająco jak się da?
  • #2 16 Mar 2011 16:30
    Ronin64
    Level 34  
    Helpful post? (-1)
    Yyy... Na pewno właściwe forum wybrałeś do swoich przemyśleń? :)
  • #3 16 Mar 2011 16:36
    galil3
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    mi to nie przeszkadza :D
  • #4 16 Mar 2011 16:58
    Czebu
    Level 19  
    Helpful post? (-1)
    Ronin64 wrote:
    Yyy... Na pewno właściwe forum wybrałeś do swoich przemyśleń?

Ronin64. W czym masz problem. Widziałeś opis tego działu? Elektronicy, informatycy, przecież mają swoje życie, mają dziewczyny itp.

phanick wrote:
    Nie wiem co o tym sądzi męska część użytkowników, ale ja za przeproszeniem nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira.

Nie założyłbyś? A co myślisz o sportowcach (mężczyznach)? :D
    Ty masz problem. Dla mnie ta sytuacja może być. I bardzo Cię proszę nie obrażaj dziewczyn.
  • #5 16 Mar 2011 16:58
    sq6ade
    Level 40  
    Helpful post? (-1)
    Quote:
    nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira.

Weź załóż leginsy i wrzuć fotkę jak wyglądasz - ocenimy czy jak ździra :)

Fajnie że lato za pasem :)
  • #6 16 Mar 2011 16:59
    Czebu
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    sq6ade wrote:
    Quote:
    nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira.

Weź załóż leginsy i wrzuć forkę jak wyglądasz - ocenimy czy jak ździra :)

sq6ade. Tak jest. I to jest dobry pomysł.
  • #7 16 Mar 2011 20:27
    kazimierzbrejta
    Level 22  
    Helpful post? (0)
    Witam. Sposób ubierania się przez kobiety /dziewczyny/ jest to tylko pewien skutek , należało by odszukać przyczynę . Przyczyna wydaje mi się leży w tym , że każda osoba niezależnie od płci posiada jak gdyby umownie 50% seksapil . Tutaj , aby nie było żadnych domysłów należy zdefiniować sobie co to jest ten seksapil . Za seksapil należy uważać zespół cech danej osoby powodujących podobanie się stronie o płci przeciwnej . A więc każdy ma 50% drugie 50% musi wypracować sobie sam . Jak by z tego wynikało te kobiety /dziewczyny/ , aby uzupełnić te brakujące 50% idą na pewne uproszczenia , na pewne wygody nie szukają wartości nie przemijających jak /kształcenie się czy dokształcanie się czy wiele innych/ , a wybierają pewne uproszczenia bardzo proste i szybko przemijające . Tak wyglądała by tego logika . Pozdrawiam .
  • #8 16 Mar 2011 20:28
    arti13
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    Jak dla mnie to zależy jakie to leginsy, moja dziewczyna nosi takie grubsze, i do tego tunika bądź spódniczka. Podobno są cieplejsze niż spodnie :)
    Jeśli któraś zakłada same leginsy to dla mnie to też z tych na z jak to autor określił, tak naprawdę to to samo co by w samej bieliźnie wyszła....
  • #9 16 Mar 2011 23:49
    Ronin64
    Level 34  
    Helpful post? (-1)
    piotr_kadlubowski wrote:
    Ronin64 wrote:
    Yyy... Na pewno właściwe forum wybrałeś do swoich przemyśleń?

Ronin64. W czym masz problem. Widziałeś opis tego działu? Elektronicy, informatycy, przecież mają swoje życie, mają dziewczyny itp.

A mógł zabić jak mawiają Rosjanie ;) Wyluzuj i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma.
  • #10 17 Mar 2011 00:04
    630176
    Removed  
    Helpful post? (0)
    phanick wrote:
    Witam.
    Od dłuższego czasu zauważyłem pewną dziwną modę wśród dziewczyn (kobiet) - w zasadzie w każdym wieku, zarówno -naście lat, jak i -dzieścia.

Otóż kobiety lubią chodzić w rajstopach (to się chyba nazywa fachowo leginsy / ledżinsy). Nie byłoby w tym nic złego, ale do tego ubierają koszulę krótszą niż do pasa i w zasadzie na tyłku mają same rajstopy. Nie wiem co o tym sądzi męska część użytkowników, ale ja za przeproszeniem nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira. A może teraz już żadne dobre obyczaje w modzie nie obowiązują i każda się ubiera najbardziej wyzywająco jak się da?
    A co chciałbyś żeby się ubierały tak? Kobiety (dziewczyny) w rajstopach
  • #11 17 Mar 2011 00:08
    luke666
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    sq6ade wrote:

Lato za pasem, więc dziewczyny zaczynają pokazywać brzuszki

• #12 17 Mar 2011 00:29
    phanick
    Level 28  
  • #13 17 Mar 2011 00:42
    gargeliach
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Hm, wg mnie jest to ogromnie przegięcie. W ogóle nie wygląda to kobieco!

No chyba, że ktoś lubi dziewczyny które na wstępie pokazuje dupę, co dla mnie jest bądź co bądź jednoznaczne.

No chociaż niech ma te mini szorty, czy inne paski na biodra, które zasłaniają część tyłka i sprawiają pozory przyzwoitości.
  • #14 17 Mar 2011 00:58
    630176
    Removed  
    Helpful post? (0)
    phanick wrote:
    Mam na myśli coś takiego:
    I co w tym złego? Kolega taki pruderyjny?
  • #15 17 Mar 2011 01:20
    gargeliach
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Chce zaznaczyć: Tyłki są piękne! Wszyscy uwielbiamy tyłki!

Chodzi mi o to, że koncepcja przyzwoitej kobiety burzy mi się z pokazywaniem tyłka.

Co prawda jest coś takiego jak LEGGINSY JEANS, które wyglądają niemal identycznie jak obcisłe spodnie, więc trudno założyć na to "coś" jeszcze, choć może dłuższa koszula była by odpowiednia.

Po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że trzeba korzystać, ze współczesnej mody, z rozsądkiem. Być może, przez to, że niektórym kobietom, pupy prezentują się pięknie w obcisłych ciuchach, chcą to pięknie wyeksponować i są na najlepszej drodze ku temu, a nam pozostaje jedynie podziwiać. Choć czasem pozory tego, że wyglądają pięknie, są mylące, a nam na sam widok chce się odwrócić wzrok.

@up, Kolega ma racje, w tym akurat nic złego nie ma. Chcę zaznaczyć jedynie, że autor postu pytał o zdanie, ja swoje mniej lub bardziej wyraziłem, ale z przykrością muszę stwierdzić, że "Wszystko zależy od sytuacji" i "De gustibus non disputandum est"
  • #16 17 Mar 2011 14:26
    Chris_W
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    Jak ma dziewczyna co pokazać to niech pokazuje - z punktu widzenia biologii to nami kieruje instynkt podtrzymania gatunku i facet patrzy na tyłek kobiety jako znamię wysokiej... khm jakby to powiedzieć - rozrodczości (na piersi tak samo) - pewnie nikt tego nawet nie zauważa jak nami kierują geny - bo na przykład dlateczego łokieć albo kolano nie podnieca tylko akurat to co ma związek - wiadomo z czym.
  • #17 17 Mar 2011 14:57
    Ronin64
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    W końcu sensowna i normalna odpowiedź.
  • #18 17 Mar 2011 15:25
    phanick
    Level 28  
    Topic author Helpful post? (0)
    Ale jak ją kto złapie albo poklepie w ten tyłek, to zaraz wielkie oburzenie że zboczeniec, że molestowanie seksualne...
  • #19 17 Mar 2011 16:00
    Aldoro Draxy
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Zależy czy ma chude nogi. Jak to baryła co wazy z 90kg, to kiepsko. Ale jak chudziutka dziewczynka to ładnie to wygląda ;)
  • #20 17 Mar 2011 16:02
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    phanick wrote:
    Ale jak ją kto złapie albo poklepie w ten tyłek, to zaraz wielkie oburzenie że zboczeniec, że molestowanie seksualne...

A możesz wytłumaczyć, z jakiego powodu ma to zrobić, i co/kto ma mu na to zezwolić?
  • #21 17 Mar 2011 16:17
    Czebu
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Nie rozumiem, po co te dyskusje? Dla mnie dziewczyny mogą chodzić w leginsach, a nawet w bryczesach. Mi to nie przeszkadza. Chodzenie w leginsach, ma swoje wady. Na pewno wszystko widać, ale do tego można się przyzwyczaić.

arti13 wrote:
    Jak dla mnie to zależy jakie to leginsy, moja dziewczyna nosi takie grubsze, i do tego tunika bądź spódniczka. Podobno są cieplejsze niż spodnie :)
    Jeśli któraś zakłada same leginsy to dla mnie to też z tych na z jak to autor określił, tak naprawdę to to samo co by w samej bieliźnie wyszła....

No właśnie cieplejsze niż spodnie.

Dlaczego dziewczyny chodzą w leginsach? Bo im jest wygodnie w nich chodzić.
    Dlaczego sportowcy zakładają leginsy? Chcą mieć lepsze osiągi.
    Kojarzycie takie ubrania, jak kalesony, albo rajtuzy? No właśnie. To proponuję Wam chłopakom zrobić taki mały eksperyment.
    Do eksperymentu potrzebne są:
    Rajtuzy, takie które z wyglądu przypominają leginsy.
    Spodnie, najlepiej, żeby to były takie szerokie spodnie.
    Proszę się przejść po swoim domu, mieszkaniu w samych rajtuzach. Potem proszę się przejść w samych spodniach.
    Wniosek: Jeżeli chodzimy w samych rajtuzach, to mamy wrażenie, że szybciej się w nich chodzi. One naprawdę są wygodniejsze w chodzeniu. Nie ciągną się jak spodnie.
    Do leginsów można porównać też bryczesy. Mam na myśli, te bardziej przylegające bryczesy, nie te z szerokimi nogawkami na uda. Dlaczego w jeździectwie nie zakłada się szerokich spodni? Właśnie dlatego, że one się ciągną oraz mogą trzepotać. A to może spłoszyć konia.
    Teraz proponuję Wam chłopakom zrobić następny eksperyment. Oczywiście w miarę Waszych możliwości.
    Wybierzcie się, na stadninę koni. Spróbujcie dosiąść konia w samych spodniach bojówkach (jednych z tańszych, te z dużą ilością kieszeni). Następnie spróbujcie dosiąść konia w bryczesach, w ostateczności w leginsach. Wniosek: Dosiadanie konia w spodniach bojówkach jest męczące. Jest męczące zwłaszcza dla osób, które nigdy tego wcześniej nie robiły. O wiele lepiej dosiada się konia w bryczesach.
    Nie rozumiem Was. Pomagacie na tym forum, macie wyobraźnię, a tak trudno to Wam zrozumieć. To nie jest takie trudne.
    Popieram również akcję: Faceci w leginsach. To wcale nie jest głupie. Z resztą projektanci mody, już takie pomysły urzeczywistnili.:|
  • #22 17 Mar 2011 18:12
    630176
    Removed  
    Helpful post? (0)
    piotr_kadlubowski wrote:

Popieram również akcję: Faceci w leginsach. To wcale nie jest głupie. Z resztą projektanci mody, już takie pomysły urzeczywistnili.:|
    Ja bym w takich legginsach na ulice nie wyszedł. Co innego kobiety.
  • #23 17 Mar 2011 19:07
    Urgon
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    AVE...
    phanick wrote:
    Nie wiem co o tym sądzi męska część użytkowników, ale ja za przeproszeniem nie założyłbym czegoś takiego na siebie i nie wyszedł na miasto bo wyglądałbym jak zdzira.

Faktycznie, facet w czymś takim wyglądałby jak zdzira. A tak BTW, to zepsułeś mi mózg - jako humanista automatycznie wyobrażam sobie wszystko to, co przeczytałem. Gratuluję, mam nadzieję, że będziesz w rajstopkach pomykał do końca świata!
  • #24 17 Mar 2011 19:12
    Czebu
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Jerzykowski wrote:
    piotr_kadlubowski wrote:

Ja bym w takich legginsach na ulice nie wyszedł. Co innego kobiety.

Urgon wrote:
    AVE...
    phanick wrote:

Faktycznie, facet w czymś takim wyglądałby jak zdzira. A tak BTW, to zepsułeś mi mózg - jako humanista automatycznie wyobrażam sobie wszystko to, co przeczytałem. Gratuluję, mam nadzieję, że będziesz w rajstopkach pomykał do końca świata!

Wy naprawdę tak myślicie? Czy może to jest zdanie narzucone przez innych ludzi? Widzę, że jesteście bardziej tchórzliwi jak dziewczyny. Nie rozumiem tego.
  • #25 17 Mar 2011 19:42
    bartosz789
    Level 30  
    Helpful post? (0)
    No sorry, ale ja też bym nigdy nie wyszedł w takim czymś ..
  • #26 17 Mar 2011 19:55
    Lolek130
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    phanick wrote:
    Mam na myśli coś takiego:

Moja dziewczyna też ma takie i wygląda super :D
  • #27 17 Mar 2011 21:42
    Futrzaczek
    Admin Grupy Retro
    Helpful post? (0)
    Te ubiory są be z jednego powodu.
    Można zbyt łatwo rozproszyć swoją uwagę podczas spokojnego przejazdu z prędkością 120km/h przez środek miasta.
    Niektóre egzemplarze są wręcz gałoklejne, takich się wystrzegać wówczas należy.

A poza tym - może być, widziałem już gorsze pomysły ;)
  • #28 17 Mar 2011 21:45
    1078231
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Strój osoby na fotografii jest jakiś dziwny-buty śniegowce i liche dolne wdzianko. "Bes sęsu" , jak by to skomentował jasiu_smietana z forum onetu.
  • #29 17 Mar 2011 21:48
    Futrzaczek
    Admin Grupy Retro
    Helpful post? (0)
    Te kapcie (EMU się chyba zwą) to insza inszość.
  • #30 17 Mar 2011 21:51
    badboy84
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    Wszystko zalezy od rozmiaru tych leginsów ;)
    Jeżeli chodzi o czarne to jestem na tak, pani w różowym raczej nie polecam.
  Search 4 million + Products
Browse Products