X

Komputer nie widzi dysku przenośnego

27 Mar 2011 00:37 JAJackennn
  • #1 27 Mar 2011 00:37
    Jackennn
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich obecnych i proszę o pomoc. Poczytałem próbowałem się "wgryźć" w temat co z czym się je i nici, zostały tylko chęci, :-( a więc:
    W trakcie przegrywania plików na dysk zewnętrzny został on odłączony od komputera, po tym jakże brutalnym zabiegu stał się prawie niewidoczny dla komputera. Dlaczego prawie, ....bo ukazuje sie po 4-5 godzinach w menadżerze z pełna nazwa dysku, natomiast brak wizualizacji obecności przy przydziale literek. Oczywiście brak odzewu na chęc współpracy przez właściciela.
    Po Przejrzeniu innych postów na forum powyciągałem zeskrinowalem co nie co może to będzie przydatne w ustaleniu usterki i ewentualnym jej usunięciu.
    Niewidoczny jest dla testdisku.
    Z góry dziekuję
    Ps. co mogę jeszcze przesłać aby był komplet informacji
    Na dysku mam rodzinne zdjęcia :-(

Dodano po 3 [minuty]:

To co zeskrinowalem

Komputer nie widzi dysku przenośnego Komputer nie widzi dysku przenośnego
  • #2 27 Mar 2011 01:01
    Removed
    Helpful post? (0)
    Podejrzewam że dysk do kosza parametr C5 C4 i 05 świadczą o kończącym się dysku. Szybko przekopiować dane na sprawny dysk. Ewentualnie jeszcze próbować tą procedurę: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1550200.html
  • #3 27 Mar 2011 01:09
    Jackennn
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    To jest dysk na gwarancji...ale nie to ważne... najważniejsze plik...:-( ... czyli naprawdę nic... aby wskrzesić ?
  • #4 27 Mar 2011 22:28
    RO9
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Jeżeli dane najważniejsze to wyjmij dysk z obudowy, podłącz bezpośrednio do kompa, zrób kopię posektorową hdclone np. (po zabootowaniu komputera z płyty hdclone) i na tej kopii dopiero pracuj.
  • #5 28 Mar 2011 09:36
    migol21
    Specjalista HDD Recovery
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products