Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Zmywarki -> Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci
Autor
Wiadomość
młody2066
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: "-"

Post#1 Post autora tematu 01 Kwi 2011 20:16   

Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci

Witam.Mam problem,nie obraca mi się w zmywarce górne śmigło.Woda przez niego leci ale nie obraca się.Pompa odpada bo ciśnienie dobre.Śmigło czyste.Pomóżcie bo dałem mamie zmywarkę i cieszyła się że trochę ją to odciąży a tu taka gafa.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Kwi 2011 20:16   

Powrót do góry

cezet
Moderator AGD
Moderator AGD

Miasto: Zachodnia Małopolska

Post#2 01 Kwi 2011 21:25   

Re: Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci

artur864 napisał:
Witam.Mam problem,nie obraca mi się w zmywarce górne śmigło.Woda przez niego leci ale nie obraca się.Pompa odpada bo ciśnienie dobre.Śmigło czyste.Pomóżcie bo dałem mamie zmywarkę i cieszyła się że trochę ją to odciąży a tu taka gafa.

Taką gafę można obejść w prosty sposób : dorób mamci korbkę aby sobie kręciła górnym śmigiełkiem i po problemie.

Sory ale dziś jest 1 kwietnia....
A tak na serio ,to może być uszkodzony elzawór dający wodę na górne śmigło.:D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Kwi 2011 21:25   

Powrót do góry

grzeg0
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: orzesze

Post#3 01 Kwi 2011 22:02   

Witam. Może być tak jeżeli nie jest dociśnięty górny kosz.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Kwi 2011 22:02   

Powrót do góry

młody2066
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: "-"

Post#4 Post autora tematu 01 Kwi 2011 22:11   

No nie wiem czy jest tam taki elektrozawór a zresztą tak jak już pisałem woda leci z tego śmigła z dosyć dużym ciśnieniem ale nie obraca się.Zastanawiam się i chyba zacznę od wymiany tego śmigła bo tak jakby trochę ciężko się obracało jak go ręką ruszę.Dodam jeszcze że programator jest mechaniczny więc jak byłby taki elektrozawór w tej zmywarce to programator go nie wykryje że jest uszkodzony.W zmywarkach z którymi na codzień mam doczynienia są elektroniczne programatory i jeżeli uszkodzi się taki zawór rozdzielający ciśnienie na dwa śmigła to odrazu sygnalizuje usterkę.Kuźwa nie wiem no co tu robić.

Dodano po 3 [minuty]:

Kosz jest dociśnięty,sprawdzałem,na codzień naprawiam takie sprzęty więc te podstawowe rzeczy chyba sprawdziłem.A ta zmywarka chyba nie ma tego zaworu rozdzielającego ciśnienie.Przydała by się jakaś dokumentacja techniczna,jakby ktoś ewenualnie miał to nawet z rysunku można by odczytać jakie posiada elementy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Zmywarki -> Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci
Strona 1 z 1