Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Household Services -> Household dishwashers -> Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci
Author
Poziom 15
Poziom 15

Post#1 Post from the author of the topic 01 Apr 2011 20:16   

Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci

Witam.Mam problem,nie obraca mi się w zmywarce górne śmigło.Woda przez niego leci ale nie obraca się.Pompa odpada bo ciśnienie dobre.Śmigło czyste.Pomóżcie bo dałem mamie zmywarkę i cieszyła się że trochę ją to odciąży a tu taka gafa.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 01 Apr 2011 20:16   

Back to top

cezet
Moderator AGD
Moderator AGD

Post#2 01 Apr 2011 21:25   

Re: Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci

artur864 wrote:
Witam.Mam problem,nie obraca mi się w zmywarce górne śmigło.Woda przez niego leci ale nie obraca się.Pompa odpada bo ciśnienie dobre.Śmigło czyste.Pomóżcie bo dałem mamie zmywarkę i cieszyła się że trochę ją to odciąży a tu taka gafa.

Taką gafę można obejść w prosty sposób : dorób mamci korbkę aby sobie kręciła górnym śmigiełkiem i po problemie.

Sory ale dziś jest 1 kwietnia....
A tak na serio ,to może być uszkodzony elzawór dający wodę na górne śmigło.Very Happy

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 01 Apr 2011 21:25   

Back to top

grzeg0
Poziom 14
Poziom 14

Post#3 01 Apr 2011 22:02   

Witam. Może być tak jeżeli nie jest dociśnięty górny kosz.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 01 Apr 2011 22:02   

Back to top

młody2066
Poziom 15
Poziom 15

Post#4 Post from the author of the topic 01 Apr 2011 22:11   

No nie wiem czy jest tam taki elektrozawór a zresztą tak jak już pisałem woda leci z tego śmigła z dosyć dużym ciśnieniem ale nie obraca się.Zastanawiam się i chyba zacznę od wymiany tego śmigła bo tak jakby trochę ciężko się obracało jak go ręką ruszę.Dodam jeszcze że programator jest mechaniczny więc jak byłby taki elektrozawór w tej zmywarce to programator go nie wykryje że jest uszkodzony.W zmywarkach z którymi na codzień mam doczynienia są elektroniczne programatory i jeżeli uszkodzi się taki zawór rozdzielający ciśnienie na dwa śmigła to odrazu sygnalizuje usterkę.Kuźwa nie wiem no co tu robić.

Dodano po 3 [minuty]:

Kosz jest dociśnięty,sprawdzałem,na codzień naprawiam takie sprzęty więc te podstawowe rzeczy chyba sprawdziłem.A ta zmywarka chyba nie ma tego zaworu rozdzielającego ciśnienie.Przydała by się jakaś dokumentacja techniczna,jakby ktoś ewenualnie miał to nawet z rysunku można by odczytać jakie posiada elementy.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Household Services -> Household dishwashers -> Amica ZWS 604 gorne śmigło się nie kręci
Page 1 of 1
Similar topics
Zmywarka Amica ZWS 604 - zacina się (3)
Zmywarka Indesit DG 6145 - nie kręci się śmigło (3)
Amica WDN 1063 M. Wszystko działa, ale bęben się nie kręci. (6)
Silnik pompy zmywarki Amica ZWS 605 (3)
Zmywarka Amica ZWS 608 (nabieranie i wypuszczanie wody) (3)
Termoobieg w kuchni gazowej AMICA G5E3 nie kręci. (4)
Pralka Philco (Amica seria np. WMS 832M) - silnik nie kręci (5)
Zmywarka zanussi ZWS 744 zatrzymuje się po 2 minutach (2)
Amica problem z wyłączaniem - Amica po wymianie czynnika nie wyłącza się (4)
Wirpool AWG 681. Pralka nie wiruje. Nie kręci się bęben. (2)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.056 seconds

elektroda.pl topic RSS feed