Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Whirpool ADG 789 Pompa myjąca

Aksel1 03 Kwi 2011 10:55
  • #1 03 Kwi 2011 10:55
    Aksel1
    Poziom 6  

Witam
    Własnie zauwazyłem tj. od 3 dni ze pompa myjąca głośno pracuje,więc raczej jest do wymiany,tylko są dwa problemy owa własnie pompa jest tak umiejscowiona ze nieodczytam sympolu pompy to co zauważam na naklejce to coś w stylu Arcelik,poszperałem w necie i koszt tej owej pompy to kwota 350zł-400zł,więc moje pytanie czy samemu da sie tą rzecz wymienic w warunkach domowych a drugie pytanie teraz zmywarke kupię za 900-1000zł czy wogole sie to oplaca bo jesli dolicze koszt majstra magika to wymiana oscyluje w kwocie 550-600zł,bardzo prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

• #2 03 Kwi 2011 12:59
    peter falk
    Specjalista AGD

Da się samemu wymienić. Może być uszkodzona tylko sama turbina, a nie silnik.

• #3 26 Mar 2013 21:48
    bbvb
    Poziom 1  

A wiesz może jak zabrać się do tej wymiany? Czy trzeba zmywarkę wybudowywać? Czy raczej da radę zrobić to od wewnątrz?

• #4 26 Mar 2013 22:07
    machefi
    VIP Zasłużony dla elektroda

bbvb napisał:
    A wiesz może jak zabrać się do tej wymiany? Czy trzeba zmywarkę wybudowywać? Czy raczej da radę zrobić to od wewnątrz?

Trzeba zmywarkę wyłuskać z zabudowy meblowej , przewrócić na plecy , zdemontować blachę spodnią i już masz dostęp do pompy . Oczywiście wcześniej odłącz zmywarkę od napięcia zasilającego .

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty