X

Whirpool ADG 789 Pompa myjąca

03 Apr 2011 10:55 AKAksel1
  • #1 03 Apr 2011 10:55
    Aksel1
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Własnie zauwazyłem tj. od 3 dni ze pompa myjąca głośno pracuje,więc raczej jest do wymiany,tylko są dwa problemy owa własnie pompa jest tak umiejscowiona ze nieodczytam sympolu pompy to co zauważam na naklejce to coś w stylu Arcelik,poszperałem w necie i koszt tej owej pompy to kwota 350zł-400zł,więc moje pytanie czy samemu da sie tą rzecz wymienic w warunkach domowych a drugie pytanie teraz zmywarke kupię za 900-1000zł czy wogole sie to oplaca bo jesli dolicze koszt majstra magika to wymiana oscyluje w kwocie 550-600zł,bardzo prosze o odpowiedz.Pozdrawiam
  • #2 03 Apr 2011 12:59
    peter falk
    Specjalista AGD
    Helpful post? (0)
    Da się samemu wymienić. Może być uszkodzona tylko sama turbina, a nie silnik.
  • #3 26 Mar 2013 21:48
    bbvb
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    A wiesz może jak zabrać się do tej wymiany? Czy trzeba zmywarkę wybudowywać? Czy raczej da radę zrobić to od wewnątrz?
  • #4 26 Mar 2013 22:07
    machefi
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    bbvb wrote:
    A wiesz może jak zabrać się do tej wymiany? Czy trzeba zmywarkę wybudowywać? Czy raczej da radę zrobić to od wewnątrz?

Trzeba zmywarkę wyłuskać z zabudowy meblowej , przewrócić na plecy , zdemontować blachę spodnią i już masz dostęp do pompy . Oczywiście wcześniej odłącz zmywarkę od napięcia zasilającego .
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products