X

Z czego wziąć internet z cyfrowego polsatu czy play? Doradźcie.

04 Apr 2011 21:11 MAmargra26
  • #1 04 Apr 2011 21:11
    margra26
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Witajcie! Z czego lepiej wziąć
    internet z cyfrowego polsatu czy z play? Zasięg umnie z obu sieci jest dobry 4-5 kresek. Kablowy odpada ponieważ twierdzą że ''nie ma dojścia''. Chciałbym żeby ten internet był szybki i nie było limitu danych lub żeby było z 10GB. Teraz mam z iplusa ale to badziewie płace 50 zł za 2GB. Jest bardzo wolny. Doradźcie z czego lepiej wziąć. Nie chcem wziąć takiego bubla jak 2 lata temu.
    POMÓŻCIE!
  • #2 05 Apr 2011 19:11
    alegator
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Unikaj mobilnego Internetu z Polsatu działającego w technologii HSPA+. To lipa. Kiepski zasięg, mała i zróżnicowana predkość zależna od wielu czynników w tym od aktualnego obciążenia nadajnika, od pogody i ogólnie propagacji fal. Mała przydatność wsparcia technicznego przez telefon Polsatu. Nawet w dużym mieście możesz nie mieć dobrego połączenia. O tym nie poinformuje Cię sprzedający usługę. On nawet tego nie wie. Wciska tylko teorię o docelowej prędkości 28,8 Mb/s , której nikt nie oglądał nawet 100 m od nadajnika. W praktyce u mnie to do 1 Mb/s (przy ściąganiu)
  • #3 05 Apr 2011 21:25
    margra26
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (0)
    To już wiem, że z cyfrowego polsatu się nie opłaca. Weznę chyba z play.
  • #4 06 Apr 2011 18:50
    tzws
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    W play się opłaca w cp słaba oferta no chyba ze full pakiet satelita+telefon i internet
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products