Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Demontaż i montaż lamp i domofonów przed remontem- cena

mi8sio 07 Kwi 2011 15:07 2291 6
  • #1 07 Kwi 2011 15:07
    mi8sio
    Poziom 8  

Witam. Ile będzie kosztował demontaż lamp zewnętrznych i domofonu a po ociepleniu budynku montaż powrotny? Nie umiem zrobić tego sam więc będę musiał wezwać fachowca a nie chcę żeby zbyt dużo sobie policzył

• #2 07 Kwi 2011 15:50
    taniam
    Poziom 19  

Wszystko zależy jakie to lampy i jak zlokalizowane.

• #3 07 Kwi 2011 15:52
    konu60
    Poziom 1  

Zależy w jakim regionie Polski , na Podkarpaciu to koszt ok. 40 zł za sztukę

• #4 07 Kwi 2011 15:54
    remik_l
    Poziom 29  

Zależy czy nie trzeba będzie wymieniać przewodów bo mogą być za krótkie a to już dodatkowe koszta.

• #5 07 Kwi 2011 16:42
    mi8sio
    Poziom 8  

lampy są z podłączonym osobno czujnikiem zmierzchowym CZ15 a przy domofonie trzeba dosztukować kabla. Region- górny Śląsk k. Rybnika

• #6 07 Kwi 2011 16:55
    ElektoMex
    Poziom 15  

TO zależ jak pisali koledzy powyżej.

Można też przedłużyć wypusty montując puszki o odpowiednim stopniu ochrony w miejscach starych lamp w nich wykonać przedłużki to wyrobisz sie w 40-50 zł z materiałem od każdej lampy.
    Jak trzeba skakać bardzo wysoko i w jakiś karkołomnych miejscach to można doliczyć coś ekstra.
    Co do domofonu to zależy jaki on "bajerancki" i ile czasu zajmie zabawa z nim :) ale też koło 50 zł.
    Jestem z pod Rybnika

• #7 07 Kwi 2011 18:37
    kkas12
    Poziom 40  

Witam!

Pytanie brzmiało:

Cytat:
    Ile będzie kosztował demontaż lamp zewnętrznych i domofonu a po ociepleniu budynku montaż powrotny?
    I na to pytanie należało odpowiedzieć.
    Ale koledzy odpowiadający do tej pory nie wiedzą ile, ale nie wiedzą też że istnieją odpowiednie katalogi w których wszystko skalkulowano.

Jednak lepiej udawać niby eksperta udzielając rad nie wiedząc skąd się owe rady biorą.

KNR 4-03.

Temat zamykam.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme