Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Radio CDR 500 Delco -odblokowanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> RadiaSamochodowe Początkujący -> Radio CDR 500 Delco -odblokowanie
Autor
Wiadomość
ctxwe
Poziom 7
Poziom 7

Post#1 Post autora tematu 08 Kwi 2011 18:33   

Witam.
Mam problem z tym radiem. Po wyjęciu akumulatora jest ono zablokowane. Próbuję je odblokować postępując zgodnie z instrukcją, ale gdy już włączę radio i jednocześnie trzymam AS (przy przekręconym zapłonie) na wyświetlaczu nic się nie pojawia. Cały czas jest tylko napis SAFE. Być może w tym radiu był już wpisywany błędnie kod i muszę odczekać ileś tam minut lub nawet godzin. Ale czy w takim przypadku na wyświetlaczu obok napisu SAFE nie powinno być podana liczba określająca ilość pozostałych prób wpisania kodu? A u mnie jest tylko SAFE.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Kwi 2011 18:33   

Powrót do góry

Tomek Włodarczyk
Spec od car audio
Spec od car audio

Miasto: ---

Post#2 08 Kwi 2011 19:36pomocny post - solucja   

Re: Radio CDR 500 Delco -odblokowanie

ctxwe napisał:
...Ale czy w takim przypadku na wyświetlaczu obok napisu SAVE nie powinno być podana liczba określająca ilość pozostałych prób wpisania kodu? A u mnie jest tylko SAVE.

Jak jest zablokowany to jest tylko napis SAFE dopiero jak pojawią się kreski do wpisania kodu to obok pokaże ilość pozostałych prób. Trzeba włączyć tak jak do tej pory robiłeś tzn zapłon, AS itd. i czekaj aż wpuści nic w tym czasie nie naciskając na radiu:
Powrót do góry

ctxwe
Poziom 7
Poziom 7

Post#3 Post autora tematu 08 Kwi 2011 19:54   

A czy przycisk AS muszę trzymać wciśnięty przez cały czas? Czy tylko przez chwilę przy włączaniu radia?
Jeżeli jest tak jak piszesz to nie mogę mieć pewności, że jeszcze jakaś szansa na wpisanie kodu mi pozostała. Bo wszystkie 10 mogą być już wykorzystane.
Powrót do góry

Tomek Włodarczyk
Spec od car audio
Spec od car audio

Post#4 08 Kwi 2011 20:01pomocny post - solucja   

ctxwe napisał:
A przycisk AS muszę trzymać wciśnięty przez cały czas? Czy tylko przez chwilę przy włączaniu radia?
Ale i tak nie mogę mieć pewności, że jeszcze jakaś szansa na wpisanie kodu mi pozostała. Bo wszystkie 10 mogą być już wykorzystane.

Przycisk AS trzymasz ok. 3- 5sek. aż usłyszysz "piknięcie" w głośnikach, puszczasz i czekasz. Zawsze jest szansa, że poprzedni wpisujący zniechęcił się po 3, 4 złych próbach i zaprzestał następnych. Poczekaj trochę np. ok 1 godz. może będziesz miał szczęście :) Jak jest wykorzystane 10 prób to nie wpuści i zostaje edycja TMS-a. Oczywiście zakładamy, że oba plusy zasilające dochodzą do radia.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Kwi 2011 20:01pomocny post - solucja   

Powrót do góry

Andjey1
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: BY.Lida

Post#5 10 Kwi 2011 22:43pomocny post - solucja   

Odczytaj TMS370C756AFN jeżeli nie doczekasz ----. Popraw w nim licznik błędów.
Powodzenia!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Kwi 2011 22:43pomocny post - solucja   

Powrót do góry

ctxwe
Poziom 7
Poziom 7

Post#6 Post autora tematu 14 Kwi 2011 14:47   

Niestety dalej nie mogę wpisać kodu. Włączam radio, jednocześnie trzymam AS, czekam, i nie słychać żadnego "piknięcia" w głośnikach. Czyli co? Pozostaje chyba zanieść je do serwisu. Chyba, że ktoś wie dlaczego tak się dzieje.
Powrót do góry

Tomek Włodarczyk
Spec od car audio
Spec od car audio

Post#7 14 Kwi 2011 16:02   

Czy docierają oba plusy do radia? Procedura powinna wyglądać dokładnie tak: http://www.youtube.com/watch?v=9Bb-fksRbeo Jeśli docierają oba napięcia na złącze i dalej nic z tego podjedź do serwisu RTV, RadioCode i poproś o wpisanie kodu. Wszystko się wyjaśni.
Powrót do góry

ctxwe
Poziom 7
Poziom 7

Post#8 Post autora tematu 14 Kwi 2011 16:33   

Procedurę wykonuję poprawnie. Kiedyś już wpisywałem ten kod. Nawet kilka razy. Mówisz, żeby sprawdzić czy dochodzą oba plusy. Chodzi o to czy jest zasilanie na radiu przy przekręconym zapłonie i przy nieprzekręconym?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Kwi 2011 16:33   

Powrót do góry

Tomek Włodarczyk
Spec od car audio
Spec od car audio

Post#9 14 Kwi 2011 17:14   

Tak, przy włączonym zapłonie mają dochodzić do radia dwa plusy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> RadiaSamochodowe Początkujący -> Radio CDR 500 Delco -odblokowanie
Strona 1 z 1