Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak ściągnąć simlocka z Samsunga GT - C3530 ??

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> Jak ściągnąć simlocka z Samsunga GT - C3530 ??
Autor
Wiadomość
Northberg89
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Poznań

Post#1 Post autora tematu 11 Kwi 2011 19:19   

Jak ściągnąć simlocka z Samsunga GT - C3530 ??

Witam. mam problem ze ściągnięciem sim locka z Samsunga GT - C3530. Otóż potrzebuje jakiegoś dobrego programu który by mi to zrobił za pomocą kabla USB bądź odblokowania nr IMEI. Czytałem na wielu forum ze można tak zrobić. Ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi i programu co do tego modelu, dlatego proszę o pomoc

Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Kwi 2011 19:19   

Powrót do góry

jever 23
Moderator - GSM
Moderator - GSM

Post#2 11 Kwi 2011 19:33   

Re: Jak ściągnąć simlocka z Samsunga GT - C3530 ??

Całe szczęście za darmo nie zrobisz :-D
Pozostaje kupić kod (Dział bazar) lub udać się do serwisu w celu usuniecia blokady.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Kwi 2011 19:33   

Powrót do góry

Northberg89
Poziom 5
Poziom 5

Post#3 Post autora tematu 11 Kwi 2011 20:12   

jever 23 napisał:
Całe szczęście za darmo nie zrobisz :-D
Pozostaje kupić kod (Dział bazar) lub udać się do serwisu w celu usuniecia blokady.

Tyle ze skoro można ten kod kupic to po co go kupywac, slyszalem ze mozna wygenerować za darmo w jakiś sposob. Ktos tez sobie poradzil na jakims forum wczesniej z zdjeciem simlocka z tego fona tyle ze narazie nie mam z nim kontaktu. A skoro w serwisie moga sciagnac mi simlocka to czyli jest jakis sposob na to prawda? ;> No wiec po co przeplacac. CHce tylko sie dowiedziec w jaki sposob mozna to za darmo zrobic, za pomoca kabla USB albo nr IMEI. Jest jeszcze tez taki program jak SPTBOX DELUXE 11.10 i ponoc tym jakos można. Wie ktos cos może o tym?

Odpowiedzi typu "idź do serwisu czy kup kod" nie są brane pod uwagę ;]
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Kwi 2011 20:12   

Powrót do góry

jever 23
Moderator - GSM
Moderator - GSM

Post#4 11 Kwi 2011 20:16   

Cytat:
SPTBOX DELUXE 11.10
kosztuje około 700zł :-D
Nie da się wygenerować za DARMO kodu do tego telefonu.
Cytat:
Ktos tez sobie poradzil na jakims forum wczesniej z zdjeciem simlocka z tego fona tyle ze narazie nie mam z nim kontaktu

Chętnie bym zobaczył na własne oczy - i nie tylko ja link do tego forum gdzie to jest opisane.
Weź pod uwagę te wypowiedzi bo innego sposobu nie ma :-D
Powrót do góry

Northberg89
Poziom 5
Poziom 5

Post#5 Post autora tematu 11 Kwi 2011 20:35   

jever 23 napisał:
Cytat:
SPTBOX DELUXE 11.10
kosztuje około 700zł :-D
Nie da się wygenerować za DARMO kodu do tego telefonu.
Cytat:
Ktos tez sobie poradzil na jakims forum wczesniej z zdjeciem simlocka z tego fona tyle ze narazie nie mam z nim kontaktu

Chętnie bym zobaczył na własne oczy - i nie tylko ja link do tego forum gdzie to jest opisane.
Weź pod uwagę te wypowiedzi bo innego sposobu nie ma :-D

Nie wiem juz gdzie to bylo ale w historii szukalem i nie znalazłem tego linka. Na elektrodzie tez jest jeden podobny przypadejk tyle ze z Samsung GT-S3350. A ja mam C3350.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1943232.html#9275694

No a nie uważasz ze skoro serwisanci mogą sobie poradzic z tym w takich samych warunkach jak jakie ja posiadam (np.kabel USB, czy kod unlock IMEI) to ja równie dobrze mógłbym sobie z tym poradzić bez niepotrzebnych kosztów ? Jeśli nie wiesz bądź nie umiesz mi w inny sposób pomóc to moze ktoś inny będzie w stanie. Dzięki za fatygę:|
Powrót do góry

jever 23
Moderator - GSM
Moderator - GSM

Post#6 11 Kwi 2011 20:55   

Pewnie myślisz że serwisant ma kody z kalkulatora? Otóż nie :-D
Są dwa sposoby otrzymania kodów do zdjęcia simlocka:
1)
Box serwisowy np SPT(cena około 700zł)- łączysz telefon z np SPT lub innym urządzeniem serwisowym poprzez kabel i zczytujesz kody do odblokowania.
2)
Baza z kodami(kody płatne) - jest tu usługa kupna kodu do odblokowania z bazy producenta telefonu , bazy operatora - kod jest pod dany nr IMEI- powstaje przy procesie blokowania telefonu pod daną siec- prosto tłumacząc- w 90% telefonów nie da sie samodzielnie wygenerować kalkulatorem-bo po prostu one nie istnieją- także w przypadku tego telefonu. Kalukować kod samemu można było w starych modelach(i to nie wszystkich) telefonów- dziś rzadko zdarzają telefony w których można to robić- twój samsung do nich nie należy.
Mam nadzieje że to ci przybliżyło metodę otrzymania kodu do odblokowania twojego telefonu :-D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Kwi 2011 20:55   

Powrót do góry

tino2003
Moderator - GSM
Moderator - GSM

Miasto: Podkarpacie

Post#7 11 Kwi 2011 21:24   

Piszesz o podobnym przypadku a nie potrafisz nawet przeczytać tamtego postu ze zrozumieniem.

Jarek78 napisał:

Mam nietypowy problem z odblokowaniem poprzez kod samsunga S3350, mam wygenerowany płatny kod NCK

Kolega wyżej wytłumaczył Ci już na wszelkie sposoby.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> Jak ściągnąć simlocka z Samsunga GT - C3530 ??
Strona 1 z 1