Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative Sound Blaster 5.1 Live

Krzychumag 15 Kwi 2011 20:23 4473 9
  • #1 15 Kwi 2011 20:23
    Krzychumag
    Poziom 7  

Witam serdecznie, proszę o pomoc. Posiadam Windowsa 7 64 bitowego oraz kartę Creative Sound Blaster 5.1 Live. Poszukuję sterowników do tej karty muzycznej. Dodam jeszcze że wszedłem na http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1428191.html i tam pobrałem sterownik, ale podczas instalacji sterowników pojawił się błąd.

Czy można Państwa prosić serdecznie o pomoc w zdobyciu sterowników lub pozbyciu się tego komunikatu. Serdecznie Dziękuję z góry.

• #5 15 Kwi 2011 21:43
    Radysh
    Poziom 27  

Witam

Sterowniki KX np. kxdrv3550-x64-full.exe bardzo dobrze radzą sobie z tym SoundBlaster`kiem. Z małym ale. Jeśli użwamy więcej niż dwóch kanałów należy przed instalacją podłączyć przewody wszystkich kanałów.
    Inaczej sterownik będzie zawieszał komputer przy próbie podłączenia czegokolwiek do gniazd innych niż L/P Przód.

• #6 15 Kwi 2011 22:13
    Krzychumag
    Poziom 7  

basik napisał:

Dziękuję ale ten sam błąd i komunikat co wyżej.

Radysh napisał:
    Witam

Sterowniki KX np. kxdrv3550-x64-full.exe bardzo dobrze radzą sobie z tym SoundBlaster`kiem. Z małym ale. Jeśli użwamy więcej niż dwóch kanałów należy przed instalacją podłączyć przewody wszystkich kanałów.
    Inaczej sterownik będzie zawieszał komputer przy próbie podłączenia czegokolwiek do gniazd innych niż L/P Przód.

Zainstalowałem i niestety nie ma dźwięku.

• #7 15 Kwi 2011 22:30
    Radysh
    Poziom 27  

Krzychumag napisał:
    basik napisał:

Dziękuję ale ten sam błąd i komunikat co wyżej.

Radysh napisał:
    Witam

Zainstalowałem i niestety nie ma dźwięku.

Witam ponownie.

czy w menadżerze urządzeń ma kolega doinstalowaną przez KX`y kartę?

Oraz czy wyłączył kolega zamianę kanałów, przód z tyłem?

Jeśli wszystko jest jak na zrzutach ekranu, dźwięk musi działać.

• #8 15 Kwi 2011 23:11
    Krzychumag
    Poziom 7  

Mimo że się sterownik zainstalował poprawnie (nie było żadnych komunikatów) to nie działa poprawnie.

W menadżerze urządzeń zadań mam coś takiego, to o czym piszesz Radysh niestety nie ma.

Menadżerze urządzeń.

Tak jak by karty komputer nie wykrył a jest włożona.

• #9 15 Kwi 2011 23:29
    Radysh
    Poziom 27  

Krzychumag napisał:
    Mimo że się sterownik zainstalował poprawnie (nie było żadnych komunikatów) to nie działa poprawnie.

W menadżerze urządzeń zadań mam coś takiego, to o czym piszesz Radysh niestety nie ma.

Menadżerze urządzeń.

Tak jak by karty komputer nie wykrył a jest włożona.

W "Program Files" po instalacji kX jest folder "kX Audio Driver" a w nim sterowniki.
    Powinien kolega spróbować ręcznie doinstalować "Kontroler multimediów audio" przy użyciu powyższych. Najlepiej po restarcie komputera i kliknięciu F8 przed uruchomieniem systemu gdzie należy wybrać "Wyłącz wymuszanie podpisu cyfrowego".

PS "Urządzenie wejściowe PCI" to port midi i można go zainstalować używając sterowników w załączniku.

• #10 15 Kwi 2011 23:50
    Krzychumag
    Poziom 7  

Radysh przy instalowaniu ręcznie sterowniki pojawia się błąd : Error selectiong device. Co do "Urządzenie wejściowe PCI" bo to system 64 bitowy i także tego nie idzie zainstalować.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme