Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

czujnik temperatury zewnetrzej passat b5 fl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> czujnik temperatury zewnetrzej passat b5 fl
Autor
Wiadomość
matiteam3
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Kukow

Post#1 Post autora tematu 15 Kwi 2011 20:28   

czujnik temperatury zewnetrzej passat b5 fl

Witam mam pytanie odnośnie mojego passata b5 fl gdzie znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej dokładnie w którym to miejscu bo chyba nie mam bo nie wyświetla mi temperatury.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 15 Kwi 2011 20:28   

Powrót do góry

hefid
Moderator
Moderator

Miasto: Warszawa

Post#2 15 Kwi 2011 20:41   

Re: czujnik temperatury zewnetrzej passat b5 fl

Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz komentarzami.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->
pkt 3.1.13. (10.9) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> czujnik temperatury zewnetrzej passat b5 fl
Strona 1 z 1