X

Telewizor i kino domowe brak d德i瘯u z Telewizji

27 Apr 2011 22:52 WOwojtas810
  • #1 27 Apr 2011 22:52
    wojtas810
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam

W豉郾ie zakupi貫m Telewizor LCD 42LD465 oraz kino domowe LG HT305SU 5.1 - i co mnie najbardziej zdziwi這 pod陰czy貫m wszytko fajnie i z DVD sygna leci po HDMI i d德i瘯 i obraz idzie 豉dnie - ale nie jestem w stanie ogl康aj帷 TV z kabla antenowego pod陰czy d德i瘯u 瞠by szed przez kino domowe. Okaza這 si jak kupi貫m „cincze” ze w TV nie mam WYJSCIA z d德i瘯iem tylko mam dwa wej軼ia!!!
    # W TV mam jeszcze wej軼ie na s逝chawki - ale strasznie d德i瘯 traci na jako軼i i sygna jest kiepski!
    # Mam jeszcze w TV wyj軼ie na kabel optyczny - ale w kinie nie mam wej軼ia optycznego!
    # Mam w TV AUDIO IN (RGB/DVI) = ale nawet nie wiem co to jest ?
    # No i w TV oraz Kinie mam wej軼ie euro-z陰cze.

Prosz podpowiedzcie mi czy jako jestem w stanie pod陰czy TV do Kina abym m鏬 ten d德i瘯 odtwarza w KINIE domowym i normalnie m鏬 ogl康a telewizje nie trac帷 na jako軼i d德i瘯u przez wej軼ie s逝chawkowe

Wielkie dzi瘯i od razu za pomoc
  • #2 27 Apr 2011 23:02
    mihal2002
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Dosta貫 ju odpowied! Poszukaj.
  • #3 27 Apr 2011 23:17
    wojtas810
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Tak tylko pisze ze Optyczny mam w Telewizorze a w kinie domowym nie mam Optycznego - chyba ze s jakie przej軼i闚ki ??
  • #4 28 Apr 2011 11:54
    jur1
    Specjalista techniki DVD
    Helpful post? (0)
    Z gniazda EURO w TV pobierasz sygna AUDIO
    za pomoc element闚 na obrazku 1+kable chinch lub
    obrazkach 2, 3 ,5
    Link
    doprowadzasz do wej AUX w kinie d德i瘯 za pomoc wtyk闚 CHINCH.

Moderated By Futrzaczek

D逝gi link ukry貫m.

• #5 28 Apr 2011 17:40
    wojtas810
    Level 2  
    Zrobi貫m dok豉dnie tak jak napisa貫 - d德i瘯 du穎 lepszy ni przez wej軼ie s逝chawkowe.
    Kupi貫m akurat przej軼i闚k z mo磧iwo軼i In i Out - zastanawiam si tylko i czy w jak ma zestaw 5.1 to teraz to co zrobi貫m b璠zie oddawa這 mi ca豉 moc i b璠 w stanie ja wykorzysta ( atuty 5.1 ) - czy tylko przy optycznym kablu ?
  • #6 29 Apr 2011 00:12
    jur1
    Specjalista techniki DVD
    Helpful post? (0)
    Z d德i瘯iem mo瞠sz poszale ale zajrzyj na strony 9-10 instrukcji obs逝gi.
  • #7 01 May 2011 11:40
    wojtas810
    Level 2  
    dzieki wielkie za Pomoc - wszytko podpiete problem rozwi您any dzieki wielkie za pomoc.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products