Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Bingo M w VW t3 nie przełącza na gaz

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> Bingo M w VW t3 nie przełącza na gaz
Autor
Wiadomość
Piotr Kęcik
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Lochowo

Post#1 Post autora tematu 30 Kwi 2011 21:45   

Bingo M w VW t3 nie przełącza na gaz

Witam serdecznie. Zostałem zmuszony do przełożenia silnika z TDI na benzynę 1,8 na monowtrysku Bosch. Założyłem gaz na układzie Bingo M. Problem jest taki że w ogóle nie mogę przełączyć na gaz. Wszystko odbywa się zgodnie z zasadami, obroty 3000 i temperatura 90 stopni, lecz po przełączeniu na gaz (zielona dioda przechodzi na świecenie ciągłe) silnik gaśnie. Po podłączeniu do elektrozaworów napięcia gaz wypływa z przewodu i mogę regulować jego przepływ śrubą regulującą. Na benzynie chodzi wzorowo. Reduktor AG. Proszę o pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Kwi 2011 21:45   

Powrót do góry

abracham21
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Toruń,kowalewo pomorskie,Grębocin

Post#2 30 Kwi 2011 22:48   

Re: Bingo M w VW t3 nie przełącza na gaz

Witaj, sprawdź czy w chwili przełączenia obydwa zawory się otwierają , podłączyłeś wszystkie przewody z bingo czy o jakiś zapomniałeś?Przez interfejs wyłącz przełączanie po temperaturze i tps . Czy na przewodzie prowadzącym do silnika jest śruba czy silnik krokowy?Jeśli silnik krokowy musisz pobawić się w ustawianie kroków w programie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Kwi 2011 22:48   

Powrót do góry

Piotr Kęcik
Poziom 5
Poziom 5

Post#3 Post autora tematu 01 Maj 2011 10:40   

Zastanawiam się nad poprawnością podłączenia samego wtryskiwacza, są tam dwa żółte przewody i nie wiem czy ma znaczenie ich połączenie tzn kierunek. Wychodzą z 11 i 22 kołka złącza centralki.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Maj 2011 10:40   

Powrót do góry

Piotr Kęcik
Poziom 5
Poziom 5

Post#4 Post autora tematu 03 Maj 2011 11:38   

Więc sprawa się rypła i przyczyną nie przełączania na gaz był uszkodzony silnik krokowy na przewodzie między reduktorem,a mixerem. Temat zamknięty.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> Bingo M w VW t3 nie przełącza na gaz
Strona 1 z 1