Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Chiński skuter 4T nie wchodzi na obroty

Junak M10 05 Maj 2011 22:53
  • #1 05 Maj 2011 22:53
    Junak M10
    Poziom 7  

W chińskim skuterze "Foreno" nie mogę uzyskać wysokich obrotów.
    Wymieniłem wałek rozrządu,gaźniki (chyba ze 4 - wszystkie nowe) stator oraz moduł. Sprawdziłem zawory zdjąłem głowice i sprawdziłem tłok i zawory oraz czy wał się nie przestawił na czopie. Wszystko na nic. Nadal to samo.
    Zaczęło się od przeglądu, wymiana oleju i regulacja zaworów oraz czyszczenie filtra powietrza. Klient pojechał i po kilku kilometrach stanął. Po wymianie świecy strasznie dymił (walnięta uszczelka pod głowicą - po wymianie nie kopci).
    Teraz nie wchodzi na obroty.
    Jeżeli czegoś nie sprawdziłem albo macie jakieś podpowiedzi chętnie posłucham bo nigdy nie zawadzi jak mądry głupiemu doradzi?
    Pozdro.

• #2 05 Maj 2011 22:55
    stefanscorpio
    Poziom 20  

Witam! Czy jestes pewien jakosci i ilosci oleju w silniku? Pozdrawiam.Stefan.

• #3 06 Maj 2011 09:01
    Junak M10
    Poziom 7  

Tak jestem pewien. Wlałem Motul 10w40. Dziś będę miał cały dzień na to gówno wiec sprawdzę wszystkie opcje jeszcze raz.
    Pozdrawiam

• #4 06 Maj 2011 18:51
    kwrobert17
    Poziom 13  

Sprawdz dokładnie filt powietrza jeszcze raz. Kumpel miał przypchany i tez nie chciał na obroty wchodzić

• #5 06 Maj 2011 19:39
    bartosz789
    Poziom 30  

Wydech też sprawdź, nic nie wiadomo :)

• #6 06 Maj 2011 20:18
    bedijunak
    Poziom 15  

No to się te skutery psują :D Sprawdź klin na wale. Ostatnio tu na forum był taki temat skuterach.

Aparat Zapłonowy?
    Pozdro.

• #8 18 Maj 2011 17:27
    Junak M10
    Poziom 7  

Wał ok-również klin, wałek rozrzadu ok ciśnienie ok wszystko jest dobrze a on na 5,5oo i nic dalej

• #9 18 Maj 2011 21:26
    Staszek49
    Poziom 32  

Uwagi powyższe aktualne. Sprawdź luzy zaworowe i czy zapłon jest ustawiony poprawnie tj. wg znaków. Filtr paliwa, powietrza oraz dysze w gaźniku do sprawdzenia. Paliwo powinno być świeże ( najlepiej do 3 miesięcy od zakupu).

• #10 25 Maj 2011 11:37
    Junak M10
    Poziom 7  

Witam wszystkich ponownie. Już w znacznie lepszym nastroju ponieważ doszedłem do źródła przyczyny.UWAGA!!!

Mój drogi klient zatankował ropy.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty