Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Karta pamięci SD 4GB SanDisk

noname1 06 Maj 2011 17:26
  • #1 06 Maj 2011 17:26
    noname1
    Poziom 7  

Witam, mam problem. Zrobiłam ok.1000 zdjęć i chciałam je zgrać na komputer, niestety wyskoczył mi komunikat: "karta pamięci jest niesformatowana. Czy sformatować kartę teraz?"
    Nie chcę jej formatować, ponieważ zdjęcia są dla mnie bardzo ważne. Czy da się je jakoś odzyskać?

• #2 06 Maj 2011 19:24
    pidar
    Poziom 42  

Podaj więcej informacji:
    W jaki sposób podłączona jest karta - czy przez czytnik USB lub kablem po USB z aparatu?
    Utracone zdjęcia spróbuj odzyskać

RECUVĄ SLIM

.

• #3 06 Maj 2011 19:58
    noname1
    Poziom 7  

Przez czytnik kart, ale w aparacie również pojawia mi się informacja, że muszę sformatować kartę pamięci.

• #4 06 Maj 2011 20:05
    brofran
    Poziom 34  

Jezeli wkładasz kartę do tego samego aparatu gdzie robiłeś fotki ,to wygląda na to że sformatowałeś ją niechcący w komputerze i.... zdjęć już nie ma . Druga ewentualność to karta pamięci się uszkodziła.

• #5 06 Maj 2011 20:15
    noname1
    Poziom 7  

nie sformatowałam jej, ponieważ ta wiadomość wyświetliła się w aparacie najpierw.
    A poprzedniego dnia wszystko było okej.
    Już raz mi się zrobiło coś takiego z kartą, ale po jakimś czasie naprawiło się, jednak obawiam się, że tym razem się nie naprawi.

• #7 06 Maj 2011 20:25
    noname1
    Poziom 7  

czyli mam sformatować tę kartę?

• #8 06 Maj 2011 20:34
    Waski810
    Poziom 8  

NIE FORMATOWAĆ! Podpiąć pod komputer przez USB następnie uruchomić program D.I.Recovery. I po uruchomieniu wcisnąć [start] w programie jest podana ścieżka gdzie zostaną zapisane odzyskane zdjęcia.

• #9 06 Maj 2011 20:59
    noname1
    Poziom 7  

mam nadzieję, że to pomoże.
    dziękuję bardzo za pomoc. ;)

Dodano po 8 [minuty]:

POMOGŁO!!!
    jestem Wam bardzo wdzięczna! :)
    pozdrawiam. ;)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty