Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wlan, złamanie kodu sieci.

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Wlan, złamanie kodu sieci.
Autor
Wiadomość
Piotr3
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Opole

Post#1 Post autora tematu 09 Lis 2004 01:31   

No własnie, ja mam internet wlan i połączenie szyfrowane do nadajnika. Jak przeinstalowuje komputer albo na nowo instaluje karte, to musze wzywać serwisanta by wprowadził mi kod, oczywiście ta operacja jest płatna i to mi się nie podoba. Pisałem już wątek na ten temat, ale moderator zaplokował mi dodatkowe wpisy na forum. Jest proste wyjście jak kod wychwicić i każdy inny, ponieważ serwisant wprowadza go przez klawiature naszego komputera sprawa jest bardzo prosta (kamera) i nie musimy sie znać na oprogramowaniu i być informatykiem, by taki kod wprowadzony przez klawiature przechwycić. Komputer mamy w domu, kamere instalujemy najlepiej na suficie lub by była niewidoczna w żyrandolu, chodzi o to by kamera widziała klawiature naszego komputera w najleprzej jakości. Podłączamy ja do magnetowidu, by obraz był zapisywany na taśmę i wzywamy serwisanta aby wprowadził nam kod szyfrowanego połączenia. Gdy serwisant opuści nasze mieszkanie cofamy taśme (kilkukrotnie) i odczytujemy kod na naszym TV! BINGO!!!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Lis 2004 01:31   

Powrót do góry

jejek
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: top secret

Post#2 09 Lis 2004 02:23   

Re: Wlan, złamanie kodu sieci.

cosik mi sie wydaje ze sa jakies programy do rejestrowania wciskanych klawiszy na klawiaturze i wtedy na bank bylo by wiadomo jaki jest kod :) a z ta kamerka na suficie to raczej duza kombinacja !
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Lis 2004 02:23   

Powrót do góry

deliberabundus
Poziom 19
Poziom 19

Post#3 09 Lis 2004 05:19   

Re: Wlan, złamanie kodu sieci.

To przestań mieszać z systemami to nie będzie przychodził co drugi dzień wpisywać ci WEP'a. Lub też ustaw u siebie uniksową maszynę jako bramę do internetu, kod będziesz mial wklepywany raz na rok.

A może wysyp mąkę na klawiaturę i zostaną ślady i będziesz wiedział jakie klawisze i potem te znaczki sobie (po)permutujesz... i masz haslo. a to hasło to ********.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Lis 2004 05:19   

Powrót do góry

wowka
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Bombay

Post#4 09 Lis 2004 14:34   

to ja moze powiem ze wep jest trzymany w rejestrze - przynajmniej dla kart dwl-520+ a tym ze jest on tam zaszyfrowamy, ale po wprowadzeniu go (zaszyfrowanego) do rejestru wszystko dziala ok. W sumie to dobry sposob na niepodpatrzenie wepa - dac userowi plytke z plikiem *.reg i jak przeinstaluje system to sobie tylko uruchomi plik *.reg. Ciekawe tylko jak "mocno" jest to zaszyfrowane
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Wlan, złamanie kodu sieci.
Strona 1 z 1