Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Wlan, złamanie kodu sieci.

Main Page -> Forum Index -> Network, Internet ->Wlan, złamanie kodu sieci. Post new topic  This topic is locked 
Author
Hide the left column
Show left column Message
Piotr3
Level 11
Helped: 3
Piotr3
Level 11
Post#1 09 Nov 2004 01:31  Topic author   

No własnie, ja mam internet wlan i połączenie szyfrowane do nadajnika. Jak przeinstalowuje komputer albo na nowo instaluje karte, to musze wzywać serwisanta by wprowadził mi kod, oczywiście ta operacja jest płatna i to mi się nie podoba. Pisałem już wątek na ten temat, ale moderator zaplokował mi dodatkowe wpisy na forum. Jest proste wyjście jak kod wychwicić i każdy inny, ponieważ serwisant wprowadza go przez klawiature naszego komputera sprawa jest bardzo prosta (kamera) i nie musimy sie znać na oprogramowaniu i być informatykiem, by taki kod wprowadzony przez klawiature przechwycić. Komputer mamy w domu, kamere instalujemy najlepiej na suficie lub by była niewidoczna w żyrandolu, chodzi o to by kamera widziała klawiature naszego komputera w najleprzej jakości. Podłączamy ja do magnetowidu, by obraz był zapisywany na taśmę i wzywamy serwisanta aby wprowadził nam kod szyfrowanego połączenia. Gdy serwisant opuści nasze mieszkanie cofamy taśme (kilkukrotnie) i odczytujemy kod na naszym TV! BINGO!!!

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
jejek
Level 10
Helped: 1
Post rating: 1
jejek
Level 10
Post#2 09 Nov 2004 02:23    

Re: Wlan, złamanie kodu sieci.

cosik mi sie wydaje ze sa jakies programy do rejestrowania wciskanych klawiszy na klawiaturze i wtedy na bank bylo by wiadomo jaki jest kod :) a z ta kamerka na suficie to raczej duza kombinacja !

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
deliberabundus
Level 23
Helped: 4
Post rating: 1
deliberabundus
Level 23
Post#3 09 Nov 2004 05:19    

Re: Wlan, złamanie kodu sieci.

To przestań mieszać z systemami to nie będzie przychodził co drugi dzień wpisywać ci WEP'a. Lub też ustaw u siebie uniksową maszynę jako bramę do internetu, kod będziesz mial wklepywany raz na rok.

A może wysyp mąkę na klawiaturę i zostaną ślady i będziesz wiedział jakie klawisze i potem te znaczki sobie (po)permutujesz... i masz haslo. a to hasło to ********.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
wowka
Level 28
Helped: 34
Post rating: 56
wowka
Level 28
Post#4 09 Nov 2004 14:34    

to ja moze powiem ze wep jest trzymany w rejestrze - przynajmniej dla kart dwl-520+ a tym ze jest on tam zaszyfrowamy, ale po wprowadzeniu go (zaszyfrowanego) do rejestru wszystko dziala ok. W sumie to dobry sposob na niepodpatrzenie wepa - dac userowi plytke z plikiem *.reg i jak przeinstaluje system to sobie tylko uruchomi plik *.reg. Ciekawe tylko jak "mocno" jest to zaszyfrowane

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  This topic is locked     Main Page -> Forum Index -> Network, Internet -> Wlan, złamanie kodu sieci.
Page 1 of 1

Similar topics to wlan, złamanie kodu sieci.

Udostępnienie Internetu z sieci WLAN do sieci LAN (5)
Haslo w sieci WLAN (2)
Netmeeting w sieci WLAN (1)
Zabezpieczenie sieci WLAN (1)
Zabezpieczenie sieci wlan (1)
Budowa sieci WLAN od A do Z (19)
Moc Sieci WLan (9)
Zabezpieczenie sieci wlan. (5)
połączenie 2 kompów w sieci wlan (2)
połączenie sieci WLAN i kablowej (1)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.073 seconds