X
  • #1 14 May 2011 15:38
    CMK1990
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Witam, Posiadam telefonik Samsung GT-S3350 kupiony w salonie Orange. Oczywiście miał simlocka, którego ściągnięto mi w jakimś serwisie gsm. Ja mam sieć Play, chciałem skonfigurować MMS oraz WAP. Przysłałem sobie auto konfigurację zainstalowało poprawnie zgodziłem się by były to ustawienia domyślne.

Jednak nadal nie da rady wysyłać MMS, wszedłem w ustawienia wysyłania MMS profil danych pakietowych ustawiłem oczywiście na profil który zainstalowałem. Nadal nic, przy próbie wysyłania MMS miga ikonka EDGE i po czasie komunikat że nie mozna wysłac mms.

W czym tkwiłby problem?
  • #2 17 Nov 2011 21:06
    Menthol123
    Level 10  
    Helpful post? (+2)
    To ja się podepnę bo mam podobną sytuację. Telefon z Ery obecnie z kartą Play. Nie mogę się połączyć z internetem ani wysłać mmsa (zainstalowane smsy konfiguracyjne od Play).
  • #3 23 Nov 2011 12:52
    amahoro
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    nalezy wprowadzić kod *#272*HHMM#
    gdzie HHMM to godzina w formacie 12 -godz i wybrac odpowiednią customizacje na jakiego potrzebujemy operatora sieci ,
    a wczesniej jeszcze zalecam reset telefonu *2767*3855#,

a jesli nadal są problemy mozna wysłac smsa konfigurujacego ze strony operatora.
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką.Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość.jever 23
  • #4 05 Dec 2011 10:37
    elaaaa
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    witam. mam dokładnie taki sam problem. zrobiłam wszystko to co napisałes, ale kiedy mam wybrac operatora nie mam opcji "play" tylko cały czas "era", "KOR", "DEFAULT". co zrobic? (po resecie tel. instaluje smsy konfiguracyjne z play, ale dalej nic sie nie zmienia) Z góry dzieki
  • #5 05 Dec 2011 10:39
    amahoro
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    robimy DEFAULT
  • #6 05 Dec 2011 10:44
    elaaaa
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    dalej nic...
  • #7 05 Dec 2011 10:54
    amahoro
    Level 2  
    Helpful post? (+2)
    Ten telefon nigdy nie był dedykowany pod play , dlatego nie moze z automatu znalesc ustawien , jedyny pomysł to reczna konfiguracja...
  • #8 05 Dec 2011 11:09
    elaaaa
    Level 2  
    Helpful post? (+2)
    Działa! Zrobiłam ręcznie i już jest ok. Dziękuje, buźka :*
  Search 4 million + Products
Browse Products