Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 26 Maj 2011 20:19
    DuDi555
    Poziom 1  

Witam!
    Z góry przepraszam za nie fachowy język, zielony w tym jestem :cry:
    Pralka któregoś dnia dokończyła pranie, po czym się już nie włączyła. Nie reaguje na żadne przyciski, kontrolki nie świecą. Napięcie dochodzi do elektroniki/programatora, przycisku panelu sterującego działają - sprawdzałem miernikiem na stykach mikroprzełącznika.
    Naciskanie przełącznika sieciowego nie przynosi żadnych rezultatów.
    Podłączyłem pralkę do napięcia i mierzyłem na stykach przełącznika 'start' panelu sterującego - pokazuje 0,2V.
    Jakieś pomysły?

• #2 26 Maj 2011 20:42
    skryn
    Admin grupy AGD

DuDi555 napisał:

Jakieś pomysły?

Jedyny pomysł, jaki mi przychodzi do głowy, to wymiana sterownika.
    Część tania jak barszcz; sprawdzone.
    PS. Nie walcz ze sterownikiem, bo to nie ma sensu.

Takie cudo tam lata:

Pralka Amica AWST10L nie świecą kontrolki

• #3 31 Sty 2012 17:28
    pitia13
    Poziom 1  

mnie też po praniu padła narazie zamówiłem sterownik kosztuje 119 +15 przesyłka ,troche prania się chyba uzbiera mam nadzieje że zadziała bo cuż innego tam może jeszcze siedziec

• #4 05 Gru 2012 16:58
    wietka
    Poziom 14  

Pralka jak w temacie podobnie 'padła " Podczas prania zgasła .Założyłem nowy sterownik .Włączyłem wirowanie i z radością obserwowałem jak ładnie pracuje pompa spustowa , i obraca silnik . Przekonany o rozwiązaniu problemu ustawiłem program prania i start . W momencie zablokowania drzwi wszystko zgasło .Wróciłem do punktu wyjścia .Moduł czysty , jak poruszane jest w większości wątków padł procesor .
    Proszę pomoc , czy blokada raz zadziałała dobrze a za drugim razem zepsuła mi nowy moduł ?
    Elektrozawór / cewki mają po około 3,5 koma i bez zwarcia do obudowy / .Grzałka - bez zwarcia , silnik - bez zwarcia .
    Czy ktoś wie co pali moduły w ten sposób ?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty