Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 27 May 2011 13:38
  magog
  Level 2  
  Helpful post? (0)
  Witam, mam problem z przywróceniem fabrycznego systemu windows 7. Włączenie przycisku OKR (one key recovery) powoduje tylko i wyłącznie zwykłe uruchomienie komputera. Zmieniałem rozmiary partycji w kompie, później dowiedziałem się, że tego robić tutaj nie wolno ( chore swoją drogą). Partycji recovery jednak nie ruszałem. Na innych stronach znalazłem porady co zrobić przy systemie xp, ustawienia aktywnej partycji recovery w managerze partycji itd. jednak w moim przypadku nie mam możliwości ustawienia takiej partycji z poziomu systemowego managera. Na infolinii lenovo dostałem tylko info, że system nie jest objęty gwarancją i mam radzić sobie sam ... ;/ bardzo proszę o porady i pomoc.
 • #2 20 Jun 2011 12:30
  Efilon
  Level 9  
  Helpful post? (0)
  Jeśli masz pod ręką płyte z win7 w Twojej wersji możesz spróbować instalować na własną rękę jeśli łyknie klucz z naklejki na laptopie...

  Ewentualnie wykonać kopię dysku nowego y550, wraz z MBR
 • #3 20 Jun 2011 21:28
  greg1987.gt
  Level 14  
  Helpful post? (0)
  Aktywować partycję recovery możesz zrobić to programami Gparted lub programem od firmy Acronis. Jeśli partycja uległa uszkodzeniu, to moim zdaniem skasowałbym ją zainstalował system i sterowniki i stworzył bym sobie swoją partycję recovery co możesz zrobić za pomocą programu firmy Acronis. Później przy włączeniu komputera pojawi się opcja że możesz odzyskać system za pomocą klawisza F12 (jak dobrze pamiętam).
  Search 4 million + Products
Browse Products