Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

nie działa partycja recovery i przycisk OKR, Lenovo Y550, windows 7

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Laptops Hardware -> nie działa partycja recovery i przycisk OKR, Lenovo Y550, windows 7
Author
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post from the author of the topic 27 May 2011 13:38   

nie działa partycja recovery i przycisk OKR, Lenovo Y550, windows 7

Witam, mam problem z przywróceniem fabrycznego systemu windows 7. Włączenie przycisku OKR (one key recovery) powoduje tylko i wyłącznie zwykłe uruchomienie komputera. Zmieniałem rozmiary partycji w kompie, później dowiedziałem się, że tego robić tutaj nie wolno ( chore swoją drogą). Partycji recovery jednak nie ruszałem. Na innych stronach znalazłem porady co zrobić przy systemie xp, ustawienia aktywnej partycji recovery w managerze partycji itd. jednak w moim przypadku nie mam możliwości ustawienia takiej partycji z poziomu systemowego managera. Na infolinii lenovo dostałem tylko info, że system nie jest objęty gwarancją i mam radzić sobie sam ... ;/ bardzo proszę o porady i pomoc.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 27 May 2011 13:38   

Back to top

Efilon
Poziom 9
Poziom 9

Post#2 20 Jun 2011 12:30   

Re: nie działa partycja recovery i przycisk OKR, Lenovo Y550, windows 7

Jeśli masz pod ręką płyte z win7 w Twojej wersji możesz spróbować instalować na własną rękę jeśli łyknie klucz z naklejki na laptopie...

Ewentualnie wykonać kopię dysku nowego y550, wraz z MBR

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 20 Jun 2011 12:30   

Back to top

greg1987.gt
Poziom 13
Poziom 13

Post#3 20 Jun 2011 21:28   

Re: nie działa partycja recovery i przycisk OKR, Lenovo Y550, windows 7

Aktywować partycję recovery możesz zrobić to programami Gparted lub programem od firmy Acronis. Jeśli partycja uległa uszkodzeniu, to moim zdaniem skasowałbym ją zainstalował system i sterowniki i stworzył bym sobie swoją partycję recovery co możesz zrobić za pomocą programu firmy Acronis. Później przy włączeniu komputera pojawi się opcja że możesz odzyskać system za pomocą klawisza F12 (jak dobrze pamiętam).

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Laptops Hardware -> nie działa partycja recovery i przycisk OKR, Lenovo Y550, windows 7
Page 1 of 1
Similar topics
Potrzebny plik OS.OKR Windows 7 Home premium OA / lenovo y550 (2)
Lenovo y550 - niezgodne Recovery DVD, One Key Recovery nie działa (3)
Lenovo Y550 OKR i bootmgr (1)
Lenovo Y550 - Błąd 0xc000000f System nie botuje, recovery nie działa. (10)
lenovo y550 windows 7 one key recovery problem (4)
Lenovo Y560 - Przycisk recovery nie dziala po formacie i instalacji Windows 8 (5)
Lenovo Y550 - Nie działa ładowanie baterii Lenovo Y550 (9)
Lenovo y550 onkey recovery (2)
Lenovo IdeaPad Y550 - One Key Recovery (1)
Lenovo Y550 - instalacja systemu gdy usunąłem recovery (1)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.047 seconds

elektroda.pl topic RSS feed