Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung GT-S3550 blokada telefonu

Maciek279 29 Maj 2011 12:27 10335 4
  • #1 29 Maj 2011 12:27
    Maciek279
    Poziom 16  

Witam
    Dostałem do zrobienia telefon samsung GT-S3550 po włączeniu od razu wyświetla blokada telefonu wpisz hasło przeszukałem cale opakowanie instrukcje itp. ale nigdzie nie ma tego hasła zapisanego właściciel mówi że on żadnego hasła nie ustawiał pojawiło sie to po tym jak po pewnym czasie nie używania chciał znowu używać telefonu z inna karta. Próbował jakieś kody wpisywać jakie mu przyszły do głowy ale nic nie działa.
    Próbowałem kody na reset ustawień ale nie da się wpisać * ani # po podłączeniu kabla microusb do włączonego telefonu komp w ogóle nie wykrywa że jakiś telefon jest podłączony. Niestety nspro robi ten telefon tylko po usb więc nie wiem co jeszcze można by zrobić.
    Macie jakiś pomysł co jeszcze można by zrobić??

• #2 29 Maj 2011 12:47
    RPAS
    Poziom 16  

Jeżeli komputer go wykrywa wgraj nowe oprogramowanie

• #3 29 Maj 2011 12:50
    Maciek279
    Poziom 16  

Maciek279 napisał:
    po podłączeniu kabla microusb do włączonego telefonu komp w ogóle nie wykrywa

pisałem że komp go nie wykrywa po podpięciu do kabla usb i z tego powodu nie mogę wgrać nowego softu ani zrobić czegokolwiek nspro.

• #4 29 Maj 2011 12:54
    RPAS
    Poziom 16  

Jeżeli komputer go wykrywa wgraj nowe oprogramowanie.

Tel podlaczasz do kabla trzymajac *.

• #5 29 Maj 2011 13:17
    Maciek279
    Poziom 16  

po podłączeniu z * komp wykrywa usb flash loader utility jednak po pojawieniu sie na ekranie "blokada telefonu wpisz hasło" urządzenie się wyłącza próbowałem nspro wykryć telefon w czasie kiedy komp wykrywa telefon jednak nspro wyświetla od razu "operation failed"

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme