Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ile kosztuje zrobienie tablicy reklamowej stelażu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Ile kosztuje zrobienie tablicy reklamowej stelażu
Autor
Wiadomość
KUSMEJ123
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Żelechów

Post#1 Post autora tematu 13 Cze 2011 21:55   

Ile kosztuje zrobienie tablicy reklamowej stelażu

Ile kosztuje zrobienie tablicy reklamowej 3m na 1,5m i 2m na 1,25m na Stelażu. Stelaż jest wykonany przez jedna osobę.Do tego będzie naklejany na blachę o tej wielkości folia z nadrukiem.I do tego montaż ile mniej więcej to będzie kosztować.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Cze 2011 21:55   

Powrót do góry

Trufla2200
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Szczecin

Post#2 14 Cze 2011 21:49   

Re: Ile kosztuje zrobienie tablicy reklamowej stelażu

weź napisz raz jeszcze co potzebujesz - popraw mnie:

- wykonanie stelażu dla takiego nośnika
- pokrycie stelaża blachą na którą będziesz naklejał folię (choć doradzam papier billboardowy)
- montaż - co rozumiesz pod tym aspektem ?

ponadto pytania:
- interesuje cię koszt materiału i robocizny stelarza
- jw. tyle że pokrycia blachą
- koszt wydruku i wyklejenia treści reklamowej?
- na stelarzu chcesz jakąś "ozdobną" obramówkę (stosuje się celem zamaskowania często nieschludnych spadów-końców, tych na obramówce blachy, która jest podłożem - w efekcie patrząc na reklamę widać "plakat w ramce" a nie plakat naklejony na blachę (czy osb) z wystającymi skrawkami na obrzeżach
- chcesz oświetlenie ?

pozdro
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Cze 2011 21:49   

Powrót do góry

KUSMEJ123
Poziom 7
Poziom 7

Post#3 Post autora tematu 14 Cze 2011 23:30   

Dokładnie interesuje mniej więcej ile to możne kosztować ceny materiału znam lecz nie wie ile kosztuje mniej więcej naklejenie i zespawanie stelaża.I dodatkowo montowanie a ściślej mówiąc zabetonowanie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Cze 2011 23:30   

Powrót do góry

Trufla2200
Poziom 9
Poziom 9

Post#4 14 Cze 2011 23:40   

to raczej musisz bardziej szczegółowo opisać przedsięwzięcie..

w czym ty chcesz to betonować ? czyli to nie jest "zakopane" na jakiejś łące tylko co ? stoi na budynku? wisi?

weź opisz bardziej to ci wszystko powiem
Powrót do góry

KUSMEJ123
Poziom 7
Poziom 7

Post#5 Post autora tematu 17 Cze 2011 22:07   

Wiec tak wykonane sa 3 tablice reklamowe 2m x 1,25 jest jedna z nich natomiast dwie kolejne są 1,25 x 1. tablice będą zabetonowane i postawione koło ulicy dojazdowej do baru. Tablice są bardzo proste ponieważ jest tylko tło w jednym kolorze i tylko napisy w rożnych czcionki.Cały materiał jest kupiony przez klienta tylko całe stelaże był spawane przez kogoś.Chodzi mi o koszt naklejenia na blachę foli z reklama naklejane będzie na obi strony blachy. Przynitowanie samej reklamy i zabetonowanie balach. I jaka cena jest samego projektu.
Powrót do góry

Trufla2200
Poziom 9
Poziom 9

Post#6 18 Cze 2011 16:29   

Więc zrozumiałem, że stelaż już masz - cennik poniżej:

- zabetonowanie stelaży - jak zlecisz firmie - do 1tys zł - jeśli zrobi ci to jakiś znajomy "złota rączka" oceniam że ca 300 zł (wraz z materiałem)

- nitowanie - sam sobie to zrób - otorujesz blachę i elementy stelaża i nitujesz (bo ktoś krzyknie tobie ca 200zł)

- projekt (zakładam, że trzech różnych reklam bo masz 3 nośniki) - skoro to takie proste napisy tylko to max 100zł

- wydruk - ok. 30 - 50 zł za m2 na folii - czyli max 250zł

- naklejenie - to sprawa bardzo relatywna bo zależy od łatwości dostępu (czy stojąc można będzie to nakleić, czy trzeba z jakiegoś rusztowania etc.) oraz odległości jaką musi pokonać gość z agencji - ja pomijam koszt dojazdu - rozrzut będziesz miał od 150 do 400 zł ale ja bym nie dał więcej niż 200zł

Reasumując - podziel to na 2 obszary:
1. zamocowanie posady a w niej stelaża oraz ew. nitowanie - dałbym max 500 zł (i o nic się nie martwił tylko popijał kawkę)
2. projekt, wydruk i klejenie - (bez kosztów dojazdu oraz kosztów czasu pracownika agencji, który będzie musiał poświęcić na ten dojazd) - całość za max 500zł

Na koniec ważne rzecz jasna jakie województwo, jakie miasto etc - bo rozrzut jest w kraju dość znaczny przy takich małych zleceniach.

Info z doświadczenia bo robiłem takie rzeczy (i wiem, że za to samo niektóre agencje potrafiły krzyczeć 2-3 tys).

Mam nadzieję, że pomogłem
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Ile kosztuje zrobienie tablicy reklamowej stelażu
Strona 1 z 1