Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Samsung Galaxy S2 - Wymiana szybki w wyświetlaczu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> Samsung Galaxy S2 - Wymiana szybki w wyświetlaczu
Autor
Wiadomość
psamtik
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Częstochowa

Post#1 Post autora tematu 23 Cze 2011 16:20   

Samsung Galaxy S2 - Wymiana szybki w wyświetlaczu

Witam, Mam problem. Otóż nie zdążyłem kupić jeszcze pokrowca, a już przypadkiem potrzaskałem szybkę na wyświetlaczu. Ktoś wie gdzie dostać nową szybkę? i Ile by to kosztowało z montażem? Najlepiej Śląskie - Częstochowa
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Cze 2011 16:20   

Powrót do góry

fischer8
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Oława--Grodków

Post#2 23 Cze 2011 16:42   

Re: Samsung Galaxy S2 - Wymiana szybki w wyświetlaczu

Licz się z bardzo dużymi kosztami, nawet nie wiem jakimi? Brak jeszcze na polskim rynku.Lepiej oddaj do serwisu gwarancyjnego, zapłać. Będziesz miał bynajmniej zachowaną gwarancję.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Cze 2011 16:42   

Powrót do góry

fooly
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 06 Lip 2011 21:19   

Witam, otoz dzis pekl wyswietlacz w moim sgsII i jak na razie znalazlam na ebay'u wyswietlacz za 475 zl w dodatku w Anglii. Jak rozwiazala sie sprawa Twojej wymiany wyswietlacza? Kupowac na wlasna reke i oddac do wymiany wraz z wyswietlaczem czy zostawic w serwisie zeby sami wszystko ogarneli? Ile to moze potrwac jak myslicie i mniej wiecej ile mnie to bedzie kosztowalo?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Lip 2011 21:19   

Powrót do góry

psamtik
Poziom 8
Poziom 8

Post#4 Post autora tematu 06 Lip 2011 22:00   

Witam,

W moim Samsungu w serwisie wymieniono cały wyświetlacz razem z szybką. Koszt 580 zł. Czas samej wymiany to niecałe dwie godzinki, a oczekiwanie na wyświetlacz 3 dni robocze.

Pozdrawiam
Powrót do góry

fooly
Poziom 2
Poziom 2

Post#5 06 Lip 2011 22:13   

Super, w takim razie jutro skocze do serwisu i zostawie telefon. Jeszcze sie spytam, to byl autoryzowany serwis samsunga? Mam nadzieje, ze nie wymysla mi jakiejsc kosmicznej ceny za ta wymiane, juz mam cene porownawcza. Jeszcze raz dziekuje za info ;]
Moglbys mi jeszcze powiedziec co to byl za serwis? Bo jak zadzwonilam do css, to rzucili mi haslo moze dwa tygodnie zanim ten wyswietlacz do nich przyjdzie... Wydaje mi sie to bardzo dziwne, ze az tak duzo czasu im to zajmie, pisales 3 dni, no to rozumiem, jak sie skalada zamowienie na czesci to tyle trwa dostawa, nawet jesli zamawia sie je spoza polski, do tygodnia max, ale dwa? Co to za serwis...
Posty sacliłem - następnym razem proszę użyć opcji "Zmień"
jever 23

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Lip 2011 22:13   

Powrót do góry

psamtik
Poziom 8
Poziom 8

Post#6 Post autora tematu 07 Lip 2011 10:30   

Witam,

Wymieniłem wyświetlacz w Serwisie OHM 2 w Częstochowie
Powrót do góry

fooly
Poziom 2
Poziom 2

Post#7 07 Lip 2011 10:34   

Dzieki za info, znalazlam autoryzowany serwis w Poznaniu, ktory zrobi mi to na wtorek, to juz rozsadnie, niestety w cenie 700zl. Jednak zalezy mi na czasie, wiec gdy uslyszalam, ze w Warszawie zrobia to moze za dwa tygodnie to szczeka mi opadla... W dodatku za 650zl, tak wiec wole doplacic ta roznice, ale telefon dostac szybciej, a i tak bede najblizsze dwa tygodnie w Poznaniu. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam ;]
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> Samsung Galaxy S2 - Wymiana szybki w wyświetlaczu
Strona 1 z 1