Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie projektora Picopix 1230 do komputera

brzoza900 23 Cze 2011 17:24 1552 2
  • #1 23 Cze 2011 17:24
    brzoza900
    Poziom 14  

Witam. Mam problem z podłączeniem projektora do komputera.
    Wyjście projektora stanowią trzy złącza RCA: żółte (composite video), białe i czerwone (audio). Wykonałem więc przejściówkę composite -> S-Video (według TEJ instrukcji) jednak po podłączeniu do komputera, komputer wykrywał że telewizor został podłączony, jednak na projektorze nic się nie wyświetlało (jedynie napis "brak sygnału"). Oczywiście w ustawieniach ekranu grzebałem na wszystkie możliwe sposoby.
    Proszę o jakąś radę, jakie jeszcze są opcje podłączenia projektora, lub co mogłem zrobić nie tak w mojej koncepcji.
    Pozdrawiam, Brzoza900

• #2 24 Cze 2011 21:33
    DonArkanio
    Poziom 9  

Czasami komputery mają funkcję wybierania, gdzie obraz będzie wyświetlany. W tym celu musisz wybrać to w ustawieniach ekranu[PPM=>Personalizuj=>Ustawienia ekranu] (dla win vista i win 7). Ewentualnie jeśli próbujesz połączyć się z laptopa to nowsze laptopy posiadają specjalny skrót klawiszowy do wyboru wyświetlania. Możesz jeszcze sprawdzić czy dobrze zrobiłeś przejściówkę lub kupić oryginalną (koszt około 5 zł).

Pozdrawiam

• #3 01 Lip 2011 12:25
    brzoza900
    Poziom 14  

Ogólnie posprawdzałem wszystko i chyba najprostszym rozwiązaniem będzie kupienie oryginalnego kabla specjalnie do tego projektora (bo posiada on jeszcze unikalne złącze Philipsa zwane jako mini VGA).

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME