Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 23 Jun 2011 17:24
  brzoza900
  Level 14  
  Helpful post? (0)
  Witam. Mam problem z podłączeniem projektora do komputera.
  Wyjście projektora stanowią trzy złącza RCA: żółte (composite video), białe i czerwone (audio). Wykonałem więc przejściówkę composite -> S-Video (według TEJ instrukcji) jednak po podłączeniu do komputera, komputer wykrywał że telewizor został podłączony, jednak na projektorze nic się nie wyświetlało (jedynie napis "brak sygnału"). Oczywiście w ustawieniach ekranu grzebałem na wszystkie możliwe sposoby.
  Proszę o jakąś radę, jakie jeszcze są opcje podłączenia projektora, lub co mogłem zrobić nie tak w mojej koncepcji.
  Pozdrawiam, Brzoza900
 • #2 24 Jun 2011 21:33
  DonArkanio
  Level 8  
  Helpful post? (0)
  Czasami komputery mają funkcję wybierania, gdzie obraz będzie wyświetlany. W tym celu musisz wybrać to w ustawieniach ekranu[PPM=>Personalizuj=>Ustawienia ekranu] (dla win vista i win 7). Ewentualnie jeśli próbujesz połączyć się z laptopa to nowsze laptopy posiadają specjalny skrót klawiszowy do wyboru wyświetlania. Możesz jeszcze sprawdzić czy dobrze zrobiłeś przejściówkę lub kupić oryginalną (koszt około 5 zł).

  Pozdrawiam
 • #3 01 Jul 2011 12:25
  brzoza900
  Level 14  
  Topic author Helpful post? (0)
  Ogólnie posprawdzałem wszystko i chyba najprostszym rozwiązaniem będzie kupienie oryginalnego kabla specjalnie do tego projektora (bo posiada on jeszcze unikalne złącze Philipsa zwane jako mini VGA).
  Search 4 million + Products
Browse Products