Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Podłączenie projektora Picopix 1230 do komputera

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Połączenia urządzeń -> Podłączenie projektora Picopix 1230 do komputera
Autor
Wiadomość
brzoza900
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Poznań

Post#1 Post autora tematu 23 Cze 2011 17:24   

Podłączenie projektora Picopix 1230 do komputera

Witam. Mam problem z podłączeniem projektora do komputera.
Wyjście projektora stanowią trzy złącza RCA: żółte (composite video), białe i czerwone (audio). Wykonałem więc przejściówkę composite -> S-Video (według TEJ instrukcji) jednak po podłączeniu do komputera, komputer wykrywał że telewizor został podłączony, jednak na projektorze nic się nie wyświetlało (jedynie napis "brak sygnału"). Oczywiście w ustawieniach ekranu grzebałem na wszystkie możliwe sposoby.
Proszę o jakąś radę, jakie jeszcze są opcje podłączenia projektora, lub co mogłem zrobić nie tak w mojej koncepcji.
Pozdrawiam, Brzoza900
Powrót do góry

Ceneo

Ceneo

Post# 23 Cze 2011 17:24   

Zobacz najlepsze oferty sprzętu RTV:

Powrót do góry

DonArkanio
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Bielsko- Biała

Post#2 24 Cze 2011 21:33   

Re: Podłączenie projektora Picopix 1230 do komputera

Czasami komputery mają funkcję wybierania, gdzie obraz będzie wyświetlany. W tym celu musisz wybrać to w ustawieniach ekranu[PPM=>Personalizuj=>Ustawienia ekranu] (dla win vista i win 7). Ewentualnie jeśli próbujesz połączyć się z laptopa to nowsze laptopy posiadają specjalny skrót klawiszowy do wyboru wyświetlania. Możesz jeszcze sprawdzić czy dobrze zrobiłeś przejściówkę lub kupić oryginalną (koszt około 5 zł).

Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Cze 2011 21:33   

Powrót do góry

brzoza900
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Poznań

Post#3 Post autora tematu 01 Lip 2011 12:25   

Re: Podłączenie projektora Picopix 1230 do komputera

Ogólnie posprawdzałem wszystko i chyba najprostszym rozwiązaniem będzie kupienie oryginalnego kabla specjalnie do tego projektora (bo posiada on jeszcze unikalne złącze Philipsa zwane jako mini VGA).
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Połączenia urządzeń -> Podłączenie projektora Picopix 1230 do komputera
Strona 1 z 1