Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Internet pre-paid w Niemczech

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet pre-paid w Niemczech
Autor
Wiadomość
kenas1
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Poznan

Post#1 Post autora tematu 27 Cze 2011 13:07   

Re: Internet pre-paid w Niemczech

Witam
Sprawa wygląda następująco:
Jestem czasami w Niemczech(często przejazdem)i potrzebuje tam internetu, np. raz na 2 tygodnie na jeden-dwa dni, w Polsce używam internetu mobilnego Play a za granica w roamingu płace majątek. Mam 3 takie modemy huawei E156G i mogę jeden przerobić (ale tez nie wiem jak)na internet w Niemczech. Szukam jakiejś TANIEJ niemieckiej sieci gdzie kupie kartę startową(jak nie idzie tak to tez z modemem)ale najlepiej taka gdzie kartę zasilającą kupię zaraz po wjechaniu do Niemiec i będę mógł korzystać 2 dni i później do następnego wyjazdu leży w szufladzie i tak co 2 tygodnie. W Play jest taki internet http://www.play.pl/pl/promocja/play-internet/internet-na-karte/doladowania-play-online-na-karte/index.html i chodzi mi o coś takiego. Przez internet będę tylko przeglądał strony nic więcej. Proszę o rade wraz ze szczegółowymi instrukcjami bo u mnie niemiecki trochę kiepski.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Cze 2011 13:07   

Powrót do góry

jannaszek
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: kraków

Post#2 27 Cze 2011 19:08   

Kolego, kiedyś to drążyłem i pamiętam, że jedyna najtańsza opcja, to ok. 50 zł./mieś.
Dostajesz modemik na usb i tyle.
Jednak wydało mi się to dość drogo w stosunku do podobnych czasów wykorzystania co Twoje, zaniechałem.
Konkrety mogę podać za kilka dni.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Cze 2011 19:08   

Powrót do góry

pavvolq
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Biłgoraj

Post#3 20 Lip 2011 20:35   

jannaszek napisał:

Konkrety mogę podać za kilka dni.

Ja również jestem zainteresowany tematem internetu w Niemczech. Mógłbyś podać te konkrety o których piszesz? Dzięki z góry
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Lip 2011 20:35   

Powrót do góry

jannaszek
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: kraków

Post#4 20 Lip 2011 21:02   

http://grono.net/niemcy/topic/276582/sl/bezprzewodowy-internet-w-niemczech/

Mogę popytać brata ( tam mieszka) o inne propozycje.
Powrót do góry

kenas1
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Poznan

Post#5 Post autora tematu 21 Lip 2011 11:01   

A jest cos takiego ze kupie raz modem z niemieckiej sieci a pozniej wjezdzajac do Niemiec np. na stacji benzynowej kupie starter z numerem i liczmy 1 GB do wykorzystania.
Pisze na przykładzie Pleya raz kupujesz modem a nastepnie kiedy chcesz prawie na kazdej wiekszej stacji kupujesz za 19zł starter z numerem i 1 GB do wykorzystania, wkladasz karte do starego modemu i mozna smigac po necie, konczy sie to albo wyrzucasz karte jak nie potrzeba netu albo doladujesz liczmy za 30zł i masz chyba na 28 dni.
Powrót do góry

Easy-Wifi
Poziom 14
Poziom 14

Post#6 01 Sie 2011 11:01   

Jest to typowy internet na karte,tyle ze w zestawie dostajesz modem. Nie ma większego sensu brać internetu na abonament,ponieważ nie potrzebujesz internetu cały czas,a jedynie sporadycznie jeżeli jesteś za granicą.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Sie 2011 11:01   

Powrót do góry

pazdziochowski
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Strzyżew

Post#7 27 Gru 2011 19:06   

Witam jestem od Września w Niemczech i mana pytanie co do internetu, chciałbym internet do swojego laptopa, koledzy mają z o2 stick 40eur +doładowanie 25 eur, ale internet jest kiepski wolny i w ogóle nie starcza na oglądanie filmów np.: youtube, najlepszym internetem jest internet stacjonarny 8 mb + telefon za 50eur bodajże ale ja nie mam takiej możliwości a z czasem pewnie zmienię miejsce zamieszkania, mieszkam w Frankfurcie nad Menem, czy jest możliwość tam znalezienia internetu radiowego ??, z pewnością byłby szybszy od internetu bezprzewodowego na sticka, prosiłbym o poradę co brać najlepiej bez umowy i by był dobry.
Powrót do góry

marian jambor
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Raciborz

Post#8 22 Mar 2012 21:32   

w Niemczech masz Vodafone prepid z modemem albo karta free
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet pre-paid w Niemczech
Strona 1 z 1