Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Internet pre-paid w Niemczech

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet pre-paid w Niemczech
Autor
Wiadomość
kenas1
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Poznan

Post#1 Post autora tematu 27 Cze 2011 13:07   

Re: Internet pre-paid w Niemczech

Witam
Sprawa wygląda następująco:
Jestem czasami w Niemczech(często przejazdem)i potrzebuje tam internetu, np. raz na 2 tygodnie na jeden-dwa dni, w Polsce używam internetu mobilnego Play a za granica w roamingu płace majątek. Mam 3 takie modemy huawei E156G i mogę jeden przerobić (ale tez nie wiem jak)na internet w Niemczech. Szukam jakiejś TANIEJ niemieckiej sieci gdzie kupie kartę startową(jak nie idzie tak to tez z modemem)ale najlepiej taka gdzie kartę zasilającą kupię zaraz po wjechaniu do Niemiec i będę mógł korzystać 2 dni i później do następnego wyjazdu leży w szufladzie i tak co 2 tygodnie. W Play jest taki internet http://www.play.pl/pl/promocja/play-internet/internet-na-karte/doladowania-play-online-na-karte/index.html i chodzi mi o coś takiego. Przez internet będę tylko przeglądał strony nic więcej. Proszę o rade wraz ze szczegółowymi instrukcjami bo u mnie niemiecki trochę kiepski.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Cze 2011 13:07   

Powrót do góry

jannaszek
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: kraków

Post#2 27 Cze 2011 19:08   

Kolego, kiedyś to drążyłem i pamiętam, że jedyna najtańsza opcja, to ok. 50 zł./mieś.
Dostajesz modemik na usb i tyle.
Jednak wydało mi się to dość drogo w stosunku do podobnych czasów wykorzystania co Twoje, zaniechałem.
Konkrety mogę podać za kilka dni.
Powrót do góry

pavvolq
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Biłgoraj

Post#3 20 Lip 2011 20:35   

jannaszek napisał:

Konkrety mogę podać za kilka dni.

Ja również jestem zainteresowany tematem internetu w Niemczech. Mógłbyś podać te konkrety o których piszesz? Dzięki z góry
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Lip 2011 20:35   

Powrót do góry

jannaszek
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: kraków

Post#4 20 Lip 2011 21:02   

http://grono.net/niemcy/topic/276582/sl/bezprzewodowy-internet-w-niemczech/

Mogę popytać brata ( tam mieszka) o inne propozycje.
Powrót do góry

kenas1
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Poznan

Post#5 Post autora tematu 21 Lip 2011 11:01   

A jest cos takiego ze kupie raz modem z niemieckiej sieci a pozniej wjezdzajac do Niemiec np. na stacji benzynowej kupie starter z numerem i liczmy 1 GB do wykorzystania.
Pisze na przykładzie Pleya raz kupujesz modem a nastepnie kiedy chcesz prawie na kazdej wiekszej stacji kupujesz za 19zł starter z numerem i 1 GB do wykorzystania, wkladasz karte do starego modemu i mozna smigac po necie, konczy sie to albo wyrzucasz karte jak nie potrzeba netu albo doladujesz liczmy za 30zł i masz chyba na 28 dni.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Lip 2011 11:01   

Powrót do góry

Easy-Wifi
Poziom 14
Poziom 14

Post#6 01 Sie 2011 11:01   

Jest to typowy internet na karte,tyle ze w zestawie dostajesz modem. Nie ma większego sensu brać internetu na abonament,ponieważ nie potrzebujesz internetu cały czas,a jedynie sporadycznie jeżeli jesteś za granicą.
Powrót do góry

pazdziochowski
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Strzyżew

Post#7 27 Gru 2011 19:06   

Witam jestem od Września w Niemczech i mana pytanie co do internetu, chciałbym internet do swojego laptopa, koledzy mają z o2 stick 40eur +doładowanie 25 eur, ale internet jest kiepski wolny i w ogóle nie starcza na oglądanie filmów np.: youtube, najlepszym internetem jest internet stacjonarny 8 mb + telefon za 50eur bodajże ale ja nie mam takiej możliwości a z czasem pewnie zmienię miejsce zamieszkania, mieszkam w Frankfurcie nad Menem, czy jest możliwość tam znalezienia internetu radiowego ??, z pewnością byłby szybszy od internetu bezprzewodowego na sticka, prosiłbym o poradę co brać najlepiej bez umowy i by był dobry.
Powrót do góry

marian jambor
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Raciborz

Post#8 22 Mar 2012 21:32   

w Niemczech masz Vodafone prepid z modemem albo karta free
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet pre-paid w Niemczech
Strona 1 z 1