Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Władimirec T-25 Założenie pierścieni

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki -> Władimirec T-25 Założenie pierścieni
Autor
Wiadomość
xmichas69x
Poziom 5
Poziom 5

Post#1 Post autora tematu 28 Cze 2011 20:19   

Władimirec T-25 Założenie pierścieni

Witam. Jestem nowy i mam problem z wymianą tłoków w moim T-25. problem polega na tym, iż nie wiem jak załozyć pierścienie na tłók tzn nie wiem w jakiej kolejnosci. Kupilem zestaw napraczy nowy typ taki jak na zdjęciu.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Cze 2011 20:19   

Powrót do góry

wojtek250590
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: spytkowice

Post#2 29 Cze 2011 18:28   

Re: Władimirec T-25 Założenie pierścieni

a na opakowaniu pierścieni nie masz narysowane który gdzie?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Cze 2011 18:28   

Powrót do góry

xmichas69x
Poziom 5
Poziom 5

Post#3 Post autora tematu 29 Cze 2011 19:17   

Niestety nie ma narysowane. Jest to rosyjski komplet w ktorym jest tłok, sworzeń,cylinder, 7 pierśćieni, 2 blaszki pod pierścienie i podkładka pod cylinder. Prosiłbym bardzo o jakies szczegółowe wyjaśnienie gdyż w rosyjskich maszynach jestem trochę zielony. Z góry dziękuje.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Cze 2011 19:17   

Powrót do góry

piotrek z mazur
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: mazury

Post#4 28 Lip 2011 00:00   

witam temat już troszkę stary ale na przyszłość napiszę. pierścienie zakładasz zawsze znakami lub literkami do góry w takiej kolejności 1 pierścień chromowany, krawędź jego jest pólkolista - masz ich tylko dwa w kąplecie, 2 to są pierścienie płaskie na krawędzi w kąplecie szt. 4 , pieerścienie zgarniające jest ich 8 sztuk, 4 jednego rodzaju, i 4 innego. poukładaj je sobie w pary na przemian, inny do innego. teraz załozżenie, patrząc od góry na tłok pierwszy zgarniający będzie pierścień całkiem gładki, a ten podnim z takimi przetłoczeniami, które tym przetłoczeniem idą do góry tłoka. zresztą na nich też są znaki. znaki zawsze do denka tłoka. mam nadzieję że pomogłem. pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki -> Władimirec T-25 Założenie pierścieni
Strona 1 z 1