Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Władimirec T-25 Założenie pierścieni

xmichas69x 28 Cze 2011 20:19 8931 3
  • #1 28 Cze 2011 20:19
    xmichas69x
    Poziom 7  

Witam. Jestem nowy i mam problem z wymianą tłoków w moim T-25. problem polega na tym, iż nie wiem jak załozyć pierścienie na tłók tzn nie wiem w jakiej kolejnosci. Kupilem zestaw napraczy nowy typ taki jak na zdjęciu.

• #3 29 Cze 2011 19:17
    xmichas69x
    Poziom 7  

Niestety nie ma narysowane. Jest to rosyjski komplet w ktorym jest tłok, sworzeń,cylinder, 7 pierśćieni, 2 blaszki pod pierścienie i podkładka pod cylinder. Prosiłbym bardzo o jakies szczegółowe wyjaśnienie gdyż w rosyjskich maszynach jestem trochę zielony. Z góry dziękuje.

• #4 28 Lip 2011 00:00
    piotrek z mazur
    Poziom 2  

witam temat już troszkę stary ale na przyszłość napiszę. pierścienie zakładasz zawsze znakami lub literkami do góry w takiej kolejności 1 pierścień chromowany, krawędź jego jest pólkolista - masz ich tylko dwa w kąplecie, 2 to są pierścienie płaskie na krawędzi w kąplecie szt. 4 , pieerścienie zgarniające jest ich 8 sztuk, 4 jednego rodzaju, i 4 innego. poukładaj je sobie w pary na przemian, inny do innego. teraz załozżenie, patrząc od góry na tłok pierwszy zgarniający będzie pierścień całkiem gładki, a ten podnim z takimi przetłoczeniami, które tym przetłoczeniem idą do góry tłoka. zresztą na nich też są znaki. znaki zawsze do denka tłoka. mam nadzieję że pomogłem. pozdrawiam

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME