Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Władimirec T-25 Założenie pierścieni

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Samochody Serwis -> Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki ->Władimirec T-25 Założenie pierścieni Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
xmichas69x
Poziom 5
Poziom 5

xmichas69x
Poziom 5
Post#1 Post autora tematu 28 Cze 2011 20:19   

Władimirec T-25 Założenie pierścieni

Witam. Jestem nowy i mam problem z wymianą tłoków w moim T-25. problem polega na tym, iż nie wiem jak załozyć pierścienie na tłók tzn nie wiem w jakiej kolejnosci. Kupilem zestaw napraczy nowy typ taki jak na zdjęciu.

Czy wiadomość jest pomocna? + +2 -
Powrót do góry

Google Adsense

Post# 28 Cze 2011 20:19   

Powrót do góry
wojtek250590
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: spytkowice

wojtek250590
Poziom 16
Post#2 29 Cze 2011 18:28   

Re: Władimirec T-25 Założenie pierścieni

a na opakowaniu pierścieni nie masz narysowane który gdzie?

Czy wiadomość jest pomocna? + +1 -
Powrót do góry

Google Adsense

Post# 29 Cze 2011 18:28   

Powrót do góry
xmichas69x
Poziom 5
Poziom 5

xmichas69x
Poziom 5
Post#3 Post autora tematu 29 Cze 2011 19:17   

Niestety nie ma narysowane. Jest to rosyjski komplet w ktorym jest tłok, sworzeń,cylinder, 7 pierśćieni, 2 blaszki pod pierścienie i podkładka pod cylinder. Prosiłbym bardzo o jakies szczegółowe wyjaśnienie gdyż w rosyjskich maszynach jestem trochę zielony. Z góry dziękuje.

Czy wiadomość jest pomocna? + 0 -
Powrót do góry

Google Adsense

Post# 29 Cze 2011 19:17   

Powrót do góry
piotrek z mazur
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: mazury

piotrek z mazur
Poziom 2
Post#4 28 Lip 2011 00:00   

witam temat już troszkę stary ale na przyszłość napiszę. pierścienie zakładasz zawsze znakami lub literkami do góry w takiej kolejności 1 pierścień chromowany, krawędź jego jest pólkolista - masz ich tylko dwa w kąplecie, 2 to są pierścienie płaskie na krawędzi w kąplecie szt. 4 , pieerścienie zgarniające jest ich 8 sztuk, 4 jednego rodzaju, i 4 innego. poukładaj je sobie w pary na przemian, inny do innego. teraz załozżenie, patrząc od góry na tłok pierwszy zgarniający będzie pierścień całkiem gładki, a ten podnim z takimi przetłoczeniami, które tym przetłoczeniem idą do góry tłoka. zresztą na nich też są znaki. znaki zawsze do denka tłoka. mam nadzieję że pomogłem. pozdrawiam

Czy wiadomość jest pomocna? + +2 -
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Samochody Serwis -> Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki -> Władimirec T-25 Założenie pierścieni
Strona 1 z 1