Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Glowica w audi a4 2.0 BPW - czy uszkodzona ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> Glowica w audi a4 2.0 BPW - czy uszkodzona ?
Autor
Wiadomość
kang00r
Poziom 5
Poziom 5

Post#1 Post autora tematu 13 Lip 2011 13:17   

Glowica w audi a4 2.0 BPW - czy uszkodzona ?

Witam
Mam prośbę, może mi doradzicie - samochód zaczął działać mi jak traktor, oddałem go do mechanika, który powiedział mi że muszę kupić nową głowicę ... poszukałem na allegro, zamówiłem .... przywiozłem mechanikowi a ten mówi że nic z tego bo gniazda wtrysków są zajechane i może im ściąć uszczelkę jak będą ją montować ... ok to zamówiłem kolejną głowicę - zawiozłem im, okazuje się że wystąpił ten sam problem - dopiero przy drugiej głowicy sam zauważyłem co jest z nimi nie tak - a mianowicie że w gnieździe wtrysku są jakieś uszczerbki - z jednej strony gniazdo jest gładziutkie a z drugiej jak się przesuwa palcem to niestety są chropowatości - zamawiając trzecią głowicę jeszcze przed zakupem zwróciłem kolesiowi uwagę żeby sprawdził czy gniazda wtrysków są dobre, podobno sprawdził, miało być wszystko cacy ... oczywiście głowica doszła taka sama ... identycznie było z CZWARTĄ :/ nie muszę mówić że samochód stoi już 2 tygodnie i na siebie nie zarabia, a na dodatek za każdym razem jeszcze musiałem odsyłać te części do tych 4ch "sprzedawców"

stąd mój post - bo może ja się nie znam i za dużo wymagam - czy gniazda wtrysków na głowicy muszą być idealnie gładkie po obu stronach ? bo z tego co zauważyłem ten problem występował na wszystkich 4ch głowicach z tej samej strony gniazda. Dalej mam kupować na allegro od "sprzedawców" i liczyć że któryś okaże się uczciwy czy zamiast 500zł zapłacić 2500-5000zł za nową ? :/

pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lip 2011 13:17   

Powrót do góry

mercedesik
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Tychy-oświęcim

Post#2 13 Lip 2011 14:00   

Re: Glowica w audi a4 2.0 BPW - czy uszkodzona ?

Każda głowica tak wygląda gdyż pompowtryski się ruszają na boki w czasie pracy.

Przed montażem pompek zawsze szlifuje delikatnie te ranty papierkiem sciernym i nie miałem nigdy z tym problemu oczywiście wszystko ma jakieś granice.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lip 2011 14:00   

Powrót do góry

kang00r
Poziom 5
Poziom 5

Post#3 Post autora tematu 13 Lip 2011 14:32   

a ile kosztuje nowa i gdzie takie coś zamówić ? :/
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lip 2011 14:32   

Powrót do góry

mazi0000
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: katowice

Post#4 13 Lip 2011 15:01   

Nową tylko kupisz w aso.
Powrót do góry

mercedesik
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Tychy-oświęcim

Post#5 13 Lip 2011 17:02   

Jak pracowałem w aso to kosztowała 8000 zł goła ale było to dwa lata temu.
Powrót do góry

adiabel
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Warszawa

Post#6 14 Lip 2011 00:01   

jedynie w ASO bo papierem ściernym i palcem nie zapewni idealnego przylegania powierzchni, a co za tym idzie odpowiedniego ciśnienia .

Dodano po 7 [minuty]:

spróbuj jeszcze na szrotach ; mozna tam trafić w dobrym stanie podzespoły

Dodano po 7 [minuty]:

jeszcze jedno; gdybyś kupował głowicę na szrocie to weź ze sobą lupę i przyjrzyj się gniazdom - muszą być gładkie i błyszczące (po przetarciu szmatką). Wszelkie wżery - czyli nierówności - dyskwalifikują.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> Glowica w audi a4 2.0 BPW - czy uszkodzona ?
Strona 1 z 1