X

Lark FreeBird 50.3 aktualizacja mapy

marcel1973 15 Jul 2011 19:33
  • #1 15 Jul 2011 19:33
    marcel1973
    Level 9  
    Positive voted Helpful post? (+14)
    Skąd pobrać akatualizacje mapy?
    Dzisiaj jechałem do Kołobrzegu i niestety
    moja mapa w nawigacji nie uwzględnia nowej
    drogi S3 Gorzów-Szczecin.
  • #2 16 Jul 2011 20:03
    Freddy
    Level 43  
    Helpful post? (+4)
    marcel1973 wrote:
    Skąd pobrać akatualizacje mapy?
    Dzisiaj jechałem do Kołobrzegu i niestety
    moja mapa w nawigacji nie uwzględnia nowej
    drogi S3 Gorzów-Szczecin.

Na stronie producenta jest link, gdzie można kupić aktualizację.
  • #3 16 Jul 2011 20:08
    Kuba-Wiśnia
    Level 8  
    Helpful post? (+2)
    Dokładnie, tutaj masz instrukcję aktualizacji.
    http://www.larkmap.pl/dopobrania/Instrukcja_aktualizacji_aplikacji.pdf
  • #4 16 Jul 2011 20:52
    marcel1973
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Wszystko jasne, wielkie dzięki.
  • #5 15 Dec 2012 11:27
    rico0104
    Level 9  
    Helpful post? (+2)
    Proszę o jakieś wskazówki dotyczące pierwszej aktualizacji Lark 50.3.Pobrałem pierwszą darmową aktualizacje ale niestety podczas instalacji już na początku pojawia się komunikat:instalacja nie może być zakończona.Jaki jest powód?Tego nie podają.Może ktoś miał podobne doświadczenie?
  • #6 22 Dec 2012 21:56
    qj0n
    Level 2  
    Helpful post? (+2)
    Ja miałem podobny problem przy aktualizacji 43.3 , gdy nie było na urządzeniu wystarczająco dużo miejsca - zaktualizowałem wtedy najpierw część funkcji, potem resztę ;)
    Sprawdź też, czy na pewno urządzenie połączyło się z windows mobile center czy jakoś tak.
  • #7 23 Dec 2012 10:57
    Freddy
    Level 43  
    Helpful post? (-2)
    qj0n wrote:
    windows mobile center czy jakoś tak.
    Kolego, piszesz, że aktualizowałeś, a nie wiesz jak sie to nazywa ?
    W jaki sposób chcesz aktualizować, najpierw część, a potem resztę ?
  • #8 23 Dec 2012 13:07
    qj0n
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    Quote:
    Kolego, piszesz, że aktualizowałeś, a nie wiesz jak sie to nazywa ?

Tak właśnie piszę. Na co dzień używam linuxa, więc nie znam windowsowych programów. Po podłączeniu GPSa rozpoczęła się w tle instalacja, po kilku minutach otworzył się Windows Mobile Device Center (już sprawdziłem nazwę), potwierdzając, że GPS jest podłączony. Dopiero wtedy program do aktualizacji (pobrany wcześniej od Lark Map i rozpakowany) zaczął widzieć GPSa.
    Quote:
    W jaki sposób chcesz aktualizować, najpierw część, a potem resztę ?

Podczas akutalizacji mam taki wybór. Można oddzielnie aktualizować dane drogowe i turystyczne.

Jak już pisałem, chodzi o model 43.3, a nie 50.3, ale być może aktualizacja wygląda tak samo, więc piszę, bo może się przydać
  • #9 22 Jan 2015 10:37
    rstlen29
    Level 14  
    Helpful post? (+5)
    Witam
    Mam pytanie do administratorów jak mogę napisać na temat postów Lark FreeBird 50.3 aktualizacja mapy
    Skoro nie mogę wysłać PW do osoby najbardziej wtajemniczonej a temat jest archiwalny jak zaloże swój to mi wybije że znów powieliłem się

Mam nawigacje przestawiłem port zgodnie z instrukcja w PDF ale aktualizacji nigdzie na stronie i zakładkach z tym modelem nie znalazłem gdzie ona wiec jest do pobrania. Czy po takim czasie istnieje jeszcze wsparcie to tego modelu
    Czytałem o możliwości pierwszej aktualizacji za darmo ) w jakim odstępie czasu od zakupu) i ze kolejne są po wysłaniu SMS-a lecz nie wiem skąd wziąć numer do jego wysłania.
  • #10 26 Jul 2015 21:00
    gsunr
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Też mam to cudowne urządzenie (w sumie to ojciec je ma), kupione w maju 2015.
    Z tego co doszukałem... aplikacja to navigo
    i niestety aktualizacja na rok to 35zł.
    http://rejestracja.navigo.pl/login
    Próba rejestracji urządzenia nie powiodła się, bo nie ma nigdzie
    klucza licencyjnego.
    Nasmaruję maila do larka z zapytaniem co z tym fantem.
    Można zapakować kartę i zainstalować coś innego,
    z lepszym wsparciem - tak sądzę.
  • #11 07 Aug 2015 10:33
    Yoshi_29
    Level 2  
    Helpful post? (+2)
    Witam. Potrzebuję na za tydzień aktualizacji mapy właśnie w lark 43.3, czy ktoś może mi pomóc? Tylko ta szczegółowo krok po kroku, bo nie mogę nigdzie znależć aktualizacji, w zeszłym roku próbowałam, ale cos nie szło więc dałam spokoj, pojechaliśmy bez aktualizacji, a tym roku potrzebuję, mam te mapy starsze niż 180 dni, ale podana strona www.larkmaps.pl ma tylko same linki i juz jakby nie działa to, że się logowało na konto i pobierało aktualizację.

Co mogę teraz z tym zrobić?
  • #12 07 Aug 2015 10:58
    _Olivka
    Level 24  
    Helpful post? (+1)
    Teraz tu możesz zaktualizować :arrow: http://sklep.navigo.pl/sklep/produkt/13
  Search 4 million + Products
Browse Products