Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy

Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives ->JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
djwheele
Level 11
Helped: 5
Post rating: 2
djwheele
Level 11
Post#1 19 Jul 2011 15:27  Topic author   

JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy

Witam,
Posiadam pompę ciśnieniową, która niestety nie ma wyłącznika pływakowego.
Na allegro zakupiłem wyłącznik pływakowy, który posiada 3 kolory przewodów:
żółty, niebieski, brązowy

Chciałbym to jakoś podłączyć w układ elektryczny (zrobić specjalny przerobiony przedłużacz) czy też rozciąć przewód od pompy i wmontować jakoś ten wyłącznik pływakowy, tak by automatycznie wyłączał mi prąd, jeśli poziom wody będzie dostatecznie niski.
Szukałem w sieci schematów, ale są dla mnie niezrozumiałe i stąd ogromna prośba do Was, czy ktoś mi może podpowiedzieć jak podłączyć taki element jak wyłącznik pływakowy?
Czy ktoś posiada jakiś schemat jak połączyć kabelki?

Proszę o pomoc - z góry oczywiście dziękuję

ps. do Admina: wydawało mi się, że punkt reg.
3.1.17. Publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
nie oznacza wcale tego, że po prostu czegoś nie wiem i proszę innych o pomoc - proszę nie kasować tego tematu - według mnie, forum jest po to by sobie pomagać !!!

Helpful post? + 0
Back to top

Ad
Ad

Back to top
Akrzy74
Admin Elektroenergetyka
Helped: 301
Post rating: 91
Akrzy74
Admin Elektroenergetyka
Post#2 19 Jul 2011 16:32    

Re: JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy

Wywołałeś kolego Admina- więc jestem, jako osoba odpowiedzialna za tą część forum.

Niezastosowałeś się do wszystkich punktów regulaminu (wskazanych w usuniętym temacie), więc mogę ukarać cię bardziej niż tylko wywaleniem tematu do kosza! Tym razem nie zrobię tego, ale zapoznaj się dokładnie z regulaminem oraz zasadami w dziale w którym chcesz zabrać głos.

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy
Page 1 of 1

Similar topics to jAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy

Jak podłączyć wyłącznik silnikowy KEDU (10)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.063 seconds