Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy
Autor
Wiadomość
djwheele
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Polska

Post#1 Post autora tematu 19 Lip 2011 15:27   

JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy

Witam,
Posiadam pompę ciśnieniową, która niestety nie ma wyłącznika pływakowego.
Na allegro zakupiłem wyłącznik pływakowy, który posiada 3 kolory przewodów:
żółty, niebieski, brązowy

Chciałbym to jakoś podłączyć w układ elektryczny (zrobić specjalny przerobiony przedłużacz) czy też rozciąć przewód od pompy i wmontować jakoś ten wyłącznik pływakowy, tak by automatycznie wyłączał mi prąd, jeśli poziom wody będzie dostatecznie niski.
Szukałem w sieci schematów, ale są dla mnie niezrozumiałe i stąd ogromna prośba do Was, czy ktoś mi może podpowiedzieć jak podłączyć taki element jak wyłącznik pływakowy?
Czy ktoś posiada jakiś schemat jak połączyć kabelki?

Proszę o pomoc - z góry oczywiście dziękuję

ps. do Admina: wydawało mi się, że punkt reg.
3.1.17. Publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
nie oznacza wcale tego, że po prostu czegoś nie wiem i proszę innych o pomoc - proszę nie kasować tego tematu - według mnie, forum jest po to by sobie pomagać !!!
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 19 Lip 2011 15:27   

Powrót do góry

Akrzy74
Admin Energoelektronika
Admin Energoelektronika

Miasto: Wielkopolska

Post#2 19 Lip 2011 16:32   

Re: JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy

Wywołałeś kolego Admina- więc jestem, jako osoba odpowiedzialna za tą część forum.

Niezastosowałeś się do wszystkich punktów regulaminu (wskazanych w usuniętym temacie), więc mogę ukarać cię bardziej niż tylko wywaleniem tematu do kosza! Tym razem nie zrobię tego, ale zapoznaj się dokładnie z regulaminem oraz zasadami w dziale w którym chcesz zabrać głos.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> JAK PODŁĄCZYĆ WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY do pompy
Strona 1 z 1