X

HTC Wildfire a polski jezyk

25 Jul 2011 18:05 NEnewchief
  • #1 25 Jul 2011 18:05
    newchief
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Witajcie. Dostałem A3333 do rąk z UK bez polskiego jezyka. Chciałem dograć, myśle sobie wrzuce fw microboxem i po bólu - a tu problem! Wgrałem dwa różne FW microboxem ale w telefonie kompletnie się nic nie zmienia, patrzyłem na xda-dev na romy do tego ustrojstwa i wszędzie chcą rootować i wszystko oka ale w słuchawce jest 2.2.1 i nie da się tego zrootować chyba że ja się nie doszukałem. Czy ktoś ładował do tego rom z polskim? Microboxem na 2.2.1 nie idzie root tak samo unrevoked.
  • #2 25 Jul 2011 20:06
    mobista
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    A po wgrywać FW, skoro z marketu możesz zainstalować "more locale" czy coś takeigo?
    Sprawdzone na Hero
  • #3 25 Jul 2011 22:37
    wiśniowy18
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    Tak jak pisał mobista można zainstalować nakładkę, a jak chcesz wgrać firmware to wystarczy gold card zrobiona np. HXC Donglem albo XTC Clipem
  • #4 01 Aug 2011 15:29
    newchief
    Level 28  
    Topic author Helpful post? (0)
    More locale niestety nie spolszcza a510e w pełni -efekt nakładki jakby w chinskich telefonach. Mam goldcarda i nawet xtc clipem zrobiony na s-off ale nie moge dojść do tego jak wrzucić softa...;/ Ściągałem z shipped roms..
  • #5 01 Aug 2011 15:33
    archi3
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    A flashowales tel po zrobieniu s-off? Zwyczajnie uruchamiasz plik exe i jedziesz zgodnie z instrukcja.
  • #6 01 Aug 2011 16:07
    newchief
    Level 28  
    Topic author Helpful post? (0)
    Nie flashowałem, po rozpakowaniu nie mam ani jednego pliku .exe same obrazy ;/

HTC Wildfire a polski jezyk

Dodano po 19 [minuty]:

Jak nazwać plik .zip na karcie pamięci z fw do marvela?

Dodano po 12 [minuty]:

Ok. Zrobiłem. plik należy nazwac : PG76IMG.zip i recovery w bootloaderze. o-off oczywiscie.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products