Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 27 Lip 2011 11:23
    joyfulpl
    Poziom 6  

Witam
    Od jakiegoś miesiąca auto ma problemy, zaczęło się od falowania na biegu jałowym obroty skakały od 800 do 1200+. usterka pojawiała się i znikała. Po jakiś 2 tygodniach doszło do tego że przy ruszaniu obroty nie mogły przekroczyć 2000, jak w przypadku falowania usterka pojawia się i znika. Wystarczy wyłączyć silnik poczekać czasami pomoże czasami nie ...

Została wyczyszczona przepustnica, potencjometr tak samo, a komputer wyświetla błąd o zwarciu w przepustnicy, elektronik sprawdzał napięcia są takie jak powinny i zwarcia nie ma, błąd po wykasowaniu się pojawia znowu.

Szukam jakiegoś rozwiązania czy może komputer szwankuje czy coś. Aha w xsarze mamy założony gaz z wtryskami, gazownik wymieniał wtryski, filtry, wszytko działa bez zarzutu.

• #2 28 Lip 2011 18:18
    joyfulpl
    Poziom 6  

prosze o jakies propozycje
    bump

• #3 06 Sie 2011 11:56
    gumi-siek
    Poziom 9  

Witam miałem coś podobnego tylko mi wyskakiwał błąd że mam zanik prądu, po zdjęciu klemy wszystko się restartowało i było ok.Jadąc samochód przechodził w
    stan awaryjny zjazd na serwis obroty 2000 i nic więcej, pęknięta cewka
    pomiędzy 2 a 3 cylindrem. Wymiana cewki i wszystko ok.

• #4 07 Sie 2011 14:50
    joyfulpl
    Poziom 6  

dzięki za jakieś info jutro będę miał wymieniany cały komputer zobaczymy czy pomoże

• #5 13 Sie 2011 15:24
    joyfulpl
    Poziom 6  

Wymieniony komputer, przegrana zawartość 2 pamięci narazie wszytko śmiga bez zarzutu, jak coś się zmieni dam znać

• #6 16 Sie 2011 07:21
    joyfulpl
    Poziom 6  

Niestety nie pomogło pojeździł 1 dzień i znowu falowanie na biegu jałowym ...

• #7 03 Kwi 2012 23:16
    joyfulpl
    Poziom 6  

skończyło się na wymienionym cewko module oraz prze lutowaniu styków w przepustnicy

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty