Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Mondeo mk3 TDDI -Stracil moc !

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> Mondeo mk3 TDDI -Stracil moc !
Autor
Wiadomość
wojpet
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Ruda Śląska

Post#1 Post autora tematu 29 Lip 2011 23:12   

Mondeo mk3 TDDI -Stracil moc !

Witajcie !

Kupilem mondzinke 2 miechy temu,po zakupie wymienilem filtry,olejr ,hamulce itd.Uporalem sie z brakiem sterowania geometria turba(winne weze podcisnienia).Auto smigalo swietnie do wczoraj.Podczad jazdy stracil okolo 70% mocy.Nie calkiem,przy depnieciu na gaz czuc ze przyspiesza ale strasznie wolno.Zadych lampek w stylu check,sprezynka itd..Wylaczylem silnik i po ponownym odpaleniu auto znow ma buta !Od dzis wylaczenie i wlaczenie silnika pomaga na pare sekund ;(

Co zostalo sprawdzone:

-Podpiecie do komputera IDS bledy: U2199 P0149 P1288 P1564 B2290
-Pompka pomocnicza paliwa dziala(slychac,ze pracuje ale nie wiem jakie daje cisnienie)
-SPALANIE SKOCZYLO DO 11 LITROW !!!
-Turbina pompuje i geometria dziala
-Filtr zmieniany 2 miechy temu

Straszono mnie pompa wtryskowa a ja nie moge w to cos uwierzyc,bo przez te pare minut zanim zlapie mula rwie jak oszalaly.

Pomozcie prosze ,bo zona ciosa mi kolki na glowie,ze miala byc super furka a ja ciagle do niego wkladam miast jezdzic.. Mam nadzieje ,ze nie jest to zajechany sztrucel ,ktory teraz bedzie wymagal tylko wkadania ;(

RATUJCIE !!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Lip 2011 23:12   

Powrót do góry

robert_d_g
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: katowice

Post#2 30 Lip 2011 08:49   

Re: Mondeo mk3 TDDI -Stracil moc !

Sprawdź jakie ciśnienie daje pompa wstępnego podawania paliwa
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Lip 2011 08:49   

Powrót do góry

wojpet
Poziom 11
Poziom 11

Post#3 Post autora tematu 31 Lip 2011 09:48   

Witam,pompka pomocnicza prcuje w 100% i daje dobre cisnienie.Zauwazylem,ze gdy auto zlapie mula,wylacze i wlacze silnik i jade szybko trzymajac w miare wysokie obroty wtedy mondek idzie jak burza nawet przez kilkanascie kilometrow,jak wjechalem do miasata ,obroty nizsze i zaraz go zmulilo.Zaraz po spadku mocy drastycznie podnosi sie spalanie.

Wszelkie sugestia mile widziane.

Pozdr.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Lip 2011 09:48   

Powrót do góry

wojpet
Poziom 11
Poziom 11

Post#4 Post autora tematu 21 Gru 2011 14:26   

Napisze we wlasnym temacie.Poblemem bylo lipne paliwo.Spuszczenie ropy,plukanie ukladu paliwowego i problem ustapil.Pozdrawiam i zamykam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> Mondeo mk3 TDDI -Stracil moc !
Strona 1 z 1