Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Rozpoznanie sprężarki i jej dane techniczne

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Agricultural Machinery -> Rozpoznanie sprężarki i jej dane techniczne
Author
Poziom 11
Poziom 11

Post#1 Post from the author of the topic 31 Jul 2011 14:21   

Rozpoznanie sprężarki i jej dane techniczne

Witam, posiadam sprężarkę jak na zdjęciach, nie mam natomiast żadnych danych technicznych o niej, informacji jakie ma mieć smarowanie, obroty, wydajność, maksymalne ciśnienie pracy.
Dowiedziałem się, że sprężarka pochodzi z ciągnika MTZ Belarus, prawdopodobnie została przystosowana do montażu w ciągniku T-25 Wladimirec jako część "zestawu sprężarkowego, chociaż co do tego nie jestem pewien.

Chciałbym się jeszcze zapytać, czy silnik 1,5kW trójfazowy wystarczy do napędzenia tej sprężarki i pracy w zakresie ciśnień 6 - 8 bar?

Załączam kilka zdjęć sprężarki:
Rozpoznanie sprężarki i jej dane techniczne Rozpoznanie sprężarki i jej dane techniczne Rozpoznanie sprężarki i jej dane techniczne Rozpoznanie sprężarki i jej dane techniczne Rozpoznanie sprężarki i jej dane techniczne
Z góry dziękuję za pomoc.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 31 Jul 2011 14:21   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Agricultural Machinery -> Rozpoznanie sprężarki i jej dane techniczne
Page 1 of 1
Similar topics
dane techniczne golfa II (1)
dane techniczne VW golf 3 (8)
Bmw e34. Dane techniczne? (2)
VW Polo Classic - dane techniczne (3)
Dane techniczne listwy wtryskiwaczy (5)
Sprinter 312 2,9. Dane techniczne silnika. (2)
silnik perkins potrzebne dane techniczne i regulacyjne. (5)
SEAT Toledo r.94. Szukam materiałów. Dokumentacja, dane techniczne. (9)
Alarm CHEETAH Randon . Dane techniczne oraz schemat. (4)
szukam dane techniczne silnika daihatsu harade G30diesel (6)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.048 seconds

elektroda.pl topic RSS feed