X
  • #1 07 Aug 2011 22:46
    Zardrian
    Level 16  
    Witam mam do zaoferowania karte na złącze AGP 8.0 Radeon 2600 XT 256mb ddr3
    Karte wygrałem na aukcji, była używana jedynie do wyświetlania obrazu na tv w centrum handlowym tak wiec tak naprawde jeszcze porządnie nie pracowała. Z karty korzystałem przez jakies 3 dni. Sprzedają ją z powodu zmiany na lepszy sprzet. http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=9802920#9802920

Został nałożony nowy system chłodzenia Firmy Pentagram kupiony za 70zł

-Znajdują sie 8 miniradiatorów na 4 kosciach ramu .
    -Oraz jeden duzy radiator wraz z wentylatorem na GPU.
    Temperatura
    Radiator jest na tyle duzy ze jego temp jest nie odczuwalna ponizej 36C Nie byłem wstanie wyczuć ile.
    Zato Sama karta była lekko ciepła temp zbliżona do temp radiatora procesora około 41C. Chłodzenie jest swietne pozwoli na wysoki OC . Niestety nie robiłem testów OC ze wzgledu na reszte sprzetu słaby procek oraz mobo.
    [Sprzedam] Radeon 2600 XT AGP 256 MB DDR3 +Ulepszone chłodzenie Pentagram+bonusy [Sprzedam] Radeon 2600 XT AGP 256 MB DDR3 +Ulepszone chłodzenie Pentagram+bonusy [Sprzedam] Radeon 2600 XT AGP 256 MB DDR3 +Ulepszone chłodzenie Pentagram+bonusy
    Do samej karty w zestawie daje

Ram DDR Adata
    1GB 400MHZ
    Ram DDR KingSton
    256mb 400MHZ
    Ram DDR Hynix
    256 DDR 333MHZ

[Sprzedam] Radeon 2600 XT AGP 256 MB DDR3 +Ulepszone chłodzenie Pentagram+bonusy
    Oraz Dysk twardy Western Digital WD800
    80GB

[Sprzedam] Radeon 2600 XT AGP 256 MB DDR3 +Ulepszone chłodzenie Pentagram+bonusy
    Daje też ogrinalne chłodzenie karty 2600 XT sapphira Dowód zakupu Chłodzenia pentagram i instrukcje montażu

Dodatkowo DVD Firmy LG
    Niestety spadł mi on po wykonaniu zdjecia XD i nie wiem czy bedzie działać

Jest to oferta kupna karty. Reszta sprzetu jest jako gratis Jezeli ktos nie chce moze odmówić reszty sprzetu

!!!!Na zyczenie wystawiam oferte na allegro!!!!

Czekam na ofery cena do ustalenia

Obiór osobisty na terenie trójmiasta
    Tel 507830402 ZMIANA był błąd w podanym nr tel teraz jest prawidłowy przepraszam za to
  Search 4 million + Products
Browse Products