Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pilot zastępczy do opticum 4060cx plus

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Pilot zastępczy do opticum 4060cx plus
Autor
Wiadomość
stopek3
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: wawa

Post#1 Post autora tematu 12 Sie 2011 18:01   

Pilot zastępczy do opticum 4060cx plus

Witam mam dekoder " opticum 4060cx plus ". Niestety nie mam do niego pilota więc postanowiłem go kupić jednak co się okazało nie mogę go nigdzie dostać.
Moim następnym krokiem było znalezienie pilota zastępczego. Mając dwa właśnie tego typu piloty na początku drogą prób próbowałem nastawić je.
Posiadam SQNY RM-9VXE, którym udało mi się nawiązać połączenie z dekoderem zaś nie mogłem znaleźć odpowiedniej częstotliwości.
Drugi pilot to RC Univers30, którym nie udało mi się nic zrobić.

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiednika do oryginału bądź jakiś link gdzie mogę go kupić. Z góry wielkie dzięki.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 12 Sie 2011 18:01   

Powrót do góry

LeDy
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: "-"

Post#2 12 Sie 2011 18:54   

Re: Pilot zastępczy do opticum 4060cx plus

Nawet na Allegro są.
Powrót do góry

Ad

Post# 12 Sie 2011 18:54   

Powrót do góry

telesat1
Moderator - SAT
Moderator - SAT

Post#3 13 Sie 2011 13:22   

Re: Pilot zastępczy do opticum 4060cx plus

3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Pilot zastępczy do opticum 4060cx plus
Strona 1 z 1