X

abonament netia + neostrada

kokomo701 16 Aug 2011 21:39
  • #1 16 Aug 2011 21:39
    kokomo701
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam. Posiadam abonament telefoniczny w TP +neostrada z tv. Przedstawiono mi oferte z Netii aby przejsc do nich na abo. Za te same minuty 15 zl taniej.Czy ktoś ma abo z netii plus neo z tv? Opłaca się przejsc do netii?Zadnych haków?Sorry jesli nie ten dział, mam nadzieje ze nie dostane bana.Pozdrawiam
  • #2 16 Aug 2011 21:58
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet
    Helpful post? (0)
    Jedyny minus który mi przychodzi do głowy to że kable i tak są tp-sy więc czasem jest problem z szybkim usunięciem usterki. Osobiście bym nie przechodził jeżeli masz wszystko stabilne.
  • #3 16 Aug 2011 22:26
    krzych66
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Nie widze związku , na usunięcie uszkodzenia klienta Neti mam 6 godzin a TP 18 godzin.Problem raczej widze w obsłudze technicznej Neti która jest na miernym poziomie, standartem jest spychologia i generowanie niezasadnych zgłoszeń do TP w sytuacjach gdy problem ewidentnie jest po ich stronie.
  • #4 16 Aug 2011 22:36
    jimasek
    Helpful post? (0)
    Więc mamy to samo na myśli (komunikacja netia<->tpsa).
  • #5 16 Aug 2011 23:08
    andk1eltd
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    Quote:
    Nie widze związku , na usunięcie uszkodzenia klienta Neti mam 6 godzin a TP 18 godzin

Ja widzę:D Zgłoszenie z BL możesz mieć w 15 min. a od zgłoszenia w Netii do twoich (naszych:D) 6 godzin to nieraz mija ho ho..., nawet dni. Nie mam pojęcia gdzie one czasem tak "leżakują".
  • #6 16 Aug 2011 23:11
    jimasek
    Helpful post? (0)
    Quote:
    Ja widzęVery Happy Zgłoszenie z BL możesz mieć w 15 min. a od zgłoszenia w Netii do twoich (naszych:D) 6 godzin to nieraz mija ho ho..., nawet dni. Nie mam pojęcia gdzie one czasem tak "leżakują".

Widzę że kolega ma podobne doświadczenia z Netią, osobiście wiele razy słyszałem w słuchawce o problemie że to nie nasze kable itp. i trzeba czekać...
  • #7 17 Aug 2011 12:09
    kokomo701
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Podsumowując, problemy mogą wystąpić z.. rozwiązywaniem problemów. A rachunki beda przychodzić z Netii za tel a z tp za neta z tv oddzielnie?
  • #8 17 Aug 2011 20:44
    andk1eltd
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    Tak. Co boskie Bogu, co cesarskie cesarzowi:D Da się wygenerować nawet więcej z jednego łącza: internet od jednego operatora, abonament od drugiego a za połączenia od jeszcze innych.
  Search 4 million + Products
Browse Products