Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

abonament netia + neostrada

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieć Internet - Dostęp -> abonament netia + neostrada
Autor
Wiadomość
kokomo701
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 16 Sie 2011 21:39   

abonament netia + neostrada

Witam. Posiadam abonament telefoniczny w TP +neostrada z tv. Przedstawiono mi oferte z Netii aby przejsc do nich na abo. Za te same minuty 15 zl taniej.Czy ktoś ma abo z netii plus neo z tv? Opłaca się przejsc do netii?Zadnych haków?Sorry jesli nie ten dział, mam nadzieje ze nie dostane bana.Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Sie 2011 21:39   

Powrót do góry

jimasek
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Gostyń

Post#2 16 Sie 2011 21:58   

Re: abonament netia + neostrada

Jedyny minus który mi przychodzi do głowy to że kable i tak są tp-sy więc czasem jest problem z szybkim usunięciem usterki. Osobiście bym nie przechodził jeżeli masz wszystko stabilne.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Sie 2011 21:58   

Powrót do góry

krzych66
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: zachodniopomorskie

Post#3 16 Sie 2011 22:26   

Nie widze związku , na usunięcie uszkodzenia klienta Neti mam 6 godzin a TP 18 godzin.Problem raczej widze w obsłudze technicznej Neti która jest na miernym poziomie, standartem jest spychologia i generowanie niezasadnych zgłoszeń do TP w sytuacjach gdy problem ewidentnie jest po ich stronie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Sie 2011 22:26   

Powrót do góry

jimasek
Poziom 26
Poziom 26

Post#4 16 Sie 2011 22:36   

Więc mamy to samo na myśli (komunikacja netia<->tpsa).
Powrót do góry

andk1eltd
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: pieścirogi

Post#5 16 Sie 2011 23:08   

Cytat:
Nie widze związku , na usunięcie uszkodzenia klienta Neti mam 6 godzin a TP 18 godzin

Ja widzę:D Zgłoszenie z BL możesz mieć w 15 min. a od zgłoszenia w Netii do twoich (naszych:D) 6 godzin to nieraz mija ho ho..., nawet dni. Nie mam pojęcia gdzie one czasem tak "leżakują".
Powrót do góry

jimasek
Poziom 26
Poziom 26

Post#6 16 Sie 2011 23:11   

Cytat:
Ja widzęVery Happy Zgłoszenie z BL możesz mieć w 15 min. a od zgłoszenia w Netii do twoich (naszych:D) 6 godzin to nieraz mija ho ho..., nawet dni. Nie mam pojęcia gdzie one czasem tak "leżakują".

Widzę że kolega ma podobne doświadczenia z Netią, osobiście wiele razy słyszałem w słuchawce o problemie że to nie nasze kable itp. i trzeba czekać...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Sie 2011 23:11   

Powrót do góry

kokomo701
Poziom 2
Poziom 2

Post#7 Post autora tematu 17 Sie 2011 12:09   

Podsumowując, problemy mogą wystąpić z.. rozwiązywaniem problemów. A rachunki beda przychodzić z Netii za tel a z tp za neta z tv oddzielnie?
Powrót do góry

andk1eltd
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: pieścirogi

Post#8 17 Sie 2011 20:44   

Tak. Co boskie Bogu, co cesarskie cesarzowi:D Da się wygenerować nawet więcej z jednego łącza: internet od jednego operatora, abonament od drugiego a za połączenia od jeszcze innych.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieć Internet - Dostęp -> abonament netia + neostrada
Strona 1 z 1