Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeplywowy podgrzewacz wofy jaki wybrac ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> Przeplywowy podgrzewacz wofy jaki wybrac ?
Autor
Wiadomość
diodaab1
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: warszawa

Post#1 Post autora tematu 25 Sie 2011 11:56   

Przeplywowy podgrzewacz wofy jaki wybrac ?

Witam. Mam takie pytanie otóz mam przepywowy podgrzewacz wody gazowy ariston 1 funkcyjny w mieszkaniu 34 m2. Niedawno przestal dzialac wogole przyjechal serwisant i powiedzial ze wysiadl modul. z racji tego że piec ma swoje lata ok 6 postanowilem kupic nowy i nie mam pojecia jaki:
- chodzi o komfort w użytkowaniu woda pod prysznicem leciala dosyc ciepla zeby nie bylo telniej do prysznica od pieca mam ok 5 metrow. woda bedzie pobierana z maks 2 bateri.
- żeby był malo awaryjny

Cena jaka moge przeznaczyc na sam piec to max 1000-1100zł

Czytałem dobre opinie na temat Nectar N19 junkersa

Nie wiem czy spradzic sie czy moze cos innego ?

Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Sie 2011 11:56   

Powrót do góry

Zbigniew Rusek
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Kraków

Post#2 25 Sie 2011 12:17   

Re: Przeplywowy podgrzewacz wofy jaki wybrac ?

Junkers!!! Jeśli przewiduje się możliwość poboru wody z 2 baterii na raz, to koniecznie w wersji WRDP 14-2B. Cena NIEWIELE odbiega od WRDP 11-2B, ale ma większą moc cieplną (da się pobierać wodę z 2 baterii na raz, lub z jednej baterii zapewni duży strumień dobrze ogrzanej wody - szybkie napełnienie wanny). Ale 1100 zł. nie wystarczy. Ja taki podgrzewacz mam od końca lutego br. jest bardzo ekonomiczny (po jego zamontowaniu spadło wyraźnie zużycie gazu - wcześniej miałem PG-6, który ciągnął blisko 30 lat).
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> Przeplywowy podgrzewacz wofy jaki wybrac ?
Strona 1 z 1