Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

HP Pavilion dv6 Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> HP Pavilion dv6 Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia
Autor
Wiadomość
Racheli
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: K.K.

Post#1 Post autora tematu 27 Sie 2011 08:45   

HP Pavilion dv6 Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia

Witam, mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Polega on na tym gdy po włączeniu Paviliona system nie uruchamia się. Wyłączyłem go jak zawsze poprzez opcje zamknij system a gdy następnego dnia włączyłem to już był problem. Wyskakują dwie opcje, uruchom system normalnie(po wybraniu tej opcji system nie włącza się tylko uruchamia się Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia) oraz druga opcja uruchom Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia(zalecane) po wybraniu tej opcji włącza się wyżej wymienione oprogramowanie. Wszystko byłoby ok gdyby nie jeden szczegół. System nie uruchamia się po ukończeniu naprawiania. Naprawianie trwało około 6 godzin po czym komputer się wyłączył i znowu wyskoczył ekran z dwiema opcjami do wyboru, nie mam możliwości formatowania gdyż system jest na dysku, nie posiadam płyty z systemem ani nie wypaliłem kopi zapasowej. Co mam zrobić w tej sytuacji? Dodam jeszcze, że fajnie by było rozwiązać problem bez formatowania ale jeżeli to niemożliwe to piszcie to co poskutkuje.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Sie 2011 08:45   

Powrót do góry

linuks
Moderator - Komputery Serwis

Post#2 27 Sie 2011 09:56   

Re: HP Pavilion dv6 Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia

Witam.
Jak nie zrobione DVD ratunkowe to zostaje ręczne przywrócenie systemu po zgraniu danych na nośnik zewnetrzny.Wcześniej sprawdź SMART dysku.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Sie 2011 09:56   

Powrót do góry

Racheli
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: K.K.

Post#3 Post autora tematu 27 Sie 2011 11:53   

jak mam to niby zrobic jezeli nie moge wlaczyc komputera, slyszalem cos o botach ale nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Sie 2011 11:53   

Powrót do góry

linuks

Post#4 27 Sie 2011 11:58   

Odczytaj SMART z linuksa.
Pobierz
http://linuxtracker.org/download.php?id=0a627e6fe829a914431423f3166cb8c6706ac139&f=PartedMagic%206.0.torrent
Uruchom komputer z tego liveCD i wpisz w terminal
gsmartcontrol
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> HP Pavilion dv6 Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia
Strona 1 z 1