Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?
Author
Poziom 6
Poziom 6

Post#1 Post from the author of the topic 28 Aug 2011 12:40   

Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?

Witam mam problem z podłaczeniem alternatora stell power , nie wiem czy dobrze to zrobiłem schemat To view the material on this forum you must be logged in. . w alternatorze jest 2 sruby jedna plus, druga sruba nie wiem do czego jest. Polaczona z regulatorem w alternatorze i do czego ja podlaczyc Question z konektora puscilem kabel do kontrolki ladowania Plus idzie do rozrusznika problem jest jeszcze z podłaczeniem rozrusznika sa trzy sruby jedna gruba plus druga gruba minus i jest mala srubka w plastiku przychodzil tam kabel cienki czerwony i gdzie go połaczyc ?

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 28 Aug 2011 12:40   

Back to top

Błażej
Poziom 26
Poziom 26

Post#2 28 Aug 2011 12:56   

Re: Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?

3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.04 seconds

elektroda.pl topic RSS feed