Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?
Autor
Wiadomość
arci310
Poziom 6
Poziom 6

Post#1 Post autora tematu 28 Sie 2011 12:40   

Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?

Witam mam problem z podłaczeniem alternatora stell power , nie wiem czy dobrze to zrobiłem schemat Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany . w alternatorze jest 2 sruby jedna plus, druga sruba nie wiem do czego jest. Polaczona z regulatorem w alternatorze i do czego ja podlaczyc :?: z konektora puscilem kabel do kontrolki ladowania Plus idzie do rozrusznika problem jest jeszcze z podłaczeniem rozrusznika sa trzy sruby jedna gruba plus druga gruba minus i jest mala srubka w plastiku przychodzil tam kabel cienki czerwony i gdzie go połaczyc ?
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 28 Sie 2011 12:40   

Powrót do góry

Błażej
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Oława

Post#2 28 Sie 2011 12:56   

Re: Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?

3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Alternator stell power podlaczenie c-330 jak podlaczyc ?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.059 seconds

elektroda.pl temat RSS