Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 19 Lut 2003 16:25
    lacosta
    Poziom 12  

Witam,
    Mam taki dość nietypowy problem. Otóż, potrzebuję wysłać maila z poziomu dokumentu Worda z załączonym plikiem. Ma się to odbywać przez naciśnięcie jednrgo przycisku.
    Inaczej pisząc. Mam dokument tekstowy - formularz. Wypełnam go a na koniec wciskam przycisk "WYŚLIJ". Wypełniony formularz przesyłany jest drogą elektroniczną do odbiorcy. Jak tego dokonać ??? :?:
    Czekam na jakieś propozycje.

• #2 19 Lut 2003 17:28
    cadafi
    Poziom 11  

To bardzo proste.
    Z menu "Narzędzia/Dostosuj" wybierasz z lewej kategorię "PLIK", z prawej polecenie "adresat wiadomości...". Następnie metodą "przeciągnij i puść" umieszczasz tę pozycję na paski zadań np. ikonki obok nowego dokumentu. Teraz wystarczy kliknąć na ten przycisk i bieżący dokument zostanie wysłany.
    Powodzenia. :D

PS. Oczywiście zadziała, jeżeli masz skonfigurowany np. "Outlook Express"

• #3 20 Lut 2003 09:12
    lacosta
    Poziom 12  

Dzięki, ale nie oto mi chodzi.
    To dokument musi mieć taki przycisk a nie ma być on wybierany z paska nażędzi <<jakieś makro czy coś>>. Do tego podkreślam iż jest to chroniony formularz. Czyli tylko z możliwością wprowadzania danych w odpowiednie pola.
    Pozdrowionka.

• #4 20 Lut 2003 09:57
    kss213
    Poziom 19  

a nie lepiej zrobic to w html problem rozwiazany i formuarz tez ladnie wyglada
    mnie sie wydaje ze bedize to latwiejsze do zrobienia w standardzdie html 4 jest duzy wachlarz narzedzi
    pozdrawiam :)

• #5 20 Lut 2003 11:28
    lacosta
    Poziom 12  

Mnie też się tak wydaje ale to nie ja podejmuję decyzje odnośnie formatu dokumentu. Muszę jednak wyczerpać wszystkie dostępne możliwości wykonania powierzonego zadania (w tym przypadku zrobienie formatki formularza).
    Dzięki za pomoc!
    Pozdrowionka.
    Może ktoś zna stornę z tematem MS Word ?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty