Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV głównie do filmów z komputera i ps3. 50"

m2c 06 Wrz 2011 00:50 848 0
  • #1 06 Wrz 2011 00:50
    m2c
    Poziom 17  

Witam

Postanowiłem kupić sobie telewizor. Sporadycznie oglądam telewizję, podłączony będzie sygnał z cyfrowej naziemnej. Głównie będzie używany do oglądania filmów w HD z komputera i czasami do playstation 3. Zawsze chciałem mieć plazmę, jednak jako że często będzie wyświetlany pulpit komputera i inne statyczne obrazki z gier to obawiam się że powstające powidoki mogą być dla mnie zbyt irytujące. Zdarza mi się zasnąć przy telewizorze i wyłączyć go dopiero rano, więc nie za bardzo mam ochotę oglądać później cieni na ekranie. Oczywiście nie widziałem tego nigdy, może się okazać że ludzie na forach przesadzają i jest to tylko wyolbrzymiony problem. Wolę się jednak zapytać zanim wydam sporą ilość gotówki.
    Czy plazma będzie dla mnie odpowiednia? Czy profilaktycznie lepiej kupić LCD? W grę wchodzi tylko rozmiar 50 cali w górę. Przyzwyczaiłem się już do wielkości 47" i zaczyna być delikatnie za mało. Problem w tym że LEDy tej wielkości są strasznie drogie, jednak wolę dołożyć niż żałować. 3D jest mi obojętne, nie będę używał.

Myślałem nad:
    Sharp LC-52LE820E - chyba najtańszy z LEDów >50"
    Panasonic TX-P50G30E - podobno dobry wybór za rozsądne pieniądze
    Panasonic TX-P50VT30E - Aż się boje patrzeć na cenę, ale jeżeli warto...

Inne propozycje, i przede wszystkim rady którą technologię wybrać będą mile widziane.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme