Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zdjecią/schemat gaźnika Tico

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Zdjecią/schemat gaźnika Tico
Autor
Wiadomość
mateusz7793
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: kraków

Post#1 Post autora tematu 07 Wrz 2011 20:00   

Zdjecią/schemat gaźnika Tico

Witam:)
Mam możliwe,że to banalne pytanie:0
Mianowicie dostałem od kolegi kompletny silnik z tico. Wszystko pięknie ładnie z osprzętem. Z wyjątkiem jednej rzecz0,y jest parę wężyków od gaźnika nie przypiętych, a niektórych nie ma i prosiłbym o zdjęcia z możliwie każdej strony gaźnika i okolic gdzie biegną te wężyki lub jakiś konkretny schemat. Mam książkę "Sam Naprawiam" ale tamte schematy i opisy mi nie pomogły.

Za ewentualną pomoc z góry dziękuję :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Wrz 2011 20:00   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Zdjecią/schemat gaźnika Tico
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.053 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony