Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję parametrów głośnika Tonsil GDN 13/60 8 ohm

JendrekMak 28 Lis 2004 14:26 1515 6
  • #1 28 Lis 2004 14:26
    JendrekMak
    Poziom 15  

Witam, jak w temacie. (gdn 13/60 8 ohm, plastikowy kosz, membrana biała plecionka, kopułka wklęsła czarna, średnica całości 15,1 cm). Szukałem w wielu miejscach i nic. Tonsil produkował (produkuje?) je też dla Mission. Zdjęcie pokazuje ten głośnik tylko u mnie jest mniejszy magnes (bez ekranowania). Będę bardzo wdzięczny za wszystkie dostępne parametry (Pasmo przenoszenia, Qes, Vas, idt...)

• #3 28 Lis 2004 16:20
    JendrekMak
    Poziom 15  

Nie ma, bo gdyby tam były, to bym nie pytał. Kończą się na gdn 13/50 a dalej pustka :(

• #5 28 Lis 2004 17:22
    Grysik
    Poziom 20  

jeżeli masz dostęp do jakiegoś serwisu tonsila możesz spróbować zapytać o parametry a jak nie to mailem do tonsila z zapytaniem.

• #6 28 Lis 2004 21:39
    JendrekMak
    Poziom 15  

Do Tonsila wysyłałem posty ale na razie nic z tego jeszcze poczekam a jak nie to metodą prób i błędów może dojdę do czegoś ciekawego. Górny zakres częstotliwości opanowałem tylko nie wiem jak nisko mogę zejść z basami żeby nie uszkodzić głośnikow przy większych mocach.

Generalnie należałoby pogrzebać w informacjach o głośnikach tonsilowskich produkowanych dla Mission ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji

• #7 20 Wrz 2015 21:39
    stefcio
    Poziom 21  

Hej,
    Odgrzeję kotleta, udało się Tobie coś ustalić? Też szukam dwóch sztuk, może jakieś nowe wersje?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME