Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Internet - która oferta atrakcyjniejsza?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet - która oferta atrakcyjniejsza?
Autor
Wiadomość
Pablinho
Poziom 5
Poziom 5

Post#1 Post autora tematu 13 Wrz 2011 17:25   

Internet - która oferta atrakcyjniejsza?

Witam. W tej chwili kończy mi się umowa w Play na internet mobilny. Dostałem juz od nich ofertę przedłużenia na nastepujacych warunkach:
19 GB limitu,transfer do 4 Mb/s, darmowy i nielimitowany internet każdej nocy w godzinach 24:00 – 9:00... i to za 59 zł miesięcznie w umowie na rok.

Wcześniej zastanawiałem się też nad internetem stacjonarnym z Multimedii.
Tam pakiet wygląda następująco internet 2 Mb/s od 13.00 do 24.00 i 20 Mb/s w taryfie nocnej od 24.00 do 13.00, a dodatkowo telewizja z 62 kanałami.. i to wszystko w kwocie 79 zł miesięcznie...

Ja skłaniam się ku Multimedii, a wy co o tym sądzicie?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Wrz 2011 17:25   

Powrót do góry

piterus99
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Bolesławiec/Wrocław

Post#2 13 Wrz 2011 18:36   

Re: Internet - która oferta atrakcyjniejsza?

Internet kablowy zawsze będzie pewniejszy niż mobilny.
Inna sprawa, że mobilny zabierzesz ze sobą w podróż, kablowego niestety nie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Wrz 2011 18:36   

Powrót do góry

appcontrol
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Katowice

Post#3 14 Wrz 2011 12:29   

Witaj,

od ponad roku posiadam internet mobilny z Play'a, wielu ze znajomych narzeka na zasięg, prędkość itd. Kartę sim otrzymałem ze standardowym modemem e167 i od tego czasu nie zawiódł ani razu. Oczywiście są miejsca gdzie zasięg = 0, niemniej jednak jako internet rezerwowy spisuje się idealnie. Nie raz uratował mnie przed utratą Klienta - pracuję zdalnie, więc bez internetu jak bez głowy :-) Przed końcem umowy otrzymałem od nich ofertę z przedłużeniem i przeskokiem na pakiet 4GB. Zrezygnowałem, ponieważ aktualnie nie ma (czyt. nie znalazłem) na rynku oferty lepszej niż 2GB za 29zł z VAT/ Msc. Do modemu dokupiłem zewnętrzną antenę która stabilizuje zasięg, zwłaszcza w pomieszczeniach. W domu mam dwa łącza stałe, jedno symetryczne od lokalnego dostawcy, drugie z UPC. Jeżeli mobilność nie ma dla Ciebie większego znaczenia polecam wybrać internet stacjonarny.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Wrz 2011 12:29   

Powrót do góry

kamilostefan
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Margonin

Post#4 14 Wrz 2011 13:22   

Wszystko zalezy czy wiekszosc czasu przed komputerem/ laptopem spedzasz w domu czy raczej poza domem. Jesli w domu to wybierz multimedie, stale lacze zawsze lepsze bo na kablu i zasieg jest, a z bezprzewodowym to roznie bo nie wszedzie sa nadajniki gdzie bedziesz mial zasieg:)
Powrót do góry

mwpol
Poziom 6
Poziom 6

Post#5 19 Wrz 2011 20:35   

Tak jak radził jeden z przedmówców. Najpierw sprawdź mapę zasięgu sieci play a nastepnie skonfrontuj to ze swoimi zapotrzebowaniami
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet - która oferta atrakcyjniejsza?
Strona 1 z 1