X

Silniczek zamka centralnego opel vectra b

22 Sep 2011 21:13 NInikita78
  • #1 22 Sep 2011 21:13
    nikita78
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Witam.Mialem problem z centralnym zamkiem.Okazalo sie,ze bylo spiecie i poprzepalaly sie silniczki.Czy wie ktos gdzie takie mozna kupic?U mnie jest to silniczek MABUCHI MOTORS 12v z zebatka 9 zebowa.Wiem,ze moge kupic caly zamek ale to min.60 zl.szt. a taki silniczek pewnie kilkanascie.Prosze o pomoc. Silniczek zamka centralnego opel vectra b
  • #2 22 Sep 2011 21:44
    Hubert997
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Jeżeli był on na wyposarzeniu fabrycznym to można udać sie do serwisu a jeżeli był zakładany indywidualnie to musisz na allegro poszukać
  • #3 22 Sep 2011 23:00
    nikita78
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    Hubert997 wrote:
    Jeżeli był on na wyposarzeniu fabrycznym to można udać sie do serwisu a jeżeli był zakładany indywidualnie to musisz na allegro poszukać

Wiesz,nie jestem znawca tematu,ale uwazam ,ze jest fabryczny.Serwis opla to mam chyba 100 km od mojego miasta,zreszta oni chetnie sprzedadza caly zamek niz jego czesc.Szukalem na allegro i nie tylko.Wiem,ze duzo silniczkow tego producenta jest stosowanych w modelarstwie ale na taki nie moge trafic.Podobno w fordach tez taki sam jest.I to po dwa w jednym zamku.
  • #4 22 Sep 2011 23:09
    1078231
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Można kupić ale bez zębatki. Podobne siedzą też w silniczkach regulacji reflektorów.
  • #5 23 Sep 2011 08:36
    nikita78
    Level 8  
    Motronic wrote:
    Można kupić ale bez zębatki. Podobne siedzą też w silniczkach regulacji reflektorów.

A wiesz gdzie je mozna dostac?Znalazlem cos takiego-http://www.bajansklep.com.pl/sklep/144 ale ma on ten zebatke z drugiej strony :( Te silniczki z lamp sa chyba troche inne.
  • #6 03 Jan 2012 23:01
    nikita78
    Level 8  
    Silniczki udalo mi sie kupic na allegro,ale bez zebatek,z ich przelozeniem bylo troche klopotu ale dalo rade.Temat mozna zamknac
  Search 4 million + Products
Browse Products