Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Silniczek zamka centralnego opel vectra b

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Silniczek zamka centralnego opel vectra b
Autor
Wiadomość
nikita78
Poziom 8
Poziom 8

Post#1 Post autora tematu 22 Wrz 2011 21:13   

Silniczek zamka centralnego opel vectra b

Witam.Mialem problem z centralnym zamkiem.Okazalo sie,ze bylo spiecie i poprzepalaly sie silniczki.Czy wie ktos gdzie takie mozna kupic?U mnie jest to silniczek MABUCHI MOTORS 12v z zebatka 9 zebowa.Wiem,ze moge kupic caly zamek ale to min.60 zl.szt. a taki silniczek pewnie kilkanascie.Prosze o pomoc.Silniczek zamka centralnego opel vectra b
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Wrz 2011 21:13   

Powrót do góry

Hubert997
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: zielona góra

Post#2 22 Wrz 2011 21:44   

Re: Silniczek zamka centralnego opel vectra b

Jeżeli był on na wyposarzeniu fabrycznym to można udać sie do serwisu a jeżeli był zakładany indywidualnie to musisz na allegro poszukać
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Wrz 2011 21:44   

Powrót do góry

nikita78
Poziom 8
Poziom 8

Post#3 Post autora tematu 22 Wrz 2011 23:00   

Hubert997 napisał:
Jeżeli był on na wyposarzeniu fabrycznym to można udać sie do serwisu a jeżeli był zakładany indywidualnie to musisz na allegro poszukać

Wiesz,nie jestem znawca tematu,ale uwazam ,ze jest fabryczny.Serwis opla to mam chyba 100 km od mojego miasta,zreszta oni chetnie sprzedadza caly zamek niz jego czesc.Szukalem na allegro i nie tylko.Wiem,ze duzo silniczkow tego producenta jest stosowanych w modelarstwie ale na taki nie moge trafic.Podobno w fordach tez taki sam jest.I to po dwa w jednym zamku.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Wrz 2011 23:00   

Powrót do góry

1078231
Gość

Post#4 22 Wrz 2011 23:09   

Można kupić ale bez zębatki. Podobne siedzą też w silniczkach regulacji reflektorów.
Powrót do góry

nikita78
Poziom 8
Poziom 8

Post#5 Post autora tematu 23 Wrz 2011 08:36   

Motronic napisał:
Można kupić ale bez zębatki. Podobne siedzą też w silniczkach regulacji reflektorów.

A wiesz gdzie je mozna dostac?Znalazlem cos takiego-http://www.bajansklep.com.pl/sklep/144 ale ma on ten zebatke z drugiej strony :( Te silniczki z lamp sa chyba troche inne.
Powrót do góry

nikita78
Poziom 8
Poziom 8

Post#6 Post autora tematu 04 Sty 2012 00:01   

Silniczki udalo mi sie kupic na allegro,ale bez zebatek,z ich przelozeniem bylo troche klopotu ale dalo rade.Temat mozna zamknac
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Silniczek zamka centralnego opel vectra b
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.074 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony