Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe

Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software ->vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
marek-zarzycki
Level 27
Helped: 7
Post rating: 3
marek-zarzycki
Level 27
Post#1 24 Sep 2011 10:48  Topic author   

vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe

Witam,

Na wirtualnej maszynie (vmware w wersji 7.1) mam zainstalowany WinXP SP3. Odinstalowałem w nim vmtools które mi bardzo spowalniały ten WinXP kiedy się uruchamiał. Teraz po każdorazowym ponownym uruchomieniu tego wirtualnego XP pojawi się monit, że znaleziono nowy sprzęt - podstawowe urządzenie systemowe.

W jaki sposób wyłączyć ten monit lub skąd wziąć sterowniki? Bardziej zależałoby mi na tym aby wyłączyć monit, bo system pracuje prawidłowo. W menedżerze urządzeń wyłączyłem to urządzenie, ale monit o sterownik nadal się pojawia przy każdym odpaleniu XP.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
WojtasJD
VIP Zasłużony dla elektroda
Helped: 2290
Post rating: 343
WojtasJD
VIP Zasłużony dla elektroda
Post#2 25 Sep 2011 04:12    

Re: vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe

Sterownik jest w pewnie w pakiecie VM Tools :wink: - po zamontowaniu obrazu płyty można z poziomu VM ją przeszukać / wskazać z niej sterownik...

Co do monitu to jest coś takiego jak opcja 'Nie monituj ponownie o instalowanie ...'

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software -> vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe
Page 1 of 1

Similar topics to vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe

win xp pro sp2 - sterowniki do kontroler sieci i podstawowe urządzenie systemowe (5)
ASUS X51RL - "Podstawowe urządzenie systemowe" - b (2)
Mint 9, fluxbox, vmware - Nie można uruchomić vmware (9)
VMWare Workstation 7 i VMWare USB Arbitration Service (2)
VMware - VMware do Virtual box (1)
Programy - VMware Workstation - czy da się przesłać pliki z VMware Workstation? (1)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.064 seconds