Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe
Autor
Wiadomość
marek-zarzycki
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: radom

Post#1 Post autora tematu 24 Wrz 2011 10:48   

vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe

Witam,

Na wirtualnej maszynie (vmware w wersji 7.1) mam zainstalowany WinXP SP3. Odinstalowałem w nim vmtools które mi bardzo spowalniały ten WinXP kiedy się uruchamiał. Teraz po każdorazowym ponownym uruchomieniu tego wirtualnego XP pojawi się monit, że znaleziono nowy sprzęt - podstawowe urządzenie systemowe.

W jaki sposób wyłączyć ten monit lub skąd wziąć sterowniki? Bardziej zależałoby mi na tym aby wyłączyć monit, bo system pracuje prawidłowo. W menedżerze urządzeń wyłączyłem to urządzenie, ale monit o sterownik nadal się pojawia przy każdym odpaleniu XP.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Wrz 2011 10:48   

Powrót do góry

WojtasJD
Poziom 26
Poziom 26

Post#2 25 Wrz 2011 04:12   

Re: vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe

Sterownik jest w pewnie w pakiecie VM Tools :wink: - po zamontowaniu obrazu płyty można z poziomu VM ją przeszukać / wskazać z niej sterownik...

Co do monitu to jest coś takiego jak opcja 'Nie monituj ponownie o instalowanie ...'
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> vmware 7.1 i podstawowe urządzenie systemowe
Strona 1 z 1