Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lark FreeBird 43.1 - Aktualizacja mapy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Nawigacje Software -> Lark FreeBird 43.1 - Aktualizacja mapy
Autor
Wiadomość
mateusz3939
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Biała Podlaska

Post#1 Post autora tematu 01 Paź 2011 17:20   

Lark FreeBird 43.1 - Aktualizacja mapy

Witam,

Mam wyżej wspomnianą nawigację i chciałbym zaktualizować mapę. Mapa jaka jest aktualnie wgrana to "MapaMap Top". Wchodziłem na strone producenta Larka i na stronę Mapy. Na stronie producenta chciałem pobrać oprogramowanie do podłączenia do komputera nawigacji ale przy instalacji wyskakuje mi że mam niekompatybilną wersję systemu ( nawigacja i soft powstał pewnie na system XP bądz vista a ja mam win7). Natomiast na stronie MapaMap napisane że aktualizacja kosztuje bodajże 59 zł. Ogólnie moje pytania ;):

- skąd mogę wziąć oprogramowanie do podłączenia nawigacji
- czy da się w ogóle ją zaktualizować a jeśli tak czy trzeba koniecznie płacić za tą aktualizację
- no i jakiś skrót tej aktualizacji, chociaż zarys żebym wiedział od czego zacząć jeśli ktoś wie. (Nie mam ani pudełka do niej bo znajomy przyjechał z daleka i przywiózł tylko nawigację i chciał by ja zaktualizować a sam tego na pewno nie zrobi ;)

Pozdrawiam i czekam na pomoc ;)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Paź 2011 17:20   

Powrót do góry

Pontikos
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Łódz

Post#2 01 Paź 2011 20:50pomocny post - solucja   

Re: Lark FreeBird 43.1 - Aktualizacja mapy

Aktualizacje MapyMap mozna pobrac online lub zamowic na e-mail lub na nosniku CD. Nie trzeba instalowac z poziomu WWW. Dlaczego nie skorzystac z tej opcji?

Placic trzeba wtedy, kiedy ne obowiazuje cie juz bezplatna aktualizacja. Ta informacje masz dostepna po zalogowaniu na konto uzytkownka (rejestracja na podstawie numeru seryjnego urzadzenia - na nalepce).

Link do najnowszej MapyMap TOP moge podac, jest tez dostepna w Sieci, ale i tak jej nie zainstalujesz, nie majac kodu aktywacji - dostepny po zalogowaniu na konto uzytkownika :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Nawigacje Software -> Lark FreeBird 43.1 - Aktualizacja mapy
Strona 1 z 1