Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba 40 VL748- czy możliwe że tak tanio?

miron_44 02 Paź 2011 21:58 2289 6
  • #1 02 Paź 2011 21:58
    miron_44
    Poziom 2  

Witam serdecznie. Szukałem dla siebie telewizora i dziś znalazłem Toshibe 40 VL748 w sklepie euro rtv agd za niecałe 2400 zł. Czy to możliwe żeby było o 1100 zł mniej niż w innych sklepach? Czy może być coś z nimi nie tak. Dodam że po znalezieniu w necie pobiegłem do sklepu (gdyż są tylko w sklepach stacjonarnych) i sprzedawca najpierw nie mógl go odnaleźć, a gdy go znalazł na magazynie to powiedział mi że ten ma dwa bad pixele. Jak myślicie- warto brać? Nie chodzi mi nawet o te 2 pixele ale ogólnie czy to nie jakiś wałek- nie ufam tym wszystkim sieciówom. Proszę poradzcie

• #2 02 Paź 2011 23:27
    netotron
    Poziom 26  

Witam
    Jeśli odbiornik jest sprawny i nie ma żadnych usterek mechanicznych oraz dostaniesz do
    niego dowód zakupu i pełną gwarancję producenta, bez żadnych dopisków np. towar uszkodzony itp.
    To czemu nie. Poproś o jego włączenie i posprawdzaj co się tylko da. Pilot - przyciski.
    Przyciski na obudowie. Gniazda wejścia-wyjścia i co tylko zdołasz.
    Zwróć szczególną uwagę na usterki które, nie podlegają naprawie gwarancyjnej.
    Szczególnie uszkodzenia mechaniczne np. wyłamane gniazdo itp.
    Resztę w razie czego obejmie gwarancja, ryzyko za 1100zł :)
    pozdrawiam

• #3 03 Paź 2011 14:44
    Vorthess
    Poziom 9  

Możliwe. W Euro jak leżą im stare TV to zdaża się sprzedać go po kosztach. Jednak mogą na miejscu Ci powiedzieć że jest zepsuty lub go nie ma - telewizory z niskimi marżami dają pracownikom małe premie, a wymaga od nich szukania sprzętu w magazynie, kompletowania, dźwigania, a na dodatek grozi to zwrotem TV co nakłada na nich kary. Dlatego nastaw się, że możesz go nie dostać.
    Co do martwych pikseli to sprawdź jak to wygląda w praktyce i jak nie będzie przeszkadzać to bież.

• #4 03 Paź 2011 17:48
    miron_44
    Poziom 2  

Dziękuję za odpowiedzi :) zaraz po niego śmigam- podzielę się wrażeniami jak uda się kupić. Pozdrawiam

• #5 03 Paź 2011 20:48
    AxelNext
    Poziom 38  

miron_44 napisał:
    powiedział mi że ten ma dwa bad pixele.
    Sprawdź, zobacz.
    Jeśli faktycznie ma to odradzam zakup.

• #7 25 Paź 2011 21:23
    maxglow
    Poziom 1  

Przecież te TV są w każdym Euro po 2399!!!!
    U innych nawet po 3899!!!!!--Skandal
    Kupiłem go. Jest świetny.Na wiosnę kosztował 2699.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme