Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor do PS3 w cenie do 3 tys?

adriano.p 04 Paź 2011 20:57 3772 11
  • #1 04 Paź 2011 20:57
    adriano.p
    Poziom 9  

Witam Serdecznie,bardzo prosiłbym o wypowiedzenie się na temat:

Jaki telewizor kupić do PS3 oraz pod Cyfrę+(kilka kanałów w HD,ogólnie sportowe i takie właśnie najczęściej oglądam,tak do 3 tys. złotych.Nie mam sprecyzowanego jaki ma być wielki,jakiej firmy ma być.Ogólnie tak żeby była dobra jakość podczas grania na PS3 i przy oglądaniu kanałów na mojej cyfrze...pokój dobrze oświetlony,tylko ze zawsze zasłaniam roletę bo aż za bardzo daje słonce,wielkość pokoju-dosyć spory,50-60m2,tylko ze nie jest on kwadratowy tylko jak litera "L" .Jeśli chodzi o oglądanie,to nie oglądam cały czas tv wiec pobór prądu nie ma tutaj znaczenia,a z jakiej odległości oglądam-jak gram to z bliska a jak oglądam to tak trochę dalej jakieś 3-4 m

pozdrawiam Serdecznie:)

• #2 05 Paź 2011 10:12
    D.C
    Poziom 14  

Może coś z bravii wpadnie ci w oko. Ale przede wszystkim wybierając telewizor pod PS3 zwróć uwagę ile HZ ma wybrany TV. Pamiętaj, że im więcej tym lepiej bo wtedy podniesie się komfort gry. Warto zwrócić również uwagę na kontrast, bo im wyższy tym kolory będą bardziej naturalne, a obraz ostrzejszy.

• #3 05 Paź 2011 13:03
    adriano.p
    Poziom 9  

a może ktoś poleci jakieś modele,co by odpowiadały moim wymaganiom

Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]

• #4 05 Paź 2011 13:04
    Michal_rtv
    Poziom 14  

Witam. Tak jak już poprzednik wspomniał, uważam, że najlepiej wziąć coś z bravii. Nie mniej niż 40 cali. Jeżeli odległość oglądania jest 3-4 m to najlepiej 42-46 cali. Skoro grasz z bliska to lepiej pozostać przy 40.
    Biorąc pod uwagę 46 cali to polecam Sony 46EX500 - cena ok 3000 zł
    Biorąc pod uwagę 40 cali to Sony 40EX720 - cena też ok 3000 zł a zyskujesz telewizor ledowy z funkcją 3D

Pozdrawiam

• #5 05 Paź 2011 16:19
    adriano.p
    Poziom 9  

A prosze mi powiedzieć czy 3D czy zwykły bardziej byście polecali?3D bardzo kus,bo jest to coś innego i gry chyba nawet też sa w 3D,tylko czy nie lepiej jest wziąśc jakiś lepszy model bez tego dodatku,czy ten sony w 3D bedzie to dobry wybór?ciężka sprawa jest z tymi telewizorami,ciężko jest się zdecydować,ale głównie chodzi mi o dobry efekt podczas grania np.w fifę bo jestem maniakiem tej gry akurat,zdaje sie tylko na was:)nie ufam sprzedawca,bo im to bez różnicy który model sprzedadza....pzd.

• #6 06 Paź 2011 12:55
    Michal_rtv
    Poziom 14  

Sony 40EX720 to będzie dobry wybór. Telewizor ten ma lepszą matrycę od tradycyjnych 2D. Miałem okazję grać na PS3 na własnie EX720 i mogę śmiało polecić ten model. Jest to model na ten rok więc zawsze możesz iść do sklepu oglądnąć jak wyglądają na nim filmy itp :)
    Pozdrawiam

• #7 17 Paź 2011 11:14
    adriano.p
    Poziom 9  

Panowie kupiłem Sony 40EX720,którego mi polecaliście i proszę mi teraz polecic jakieś okulary 3D do tego tv,nie mam ograniczenia w jakiej mają być cenie...

• #9 18 Paź 2011 14:56
    Michal_rtv
    Poziom 14  

Dokładnie. Dedykowane Sony TDG-BR200B lub TDG-BR250B chyba, że wolisz białe to TDG-BR250W. Widziałem ostatnio na lucas24. Te okulary powinny pasować do wszystkich tegorocznych modeli więc nie powinno być problemów. Aha, jeszcze potrzebujesz transmiter żeby odbierać 3D.

Pozdrawiam

• #10 19 Paź 2011 12:21
    adriano.p
    Poziom 9  

o kurcze,chyba się pośpieszyłem bo zakupiłem już okulary ,tylko że TDG-BR250 bez tego "B" a to chyba są dla dzieci,teraz pytanie,czy one też będą dobre,czy nie za małe.Myślałem że wystarczą okulary,a tutaj się okazuje że jeszcze jakiś transmiter jest potrzebny...no dobra,teraz proszę mi powiedzieć jaki mam kupić ten transmiter?

O co ja tu prosiłem (+ spacje):
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=9995168#9995168
    Pracujemy na upomnienie?
    [_P_]

• #11 19 Paź 2011 12:24
    TomdeX
    Poziom 12  

adriano.p napisał:
    teraz proszę mi powiedzieć jaki mam kupić ten transmiter?

SONY TMR-BR100

Co do z "B" czy bez to widzę, że jeden pies, przynajmniej tak wynika z opisu na stronie sony.

• #12 22 Paź 2011 10:47
    adriano.p
    Poziom 9  

Panowie ja jestem jakiś chyba tępy:) mam ten transmiter 3D i nie wiem gdzie mam go podłączyć,bo z tyłu tv nie ma żadnego takiego wejścia,albo kurcze mam zły telewizor(no ale to jest ten 40EX720) wiec powiedzcie mi o co tutaj chodzi?

PS: kurcze on chyba ma już wbudowany ten nadajnik?tak?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme