Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 10 Paź 2011 15:01
    Ksysiek
    Poziom 14  

Witam.

Potrzebuję zrobić prezentacje w PowerPoincie, w której podane slajdy (przykładowo 2,3 i 4) będą powtarzały się w kółko aż do kliknięcia dowolnego przycisku. Ma ktoś pomysł jak to zrobić ??

• #2 10 Paź 2011 17:40
    anonim3339
    Poziom 18  

Te slajdy mają się powtarzać, a oprócz nich nie będzie żadnych innych slajdów? Jeżeli tak, to zobacz jakie opcje masz dostępne w 'Przygotuj pokaz slajdów'. Możesz tam zapętlić pokaz do naciśnięcia klawisza Esc.

• Pomocny post
    #3 10 Paź 2011 17:40
    ce_
    Poziom 7  

Na pewno "Niestandardowy pokaz slajdów". daje możliwość dowolnego ustawiania kolejność slajdów np.: 2,3,4,2,3,4,2,3,4,itd ale trzeba wiedzieć ile razy się ma powtórzyć.

Przyszedł mi też właśnie do głowy mały workaround:
    1.Nagraj film z tymi 3 slajdami.
    2 Jak pewnie wiesz, film można umieścić w prezentacji, a w opcjach wideo ustawić odtwarzanie w pętli do zatrzymania.

To powinno Ci wystarczyć.
    Nie testowałem więc daj znać czy działa:D

• #4 10 Paź 2011 18:50
    Ksysiek
    Poziom 14  

No właśnie o to chodzi że slajdów będzie około 12 a miały się powtarzać do wciśnięcia dowolnego klawisza bo za każdym razem osoby, które mówią podczas slajdu w innym tempie to robią, a prezentacja tylko tak w tle będzie leciała. Jeśli chodzi o film to też na to wpadłem, ale jestem do tego niechętny bo chciałbym aby osoba, która będzie nadzorowała tą prezentacje miała samemu możliwość edycji tej prezentacji w razie błędów. Ale dzięki za chęci.

• Pomocny post
    #5 10 Paź 2011 21:08
    anonim3339
    Poziom 18  

Spróbuj umieścić prezentację w prezentacji jako obiekt. Sam kiedyś wykorzystywałem takie coś, jeżeli dobrze pamiętam w opcjach można ustawić aby prezentacja ta była otwierana w trybie pełnoekranowym, oraz można jej ustawić parametry niestandardowego pokazu.

• #6 18 Paź 2011 15:40
    Ksysiek
    Poziom 14  

Niestety nie zdążyłem rozwiązać problemu i zrobiłem to poprzez użycie filmów.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty