Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Hurtownia/Sklep z częściami do ogrzewaczy wody Junkers

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> Hurtownia/Sklep z częściami do ogrzewaczy wody Junkers
Autor
Wiadomość
alonsoharris
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Śląsk

Post#1 Post autora tematu 11 Paź 2011 21:34   

Hurtownia/Sklep z częściami do ogrzewaczy wody Junkers

Dzięki forum zdiagnozowałem uszkodzenie w Junkersie którego używam WRP 11 i wszystko byłoby ok, gdyby po "zagooglowaniu" można byłoby bez problemowo znaleźć hurtownie bądź sklep z częściami do ww. urządzenia, raptem udało mi się trafić jeden co nie pozwala mi znalezienie najodpowiedniejszej ceny za podzespół, w sklepach kierują mnie do serwisantów, a osoby te za wymianę aparatu zapłonowego śpiewają 100 zł + cena aparatu, co wydaje mi się zbyt wygórowaną kwotą za odkręcenie jednej śrubki i po dopinaniu złączek, a od nich samych kupić takiego urządzenia nie można bo nie. Dlatego prośba do Was o ewentualne linki bądź numery telefonów hurtowi osprzętu do Junkersa. Z góry dzięki.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Paź 2011 21:34   

Powrót do góry

mirrzo
Moderator - Systemy Grzewcze

Miasto: MOJE Miasto

Post#2 13 Paź 2011 08:12   

Re: Hurtownia/Sklep z częściami do ogrzewaczy wody Junkers

Nie ma takich hurtowni. Części sprzedają serwisanci, ale tylko z usługą.
Pomyślałeś, co zrobisz z aparatem zapłonowym, jeżeli będzie on sprawny, a prawdziwa przyczyna niesprawności schowała się w innym miejscu?
Oprócz czynności, które wymieniłeś, należy wymienić jeszcze kilkadziesiąt innych - niestety :)
Powrót do góry

alonsoharris
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 13 Paź 2011 19:33   

Dzięki za jakikolwiek odzew, ale nie mówisz prawdy jedną znalazłem bez większych problemów

http://www.systemgaz.com.pl - jak by ktoś potrzebował

nie gniewaj się ale gros Twoich odpowiedzi jest w stylu idź do serwisu, nie po to zawędrowałem na elektrodę żeby dowiedzieć się, iż jedynym słusznym rozwiązaniem jest serwis,a wymiana kostki trwająca 5 min kosztuje 100 zł :):)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Paź 2011 19:33   

Powrót do góry

mirrzo

Miasto: MOJE Miasto

Post#4 13 Paź 2011 21:36   

Owszem, jest taki sklep, ale tam kupisz bez gwarancji. Idę o zakład.
Kup zatem tę kostkę, wymień, a okaże się, że to nie to. Co z nią zrobisz?? Wystawisz na allegro, używaną, bez gwarancji? To Twoje pieniądze, więc do dzieła.
Stawiam na to, że to nie ta kostka jest do wymiany :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Paź 2011 21:36   

Powrót do góry

alonsoharris
Poziom 2
Poziom 2

Post#5 Post autora tematu 14 Paź 2011 10:07   

I znowu wprowadzasz w błąd ( trochę to dziwne bo jesteś moderatorem). W sprzedaży wysyłkowej jest to fajne, iż mogę odesłać towar do 10 dni nie podając przyczyny, to raz. Dwa jest tez coś takiego jak rękojmia nie będę się zbytnio rozwodził, ale wszelkie wątpliwości fantastycznie rozwiązuje Rzecznik Praw Konsumenta (całkiem za darmo), kilka razy miałem przyjemność przy zakupie wysyłkowym podzespołów komputerowych konsultować się z rzecznikiem i zawsze wychodziłem na swoje.
A co do usterki dzięki forumowiczom już parę razy udało mi się zaoszczędzić w naprawie tego badziewia Junkersa WRP 11 (nagrzewnica, mikro przełącznik) i tym razem tez sukces elektroda jonizacyjna wydatek z przesyłka 50 zł a u pana "magika" 180 zł.
Osprzęt w piecu gazowym to nie akcelerator z pod Genewy, ot widzę analogie do mechaników samochodowych, czy pseudo "informatyków" kasujących za ustawienie biosu 100 zł.
Nie dajmy się zwariować, a Ciebie rozumie pewnie jesteś serwisantem bądź kimś z branży i bronisz swoich interesów :)
Pozdrawiam co złego to nie ja i więcej off topów nie pamiętam za wszystkie szczerze żałuje i będę starał się poprawić :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Paź 2011 10:07   

Powrót do góry

Coyote75
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Jarosław

Post#6 15 Paź 2011 21:17   

Tyle tylko, że wymiana w junkersie to nie 100 zł a 10,-. Pozostałe 90,- to wiedza o tym co,gdzie i jak wymienić.
Powrót do góry

wawrzeczko_t
Specjalista - systemy grzewcze
Specjalista -  systemy grzewcze

Miasto: Wodzisław Śląski

Post#7 16 Paź 2011 14:58   

alonsoharris napisał:
W sprzedaży wysyłkowej jest to fajne, iż mogę odesłać towar do 10 dni nie podając przyczyny,

Ale chyba nie po rozpakowaniu opakowania ?!
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> Hurtownia/Sklep z częściami do ogrzewaczy wody Junkers
Strona 1 z 1