Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić

Main Page -> Forum Index -> Heating Systems Service ->Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
pinki127
Level 2
pinki127
Level 2
Post#1 15 Oct 2011 13:54  Topic author   

Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić

Witam Jestem szczęśliwym posiadaczem naftowego piecyka knotowego Zibro wersja turbo (podwójna komora spalania).
Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony jest jednak coś co mnie gryzie. Mianowicie cena nafty Kupiłem w markecie Castorama Baniak 20 l za 130 zł. Co daje 6,50 za 1L. Moim zdaniem to absurdalnie drogo biorąc pod uwagę np. Cenę diesla na stacji Benzynowej (wliczony podatek drogowy akcyza itp). Stąd moje pytanie Gdzie można kupić paliwo do takich piecyków i w jakich cenach (nafta oczyszczona). Czy ktoś z forumowiczów ma za sobą eksperymenty z innymi rodzajami paliw do tych piecyków (knotowy bez wyprowadzenia spalin na zewnątrz pomieszczenia) jakie to niesie za sobą skutki?(chodzi mi głównie o zapach ewentualne kopcenie i skutki dla knota)

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
gentile
Level 8
gentile
Level 8
Post#2 29 May 2012 11:46    

Re: Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić

To chyba nieszczesliwym posiadaczem, przy obecnych, horrendalnych cenach nafty, bardziej opłaca sie palić rozpałką do grilla.

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Heating Systems Service -> Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić
Page 1 of 1

Similar topics to nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić

Junkers WRP 250 5 KB (2000 r.) - gdzie tanio kupić części? (36)
Zmywarka Lady Plus 45. Turbinka pompy ślizga się. Gdzie można tanio kupić? (5)
Klucz do SIT SIGMA 845. Gdzie można tanio kupić klucz do nastaw mocy? (16)
ZanussiTL552C-gdzie w wawie tanio i solidnie naprawa? (2)
PDP 885 przeciwwagi. Gdzie je przykręcić? Gdzie kupić? (5)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.066 seconds