Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić
Autor
Wiadomość
pinki127
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 15 Paź 2011 13:54   

Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić

Witam Jestem szczęśliwym posiadaczem naftowego piecyka knotowego Zibro wersja turbo (podwójna komora spalania).
Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony jest jednak coś co mnie gryzie. Mianowicie cena nafty Kupiłem w markecie Castorama Baniak 20 l za 130 zł. Co daje 6,50 za 1L. Moim zdaniem to absurdalnie drogo biorąc pod uwagę np. Cenę diesla na stacji Benzynowej (wliczony podatek drogowy akcyza itp). Stąd moje pytanie Gdzie można kupić paliwo do takich piecyków i w jakich cenach (nafta oczyszczona). Czy ktoś z forumowiczów ma za sobą eksperymenty z innymi rodzajami paliw do tych piecyków (knotowy bez wyprowadzenia spalin na zewnątrz pomieszczenia) jakie to niesie za sobą skutki?(chodzi mi głównie o zapach ewentualne kopcenie i skutki dla knota)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Paź 2011 13:54   

Powrót do góry

gentile
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Gdańsk

Post#2 29 Maj 2012 11:46   

Re: Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić

To chyba nieszczesliwym posiadaczem, przy obecnych, horrendalnych cenach nafty, bardziej opłaca sie palić rozpałką do grilla.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> Nafta oczyszczona. Gdzie tanio kupić
Strona 1 z 1